نگران کردن هواداران، آسان ترین کار مدیران!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 968 ] - یکشنبه, 25 فروردین 1398

نگران کردن هواداران، آسان ترین کار مدیران!

 داریم به این موضوع فکر می کنیم چه زمانی کاسه صبر برانکو لبریز می شود و با زدن قید همه چیز بابت تاخیری که در پرداخت دستمزدش صورت گرفته برای پرسپولیس حاشی... 5 out of 5 based on 7 ratings.
نگران کردن هواداران، آسان ترین کار مدیران!

 داریم به این موضوع فکر می کنیم چه زمانی کاسه صبر برانکو لبریز می شود و با زدن قید همه چیز بابت تاخیری که در پرداخت دستمزدش صورت گرفته برای پرسپولیس حاشی...

ارتش سرخ دات كام :

 داریم به این موضوع فکر می کنیم چه زمانی کاسه صبر برانکو لبریز می شود و با زدن قید همه چیز بابت تاخیری که در پرداخت دستمزدش صورت گرفته برای پرسپولیس حاشیه ای خطرناک ایجاد کند. انصافا تا امروز برانکو را غیرحرفه ای ترین مربی حرفه ای دنیا در پرسپولیس دیده ایم! مربی ای که بابت عدم دریافت طلبش اعتراضی نکند و با تمام قوا برای موفقیت تیمش تلاش کند. کدام مربی را در ایران، چه خارجی و چه ایرانی، دیده اید که مدت ها پول نگیرد و اعتراض هم نکند و کارش را همان طوری ادامه دهد که طبق قراردادش وعده داده است؟! در همین یکی دو سالی که باشگاه پرسپولیس ملزم به پرداخت بدهی هایش شده است دیده ایم که افراد حتی برای مدت کمی حضور در پرسپولیس و حتی برای فصلی که در این باشگاه حضور نداشتند و فقط قرار دادی در دست داشته اند که فسخ شده بود، شکایت تنظیم کرده اند و با همه توان شان برای دریافت پول وارد عمل شده اند.

پرسپولیس آن روزهای سخت را نباید فراموش کرده باشد. آیا اگر فردی بابت طلب و حقش سکوت کند و کاری انجام ندهد باید او را سر بدوانند تا مسائل و مشکلات دیگرشان را حل کنند؟! فکر می کردیم با تغییر مدیریت قرار است این مشکلات بهتر از قبل حل شود اما می بینیم مدیریت کنونی باشگاه پرسپولیس وعده صحبت کردن با وزیر ورزش را برای حل این مشکل می دهد. اتفاقی که در زمان مدیریت های قبلی هم می افتاد. حال نمی دانیم دلیل این همه تغییرات برای چه بوده است. در این میان جعفر کاشانی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس و رئیس هیات مدیره این باشگاه هم مصاحبه می کند و قهرمان شدن پرسپولیس را کار فردی نمی داند و رفتن برانکو را هم یک اتفاق ساده جلوه می دهد! البته با توجه به شناختی که از کاشانی داریم می دانیم که او با سیاست کلامی خاص خودش سعی دارد مشکلات را کوچک و قابل حل جلوه دهد اما ظاهرا نمی داند که هواداران تیم به شدت در برابر چنین بیاناتی موضع گرفته اند و از بابت این حرف ها به شدت نگران و عصبی شده اند.

ظاهرا آسان ترین کار برای مدیران پرسپولیس نگران کردن هوادارانش در شرایطی هستند که تیم در مسیر قهرمانی گام بر می دارد. این کار را یا وزارت ورزش با تغییرات ناگهانی و بی ثمرش در باشگاه انجام می دهد یا مسئولان باشگاه با حرف های بی موقع یا تاخیر در پرداخت مثل آنچه برای برانکو رخ داده مسبب این نگرانی می شوند. چطور می شود یک مربی موفق در تیمش هشت ماه دریافتی نداشته باشد؟! باشگاه پرسپولیس چقدر از برانکو توقع دارد که صبور باشد و دم نزند و انتقادی نکند تا آنها بالاخره راه پرداخت را پیدا کنند؟!

تیم دولتی است و وعده های خصوصی سازی اش هم عملی نمی شود و باشگاه دولتی هم قادر به تامین نیازهای مالی اش نیست و فقط اسپانسرهای دولتی در پوشش افراد غیردولتی واسطه می شوند تا به گونه ای این مشکلات را برطرف کنند! می بینیم که همیشه مشکلات حل نشده و سوژه ای برای حاشیه درست شدن و نگران کردن هواداران این تیم وجود دارد! به نظر مسئولان پرسپولیس اگر برانکو از تیم برود مشکلی برای این تیم به وجود نمی آید؟! آیا متکی به فرد نبودن پرسپولیس مفهومش این است که به خواسته های یک مربی موفق اصلا توجه نشود؟! تاریخ نشان داده پرسپولیس در مسیر موفقیت بیشترین ضربه را از عملکرد وزارت ورزش و مدیریت خودش می خورد. باید دید این بار هم چنین اتفاقی رخ می دهد یا خیر!


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • مهدی ادیب
    مهدی ادیب :
    این هم نشات گرفته از بی تعهدی و بی قیدی و بی غیرتی هیات مدیره ست.

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن