خیز بلند پرسپولیس برای قهرمانی/ عکس ارتش سرخ روی جام افتاد

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 737 ] - شنبه, 24 فروردین 1398
خیز بلند پرسپولیس برای قهرمانی/ عکس ارتش سرخ روی جام افتاد

تیم پرسپولیس در دیدار هفته بیست وپنجم رقابت های لیگ برتر مقابل سایپا به پیروزی رسید و فاصله اش را در صدر جدول با رقبا بیشتر کرد. پرسپولیس در چارچوب دیدارهای ه...

ارتش سرخ دات كام :

 تیم پرسپولیس در دیدار هفته بیست وپنجم رقابت های لیگ برتر مقابل سایپا به پیروزی رسید و فاصله اش را در صدر جدول با رقبا بیشتر کرد.

پرسپولیس در چارچوب دیدارهای هفته بیست وپنجم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور از ساعت 19 امروز (شنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف سایپا رفت و با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی رسید. بشار رسن (32)، علی علیپور (49) و مهدی ترابی (62) گل های پرسپولیس را به ثمر رساندند و معین عباسیان (4) و رضا اسدی (68) برای سایپا گلزنی کردند.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، سیامک نعمتی، محمد نادری، کمال کامیابی نیا، بشار رسن (76 ــ محسن ربیع خواه)، سروش رفیعی، مهدی شریفی (46 ــ مهدی ترابی)، علی علیپور و ماریو بودیمیر (85 ــ محمدامین اسدی).
ترکیب سایپا: حامد فلاح زاده، عبدالله ناصری (60 ــ رضا جعفری)، رضا علیاری، ساموئل سارفو، آرش رضاوند، علی دشتی، رضا اسدی، معین عباسیان، ابوالفضل جلالی (67 ــ امید دُرّه)، آرمان رمضانی و محمدصادق بارانی (60 ــ امیرحسین حسین زاده).
داور: محمدرضا اکبریان

نیمه اول
دقیقه 2: آرمان رمضانی در زمین پرسپولیس صاحب توپ بود که محمد نادری روی او خطا انجام داد تا داور مسابقه مدافع پرسپولیس را با کارت زرد جریمه کند.

دقیقه 3: ضربه ایستگاهی سایپا را از راهی دور معین عباسیان مستقیم به سمت دروازه پرسپولیس شلیک کرد که علیرضا بیرانوند در آستانه ورود توپ به دروازه، تن به کرنر داد.

دقیقه 4: معین عباسیان کرنری را که از سمت راست برای سایپا به دست آمده بود، بسیار مواج روی دروازه ارسال کرد که در شلوغی مقابل دروازه پرسپولیس توپ مقابل بیرانوند به زمین خورد و سپس تبدیل به گل شد.

دقیقه 16: سروش رفیعی با حرکتی پشت محوطه جریمه سایپا اقدام به شوتزنی کرد که توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 27: سیامک نعمتی ارسالی روی دروازه سایپا داشت که با ضربه سر علیپور همراه شد، اما حامد فلاح زاده توپ را مهار کرد.

دقیقه 30: ارسال دیگری به سمت محوطه جریمه سایپا روانه شد که این بار از روی خط محوطه جریمه مهدی شریفی اقدام به زدن ضربه سر کرد که باز هم فلاح زاده مانع از باز شدن دروازه اش شد.

دقیقه 32: کرنر ارسالی روی دروازه سایپا پس از گردش توپ در محوطه جریمه به کمال کامیابی نیا رسید. پاس رو به عقب کمال برای بشار رسن با شوت هافبک عراقی پرسپولیسی ها به سقف دروازه فلاح زاده تبدیل به گل شد.

دقیقه 37: علی علیپور از سمت راست محوطه جریمه توپ را به تیر دوم ارسال کرد که سروش رفیعی می توانست با ضربه سر گل دوم پرسپولیس را به ثمر برساند، اما توپ به صورتش برخورد کرد و به اوت رفت.

دقیقه 38: رضا علیاری پس از اینکه داور خطای او روی بودیمیر را اعلام کرد، اعتراض شدیدی به این تشخیص داور داشت تا به دلیل این اعتراض شدید با کارت زرد جریمه شود.

دقیقه 2+45: بشار رسن از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد که توپ به شکل خطرناکی راهی اوت شد.

نیمه دوم
دقیقه 49: اشتباه بازیکنان سایپا در میانه میدان و از دست دادن توپ، آغاز حمله ای برای پرسپولیس بود. بودیمیر با پاسی به سمت چپ زمین در فضای خالی مهدی ترابی را صاحب توپ کرد و پاس این بازیکن هم به علیپور رسید. علیپور پس از سر توپی در محوطه جریمه شوتی به سمت دروازه زد که پس از عبور از دستان فلاح زاده و مدافعان سایپا وارد دروازه شد.

دقیقه 58: عبدالله ناصری به دلیل اعتراض به داور مسابقه، کارت زرد گرفت.

دقیقه 59: اشتباه شجاع خلیل زاده در میانه میدان و پاس او به عبدالله ناصری حمله ای تند و تیز را برای سایپا فراهم کرد، اما شوت ناصری از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 62: علی علیپور در مصاف تک به تک با فلاح زاده قصد دریبل زدن دروازه بان سایپا را داشت که راه به روی او بسته شد و با پاس رو به عقب برای مهدی ترابی شرایط گلزنی را برای این بازیکن فراهم کرد. ترابی پس از عبور از مدافعان پیشِ روی خود با شوتی محکم گل سوم را برای تیمش به ثمر رساند.

دقیقه 68: آرش رضاوند پس از توپ گیری و حرکت تا پشت محوطه جریمه پرسپولیس، پاسی را برای رضا اسدی فراهم کرد که این بازیکن مقابل مدافعان این تیم و علیرضا بیرانوند، با شوتی محکم به سقف دروازه برای سایپا گلزنی کرد.

دقیقه 70: آرمان رمضانی با خطایی که روی سیامک نعمتی انجام داد، از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه 73: مهدی ترابی از سمت چپ توپی را به پشت محوطه جریمه سایپا ارسال کرد که شوت ناگهانی سروش رفیعی از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 78: علی علیپور روی ضدحمله سریع دیگری از سمت راست ارسالی به تیر دوم داشت تا ضربه سر محسن ربیع خواه به مهدی ترابی برسد، اما شوت ترابی از بالای دروازه به اوت رفت.

دقیقه 86: علی دشتی به دلیل خطایی که روی بازیکن پرسپولیس انجام داد، با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 3+90: اشتباه بازیکنان سایپا باعث شد توپ به علی علیپور برسد و این بازیکن هم با پاسی محمدامین اسدی را صاحب توپ کرد. اسدی پس از حرکت در عرض شوتی به سمت دروازه زد که حامد فلاح زاده موفق به مهار توپ شد.

دقیقه 4+90: معین عباسیان توپی را از سمت چپ محوطه جریمه پرسپولیس روی دروازه ارسال کرد که در مصاف شجاع خلیل زاده و آرمان رمضانی توپ به بیرون رفت که داور اعلام اوت کرد، هرچند سایپایی ها معتقد بودند توپ پس از برخورد به شجاع خلیل زاده به بیرون رفته و کرنر شکل گرفته است.

پرسپولیس با این پیروزی 54امتیازی شد و فاصله خود را با مدعیان قهرمانی بیشتر کرد و اختلاف را با تیم دوم جدول به پنج امتیاز رساند. پس از پرسپولیس، تراکتورسازی با 49 امتیاز در رده دوم است و استقلال و سپاهان به ترتیب با 47 امتیاز رتبه های سوم و چهارم را در اختیار دارند. پدیده شهر خودرو نیز با 46 امتیاز در رده پنجم قرار گرفته است.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  دیوونه شدیم تا بردیم..خدایی برانکو چرا دست دست میکنه اول ترابی رو نیمه دوم آورد اونو حالا بگیم برا خستگیه.ولی وقتی سه به یک جلویی ربیع خواه رو نمیاره ..پنج دقیقه دیگه ادامه داشت معلوم نشد چی میشه..تو تعویض خیلی تعلل میکنه..یا تاکتیک سایپا این بود راست بیارن بدن عباسیان بریزه تا آخر بازی اونو نبست...خدارو شکر با هزار دعا بردیم.
 • محسن عباسی
  محسن عباسی :
  وقتی 3 به 1 جلو بودیم موقعیت های خوبی رو از دست دادیم و در بازیهای بعدی باید بهتر از موقعیت ها استفاده کنیم.
  اگه مسائل حاشیه تیم رو اذیت نکنه میتونیم راحت بازیها رو ببریم
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  برانکوبرای هرفصل چیزی داره
  فصل اول که با4-4-2لوزیزیباترین بازی هارارائه داد
  فصل بعدبا4-4-2خطی
  این فصل همان 4-4-2است امابرخلاف گذشته به یک ترکیب ثابت فکرنمیکنه
  به بازیکن های دیگرهم فرصت میده
  ترابی رامجال استراحت میده چون تدآسیالازمش داره
  شریفی رافرصت میده گاهی بازیکن ارزشمندی مثل ترابی رامیفرسته روی نیمکت و...
  کلامیدونه داره چکارمیکنه

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن