پرسپولیس در نقش جهان با ذوب آهن بازی می کند؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 915 ] - یکشنبه, 25 فروردین 1398

پرسپولیس در نقش جهان با ذوب آهن بازی می کند؟

دبیر هیئت فوتبال استان اصفهان با اشاره به شایعه انتقال دیدار ذوب آهن و پرسپولیس به ورزشگاه نقش جهان، گفت: تکلیف این موضوع فردا مشخص می شود. حمیدرضا دادخواه در... 2 out of 5 based on 3 ratings.
پرسپولیس در نقش جهان با ذوب آهن بازی می کند؟

دبیر هیئت فوتبال استان اصفهان با اشاره به شایعه انتقال دیدار ذوب آهن و پرسپولیس به ورزشگاه نقش جهان، گفت: تکلیف این موضوع فردا مشخص می شود. حمیدرضا دادخواه در...

ارتش سرخ دات كام :

دبیر هیئت فوتبال استان اصفهان با اشاره به شایعه انتقال دیدار ذوب آهن و پرسپولیس به ورزشگاه نقش جهان، گفت: تکلیف این موضوع فردا مشخص می شود.

حمیدرضا دادخواه در گفت وگویی، با اشاره به شایعه تغییر محل دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن اصفهان و پرسپولیس تهران در هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور اظهار داشت: این مسئله هنوز مشخص نیست و بحث آن مطرح شده اما هنوز درباره آن تصمیم گیری نشده و قرار است این موضوع صبح فردا تصمیم گیری شود.

وی در پاسخ به اینکه این موضوع از سوی چه شخصی مطرح شده، با اشاره به ضررهای تیم سپاهان از این مسئله گفت: اگرچه این موضوع مطرح شده اما به هر حال باید تمهیدات مد نظر درباره آن اتخاذ شود.

دبیر هیئت فوتبال استان اصفهان تصریح کرد: در حال حاضر ورزشگاه فولادشهر مشکلاتی دارد و اگر بشود نظم و موارد امنیتی آن را تأمین کرد، بازی در همان محل برگزار می شود اما اگر این اتفاق صورت نگیرد، باید تصمیم دیگری گرفته شود.

وی افزود: در ورزشگاه فولادشهر سکوهایی تعبیه شده و قرار است که این سکوها نصب شود و این ورزشگاه در حال حاضر فضای کارگاهی دارد و موضوع امنیتی دیگری ندارد.

دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن اصفهان و پرسپولیس تهران در چارچوب رقابت های هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور از ساعت روز 18 چهارشنبه برگزار می شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن