پرسپولیس و نادری قدر هم را می دانند؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 884 ] - یکشنبه, 25 فروردین 1398

پرسپولیس و نادری قدر هم را می دانند؟

روزی که پرسپولیس نام محمد نادری را به زبان آورد، همه ترسیدند از انتخابش. حتما ناکامی این بازیکن در لیگ بلژیک ترسانده بود شان. نادری در دوران محرومیت تراکتورسا... 5 out of 5 based on 4 ratings.
پرسپولیس و نادری قدر هم را می دانند؟

روزی که پرسپولیس نام محمد نادری را به زبان آورد، همه ترسیدند از انتخابش. حتما ناکامی این بازیکن در لیگ بلژیک ترسانده بود شان. نادری در دوران محرومیت تراکتورسا...

ارتش سرخ دات كام :

روزی که پرسپولیس نام محمد نادری را به زبان آورد، همه ترسیدند از انتخابش. حتما ناکامی این بازیکن در لیگ بلژیک ترسانده بود شان. نادری در دوران محرومیت تراکتورسازی 25 بار در ترکیب این تیم قرار گرفت و 2194 دقیقه در لیگ بازی کرد. او 6 بازی هم در لیگ قهرمانان آسیا انجام داد اما در پایان فصل وقتی پیشنهاد تمدید قرارداد را جلویش گذاشتند، هر دو پای خود را در یک کفش کرد که بازیکن آزاد است و در تراکتورسازی نمی ماند. او به تیم کورتریک رفت. تیمی که فصلِ پیش از نادری را با 42 امتیاز از 30 بازی و در رده هفتم در لیگ بلژیک به پایان رسانده بود.

نادری اما حتی به فهرست 18 نفره کورتریک هم نرسید که بخواهد دست کم یک بار روی نیمکت این تیم بنشیند. سرانجام هم در حالی که قرار بر فسخ قراردادش در نیم فصل بود، به صورت قرضی به پرسپولیس منتقل شد. می گفتند همین قرارداد قرضی، 70 هزار یورو برای پرسپولیس خرج برداشته اما این رقم چه اهمیتی دارد وقتی پرسپولیسی ها خواهان قطعی کردن حضور محمد نادری در تیم شان شده اند؟

همین بازیکنی که بدبین ها می گفتند پیراهن پرسپولیس به تنش گشاد است، حالا شده یکی از مدافعان اصلی این تیم. نادری که در نیم فصل به تیم برانکو آمد، در دقیقه 92 بازی هفته شانزدهم برابر پدیده به جای علیپور به میدان رفت اما یک هفته بعد، برانکو او را برای ترکیب اصلی برگزید تا جای شجاعِ محروم را بگیرد. در هفته نوزدهم، محمد نادری باز هم در ترکیب اصلی به میدان رفت و در روزی که سیدجلال و شجاع هر دو مصدوم بودند، به همراه کمال کامیابی نیا زوج دفاع میانی پرسپولیس را تشکیل دادند.

از هفته بیستم اما نادری نقش مدافع چپ را به عهده گرفت. آسیب دیدگی شایان مصلح که خودش با مصدومیت انصاری ثابت شده بود، محمد نادری 23 ساله را در ترکیب اصلی پرسپولیس نگه داشت. با این تفاوت که او حالا دیگر به عنوان مدافع چپ به میدان می رود، نه دفاع میانی.

مهم تر از حضور این بازیکن در ترکیب اصلی، پیشرفت روز به روزِ نادری است که مشابه حرکات او را پیش از این در دفاع راست از محرمی دیده بودیم. آنچه در این چند هفته بیش از همه چشم مان را گرفت، اعتماد به نفس محمد نادری بود که کم اشتباه و انرژیک بازی می کند و با نفوذهای سریع و حرکات مورب و غیرقابل پیش بینی اش بارها به کمک پرسپولیس آمده و البته موقع دفاع هم به خوبی فضای پشت سرش را می بندد و کلا بازی اش در دفاع و حمله متوازن است.

این بازیکن حالا چنان مورد توجه برانکو ایوانکوویچ قرار گرفته که مرد کروات خواهان تمدید قراردادش شده است.

 برانکو به مدیران پرسپولیس گفته که برای فصل آینده هم به محمد نادری نیاز دارد و خواسته که قرارداد قرضی اش قطعی شود. خودِ نادری هم مشتاق است به ادامه این همکاری و موافتش با تمدید قرارداد را به باشگاه اعلام کرده اما مشکل اینجاست که برای حفظ او باید از کورتریک رضایت بگیرند. این هم البته با مذاکره قابل حل است که باید ببینیم باشگاه بلژیکی در ازای بازیکنی که او را حتی در حد نیمکت نشینی نمی دانست، چقدر پول می خواهد.

هر چند پرسپولیس بیش از آن باید مراقب ایجنت هایی باشد که شنیده بودیم پایشان به انتقال نادری باز شده و راست یا دروغ، برای قطعی کردن قرارداد او حتی شرط هم گذاشته اند. آیا پرسپولیس و نادری آنقدر دانا هستند که بدون تاثیر گرفتن از این شرط ها و اتفاقات، قدر یکدیگر را بدانند؟


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • مهدی ادیب
    مهدی ادیب :
    ان شاالله قدر هم دیگه رو می دونن

نظرسنجی

موافق تغییرات مدیریتی باشگاه هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
تراکتور
تراکتور
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : یادگار امام تبریز
داور مسابقه : بیژن حیدری
جمعه, 8 شهریور 1398 / ساعت : 17:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن