اظهارات نخ نمای کاشانی علیه برانکو؛ بی وقت و ادامه دار

- نظرات : 6 اظهار نظر - بازدید [ 963 ] - یکشنبه, 25 فروردین 1398

اظهارات نخ نمای کاشانی علیه برانکو؛ بی وقت و ادامه دار

اظهارنظر عجیب رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس علیه سرمربی این تیم اتفاق تازه ای نیست و بارها پیش از این رخ داده و به نظر می رسد اگر جلوی این صحبت ها گرفته نشو... 5 out of 5 based on 8 ratings.
اظهارات نخ نمای کاشانی علیه برانکو؛ بی وقت و ادامه دار

اظهارنظر عجیب رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس علیه سرمربی این تیم اتفاق تازه ای نیست و بارها پیش از این رخ داده و به نظر می رسد اگر جلوی این صحبت ها گرفته نشو...

ارتش سرخ دات كام :

 اظهارنظر عجیب رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس علیه سرمربی این تیم اتفاق تازه ای نیست و بارها پیش از این رخ داده و به نظر می رسد اگر جلوی این صحبت ها گرفته نشود شرایط سخت خواهد شد.

روز گذشته و در حالیکه همه منتظر آغاز بازی تیم های پرسپولیس و سایپا بودند جعفر کاشانی رئیس «دائمی» هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در مصاحبه ای عجیب و جنجالی صحبت هایی به زبان آورد که این صحبت ها حتی واکنش بازیکنان را بعد از برد مقابل سایپا در پی داشت.

با حضور برانکو در تیم پرسپولیس این تیم بعد از سال ها توانست قدرت اول فوتبال ایران شود اما کاشانی در صحبت هایی عجیب اعلام کرد که «برانکو مربی پرسپولیس بوده اما این تیم را برانکو قهرمان نکرده است بلکه مجموع مدیریت باشگاه نتیجه اش قهرمانی شده است! این قهرمانی ها حاصل مدیریت باشگاه و حمایت بی دریغ هواداران بوده است» این صحبت های عجیب کاشانی باعث شد تا او به تکذیب صحبت هایش بپردازد هرچند که فایل صوتی این مصاحبه منتشر شد تا مشخص شود رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس اقدام عجیبی برای تکذیب مصاحبه انجام داده چرا که متن منتشر شده دقیقاً صحبت های او بوده است.

کاشانی اما که در سال های اخیر عضو دائمی هیأت مدیره بوده پیش از این هم اظهارنظرهایی جنجالی علیه سرمربی سرخپوشان  انجام داده و مصاحبه روز گذشته او تنها نمونه این اظهارات نابخردانه نیست بلکه او سابقه طولانی در اظهارنظرهای عجیب علیه برانکو دارد. این عضو همیشگی هیأت مدیره پرسپولیس  با بیان نظرات قابل تاملش در روز بازی با سایپا که نتیجه آن برای سرخ پوشان در راه رسیدن به قهرمانی بسیار مهم بود جنجال عجیبی به پا کرد و باعث شد تا آرامش در اردوی شاگردان برانکو قبل از این بازی حساس از بین برود.

کاشانی مدت ها قبل در یک مصاحبه جنجالی اعلام کرد که پرسپولیس با وجود اینکه در لیگ ایران قهرمان شده اما نیاز به مربی بهتری دارد. رئیس هیأت مدیره پرسپولیس در این باره گفته: «برانکو مربی باکلاسی است اما معلم کلاس اول نمی تواند به کلاس ششمی ها درس بدهد و پرسپولیس نیاز به تفکر جدیدی دارد!» این صحبت های گاه و بیگاه کاشانی و صحبت هایی که علیه سرمربی موفق تیم پرسپولیس انجام داده تنها باعث برهم خوردن آرامش این تیم در مقاطع حساس شده است و مشخص نیست این پیر فوتبال که باید تجربه های زیادی داشته باشد با چه استدلال و منطقی اینگونه دست به خودزنی زده و برای باشگاهی که رئیس هیأت مدیره آن است حاشیه سازی می کند. عدم علاقه کاشانی به برانکو مدت ها است که از خفا خارج شده و او بارها رسماً رودرروی این مربی موفق و کروات قرار گرفته است.

کاشانی حتی در دیدار نوروزی که با حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل وقت پرسپولیس داشت در اقدامی عجیب در امور فنی پرسپولیس دخالت کرد  خواستار بازی کردن محسن مسلمان شده بود که آن روزها در پرسپولیس بازی نمی کرد. کاشانی حتی بارها در خصوص برخورد انضباطی برانکو با بازیکنانی نظیر رامین رضائیان و مهدی طارمی نظری خلاف آنچه او داشت از خود نشان داد و در حالیکه بحث فنی تیم در حیطه وظایفش نبود اما وارد حیطه فنی شد.

کاشانی که سال ها است عضو و رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس است از کلیدواژه ای در همه مصاحبه هایش استفاده می کند و آن این است که پرسپولیس باید از تیم شدن خارج شده و تبدیل به باشگاه شود اما در این بین کاشانی باید به این سؤال پاسخ دهد که خود او در همه این سال هایی که عضو هیأت مدیره پرسپولیس بوده چه اقدامی برای باشگاه شدن پرسپولیس انجام داده است؟ کاشانی که مدعی کار حرفه ای است باید به این سؤال افکار عمومی پاسخ دهد که دخالت در مسائل فنی و صحبت علیه یک سرمربی موفق آیا از اصول حرفه ای به دور نیست؟

رئیس هیأت مدیره پرسپولیس که در بیشتر مواقع بی اطلاع از امور است آیا تا به حال به این مسئله فکر کرده که چرا عکس پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس در ساختمان این باشگاه نصب نشده است؟آیا دخالت یک مسئول در کار فنی توجیه دارد؟ او با چه ادله و استدلالی مدعی است که پرسپولیس توسط مدیریت باشگاه قهرمان شده و نقش برانکو را بی رنگ می کند؟ شاید به نظر می رسد جعفر کاشانی به جای باشگاه کردن پرسپولیس قبل از هر چیز به وضعیت باشگاه شاهین رسیدگی کند که این روزها جز یک استخر و یک زمین مصنوعی چیزی از آن باقی نمانده است.

جعفر کاشانی فرد مورد احترام و تحصیل کرده ای در فوتبال ایران به حساب می آید و نیاز به یادآوری این مَثل نیست که حرمت امامزاده را متولی اش نگه می دارد اما او چرا در روزهای حساس پرسپولیس آب به آسیاب رقبا ریخته و علیه سرمربی موفقی صحبت می کند که بازیکنان هم به خود اجازه دهند علیه او مصاحبه کنند؟ مطمئناً باشگاه شدن تیم پرسپولیس به توانی بیش از انجام مصاحبه های کلیشه ای و ملال آور نیاز دارد و بهتر است که این رئیس همیشگی هیأت مدیره پرسپولیس که در همه هیأت مدیره ها حضور دارد اصول حرفه ای شدن را ابتدا از خود آغاز کند و اجازه ندهد با اظهارنظرهایی عجیب که نیاز به تکذیب شتابزده پیدا می کند بازیکنان روی در روی او بایستند. چرا که در این شرایط شأن او به عنوان یک پیشکسوت و مقام مسئول زیر سؤال می رود. کاری که کاشانی در موارد مختلف و متعدد انجام داده همانند اقداماتی است که این روزها ادمین های نوجوانان کانال های تلگرامی انجام می دهند و بهتر است به کاشانی توصیه شود که کم و گزیده سخن بگوید. در روزهایی که برانکو ماه ها است از باشگاه پرسپولیس طلب دارد و در این شرایط بدون حاشیه سازی این تیم را به سمت موفقیت سوق داده واقعاً اتفاق عجیبی است که به جای دلجویی از او در این روزهای سخت اعلام شود که او نقشی در قهرمانی های پرسپولیس نداشته است.

جعفر کاشانی با سابقه ای که در فوتبال از خود به جای گذاشته قطعا و حتما یکی از شناسنامه های اردوگاه سرخ است اما اینکه از کاشانی و کاشانی ها چطور یاد می شود و باید یاد شود تا حدودی به خود این افراد هم باز می گردد. وقتی کاشانی در روز یک بازی مهم و حساس به لحاظ جدولی اثرات مثبت یک مربی را بی دلیل زیر سوال می برد و سپس بعد از مدتی به شکل مبتدیانه ای این صحبت ها ماستمالیزه می شود کاملا مشخص می کند هیچ تدبیر و سیاستی پشت این صحبت ها نبوده که اگر هم هدفی بابت این صحبت ها بوده نه زمان مناسبی برایش انتخاب شده و نه صحبت ها جایی برای دفاع دارد. 


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  انشالله همین روزهادورامجدیه رامیچرخه
  ولی برای اینکه تعدادچرخانندگان کم نباشدواقلا4نفرپیداشوندکه زیرتابوتش رابگیرندزودتربندازیدش بیرون که یه خورده احترام براش بمونه
 • omid 110
  omid 110 :
  از صمیم قلب خواهان همچین روزی هستم....نه تنها برای کاشانی بلکه برای پروین و دیگران...
 • امیر ایرانی
  امیر ایرانی :
  جناب کاشانی:بقول قدما«دیوونه ای سنگی درچاه میندازه که چهل نفر عاقل هم نمیتونن بیرون بکشن!
  اولا از همه دوستان خواهش میکنم این آرزوی مرگ کردن برای هرکسی را دیگه تموم کنید..چهل ساله برای اینو واون آرزوی مرگ کردیمو تنها خودمون هرروز بیشتر سقوط کردیم چه اخلاقی وچه اجتماعی.
  واما جناب کاشانی:حرمت امامزاده با متولیست وشما حرمت خودتو نابود کردی.آنقدر حب ریاست وکینه وحسادت وجودتو فرا گرفته که نه تنها حاضرنیستی این صندلی را به یکنفر که حداقل 10_15 سال ازخودت جوونتر و بروزتره«واگذار کنی«بلکه بخاطر حسادت وتنگ نظری خودت«داری تیشه به ریشه تیم میزنی.
  در طی این چند سال«چه قدم مثبتی برداشتی بجز اینکه سوزنت روی باشگاهی کردن«گیرکرده؟
  حتی نمیتونی بفهمی که باشگاه شدن شامل چه هزینه ایی میشه که جنابعالی مدیر حتی توان تامین مالی همین تیم را نداری.بس کنید.خجالت بکشید.همین رفتارها وگفتارها را میخواستی که هواداران تیم برایت آرزوی مرگ کنن؟ و حرمت باقی پیشکسوتان واقعی و عاشق پرسپولیسو ازبین ببری؟
  شرمتون باد که چسبی به خشتکتون زدین تا هرگز ازصندلی خودتون جدا نشید«حتی به قیمت نابودی اموال عمومیی و ته مانده دلخوشیهای مردم.
 • مهدی ادیب
  مهدی ادیب :
  میشه هر چه زودتر این به اصطلاح شناسنامه رو از دور خارج کنین. شناسنامه کنونی پرسپولیس برانکو و بازیکنان وفادار و هوادارای با غیرتمون هستن.
 • omid 110
  omid 110 :
  همه وجود کاشانی و بقیه پیشکسوتها فدای 1تار موی برانکو...تنها راه نجات از دیت اسن افراد اینه که دور امجدیه چرخیده بشن...ازهمه هم بدتر علی پروین
 • شهرام آذری
  شهرام آذری :
  جناب کاشانی خجالت بکش
  شما فسلیها دست از سر پرسپولیس بردارید .

  ببین شاهینی
  ارزوت که همانا 17 سال پیش بهم در اتق باشگاه شاهین که نصفش را به بخش خصوصی فروختی ، گفتی و ان نابودی پرسپولیس و احیای دوباره شاهین بود را با خودت به گور خواهی برد .

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سپاهان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سپاهان
سپاهان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : سیدمهدی سیدعلی
یکشنبه, 4 اسفند 1398 / ساعت : 16:15
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 2
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : شارجه
داور مسابقه : کریستوفر جیمز
سه شنبه, 29 بهمن 1398 / ساعت : 19:05

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2مهدی ترابی7
3وحید امیری4
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن