خلیلی: تماشای این پرسپولیس برای هر فوتبالیستی لذت بخش است

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 659 ] - یکشنبه, 25 فروردین 1398

خلیلی: تماشای این پرسپولیس برای هر فوتبالیستی لذت بخش است

 مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تماشای تیمی با این صلابت، تعصب و شخصیت قهرمانی برای هر کسی لذت بخش است، چه رسد به هواداران پرسپولیس که باید بدانند در این ... 5 out of 5 based on 7 ratings.
خلیلی: تماشای این پرسپولیس برای هر فوتبالیستی لذت بخش است

 مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تماشای تیمی با این صلابت، تعصب و شخصیت قهرمانی برای هر کسی لذت بخش است، چه رسد به هواداران پرسپولیس که باید بدانند در این ...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تماشای تیمی با این صلابت، تعصب و شخصیت قهرمانی برای هر کسی لذت بخش است، چه رسد به هواداران پرسپولیس که باید بدانند در این بازی های باقیمانده نقش مهم تر و سنگین تری دارند.

 محسن خلیلی در گفت وگویی اظهار داشت: خدا را شکر با وجود فشار و سختی کار، تیم شرایط خوبی دارد و نتایج خوب، هواداران را خوشحال کرده است. پیروزی برابر سایپا را نیز به همه پرسپولیسی ها، به ویژه هواداران تبریک می گویم. همانطور که قبل از این هم گفته ام و آقای برانکو پس از بازی تاکید داشتند، واقعا فرصتی برای خوشحالی کردن نداریم. خوشحالی ما همان بود که دیروز شنبه با هواداران در ورزشگاه انجام دادیم و از همان لحظه همه به فکر بازی بعدی بودیم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: بچه ها واقعا فشار زیادی به خودشان می آورند و پیراهن پرسپولیس و هواداران است که این انگیزه را ایجاد کرده است. چهار پیروزی در چهار بازی انجام شده از شروع سال 98 دلچسب و امیدوار کننده بود. شرایط ما در لیگ قهرمانان احیاء شد تا بخشی از اثر اشتباهات داوری جبران شود و در لیگ برتر هم شرایط خوبی پیدا کرده ایم اما این 5 امتیاز اختلاف را هم اصلا حاشیه امنیت نمی دانیم.

خلیلی تصریح کرد: بازیکنان به خوبی به این مساله آگاه هستند و آقای ایوانکوویچ هم وضعیت را با دقت تشریح کرده است. ما واقعا باور داریم تا قبل از نهایی شدن قهرمانی، هیچ حاشیه امنیتی نیست. همچنین تلاش می شود انرژی، توان و صلابت تیم برای تمام بازی ها حفظ شود. در این شرایط حمایت هواداران به دور از هر شعار و تعارفی واقعا اهمیت دارد.

خلیلی درباره اینکه در ادامه مسابقات، فشار و نزدیکی بازی ها و سفرها برای پرسپولیس بیشتر هم خواهد شد، اضافه کرد: در این فشردگی و تعدد بازی ها و سفرها، به یک جاهایی می رسیم که نگاه به هواداران و تشویق ها و حمایت آنها، تیم را بیشتر از زمان های عادی آماده مبارزه و مسابقه و تلاش می کند. روی تمام هواداران در هر جایی که هستند حساب می کنیم. تهران و غیر تهران ندارد. همانطور که به هر شهر و کشوری می رویم حضور دارند.

مدیر تیم پرسپولیس عنوان کرد: در همین تهران، هواداران از همه استان ها، شهرها و اقوام به ورزشگاه آزادی می آیند. اینها حس های خیلی خوبی است که آنها به تیم می دهند و اصلا نباید تاثیر آن را دست کم گرفت. از فضای مجازی گرفته تا به ویژه سکوها، حضور آنها در این چند بازی باقیمانده لیگ و جام قهرمانان بسیار تعیین کننده خواهد بود. دبی و اصفهان و جاهای دیگر ندارد. بچه ها منتظر آنها هستند و البته فکر نمی کنم، لازم باشد که بگویم همین بچه ها برای خوشحالی آنها از جان مایه می گذارند.

آقای گل سابق فوتبال ایران درباره بازی با سایپا و تحلیل خود از عملکرد تیم خاطرنشان کرد: درباره مسائل فنی که صحبت نمی کنم ولی آنچه می خواهم بگویم، شخصیت به وجود آمده در تیم و در تک تک بچه ها است. این تیم و بازیکنان نشان داده اند که بزرگی و شخصیت قهرمانی با وجود آنها عجین شده است. تیمی که در دو، سه دقیقه اول بازی گل می خورد ولی با خونسردی و مسلط، مرحله به مرحله بازی را در اختیار می گیرد و سه گل می زند، اصلا شکست خوردن را نمی پذیرد و این شخصیت به وجود آمده در تیم خیلی با ارزش است. تیمی که اسیر حواشی نمی شود و در هر حال می خواهد برتری خود را به حریف تحمیل کند. واقعا تماشای چنین پرسپولیسی برای هر فوتبالدوستی حتی اگر هوادار پرسپولیس نباشد، لذت بخش است.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • محمدجواد از اشکنان
    محمدجواد از اشکنان :
    حرف زدنت و رفت و برگشتت هم مثل بازی تیم چشم نواز و لذتبخش هست

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن