دغدغه های فرار بزرگ

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 845 ] - یکشنبه, 25 فروردین 1398
دغدغه های فرار بزرگ

پرسپولیس قبل از بازی با سایپا دچار مشکلات سیزیف وار شد! سیزیف چیست؟ سیزیِف قهرمان اسطوره یونانی ها است و به علت حیله گری به مجازاتی محکوم شد که در آن می بایست...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس قبل از بازی با سایپا دچار مشکلات "سیزیف وار" شد!
سیزیف چیست؟
سیزیِف قهرمان اسطوره یونانی ها است و به علت حیله گری به مجازاتی محکوم شد که در آن می بایست سنگ بزرگی را تا نزدیک قله ای ببرد و قبل از رسیدن به پایان مسیر، شاهد باز غلتیدن آن به اول مسیر باشد؛ و این چرخه تا ابد برای او ادامه داشت و به همین دلیل تکراری های بی حاصل را در فرهنگ یونان عمل "سیزیف وار" می گویند.

پرسپولیس قبل از بازی خود در برابر سایپا و درست در روزهائی که نیاز به آرامش دارد و نزدیک به رساندن سنگ تلاشهای تیمی به قله موفقیت است به خود زنی می پردازد. داستان را جعفر کاشانی عضو هییت مدیره پرسپولیس به وجود می آورد که به سرمربی خودش حمله می کند بعد آن را تکذیب می کند و معتقد است که مصاحبه او را تحریف کرده اند اما کاشانی نمی داند که مصاحبه این چنینی در آستانه پایان فصل اشتباه بزرگی است؟

اين مصاحبه که به نوعی جوابی به دلگيري برانکوئی بوده که دلخور از خلف وعده مدیران مي بيند شادابی روحی را در کنار شادابی جسمی از پرسپولیسی که بیش از هر تیم دیگر در ایران بازی کرده است دورشده و ماحصل آن سردرگمی پرسپولیس در اوایل بازی بود که با خوردن گل بيشترهم شد. براستی نباید گفت خود زنی های سیزیف وار تا چه زمانی در پرسپولیس ادامه دارد؟

نکته دیگر نحوه گلهائی بود که بیرانوند خورد. گلهای این گونه برای دروازه بان شماره یک تیم ملی قابل قبول نیست و برانکو باید فکری برای عدم تکرار آنها بکند.

مسئله سوم پاسهای اشتباه و رو به عقب مدافعین پرسپولیس است که توجیه منطقی ندارد و کار را در دقایقی برای پرسپولیسی ها سخت می کند. نمایش نعمتی در دفاع راست بسیار موفقیت آمیز بود. نادری بجز صحنه گل دوم سایپا در بیشتر مواقع نمایش دلپذیری داشت اما باید بگوئیم خط دفاعی پرسپولیس روز خوبی در برابر سایپا نداشت.

خط میانی پرسپولیس با حضور همزمان رسن و سروش دچار سردرگمی بود که در نیمه دوم بهتر شد خصوصا آن که ضلع سومی چون ترابی در این نیمه حضور داشت تا یک مثلث تکنیکی را در میانه میدان شاهد باشیم که دو گل و چند موقعیت ماحصل هنر این مثلث بود.

در خط حمله بودیمیر درک نمی شود! گاهی اوقات مغرور بازی می کند و توپهای زیادی را از دست می دهد. علیپور با گلی که در این بازی زد حالا با شرایط روحی بهتری بازیهای آینده را ادامه خواهد داد.

پرسپولیسی ها روزهای سختی را تجربه می کنند و فاصله گرفتن از تعقیب کننده ها به آنها کمک خواهد کرد.


برچسب ها : پرسپولیس perspolis

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن