کاشانی: بزرگ ترین هنر پرسپولیس حفظ برانکو است

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 868 ] - دوشنبه, 26 فروردین 1398

کاشانی: بزرگ ترین هنر پرسپولیس حفظ برانکو است

 رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: برانکو از هر نظر شایستگی حضور در پرسپولیس را دارد و من همیشه در کنارش بوده ام. جعفر کاشانی در گفت وگویی در خصوص این... 5 out of 5 based on 2 ratings.
کاشانی: بزرگ ترین هنر پرسپولیس حفظ برانکو است

 رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: برانکو از هر نظر شایستگی حضور در پرسپولیس را دارد و من همیشه در کنارش بوده ام. جعفر کاشانی در گفت وگویی در خصوص این...

ارتش سرخ دات كام :

 رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: برانکو از هر نظر شایستگی حضور در پرسپولیس را دارد و من همیشه در کنارش بوده ام.

جعفر کاشانی در گفت وگویی در خصوص اینکه آیا پرسپولیس امسال می تواند باز هم انتظار قهرمانی هوادارانش را برآورده کند، گفت: صددرصد. این تیم همیشه در زمینه فوتبال و فرهنگی مطرح بوده است، پرسپولیس تمام پتانسیل ها را برای قهرمانی و اشاعه فرهنگ قهرمانی دارد.

کاشانی در خصوص اینکه آیا به درایت برانکو در خصوص عملکرد پرسپولیس اعتقاد دارد، گفت: صددرصد همینطور است، چطور ندارم؟ برانکو را من در تیم ملی هم کنارش بودم، او باشخصیت و باکلاس است. با توجه به امکانات امروز پرسپولیس، او تمام تلاشش را کرده است. زمانی که برانکو به پرسپولیس آمد، تیم  شانزدهم بود، اما حالا پای قهرمانی است، ما باید از معلومات و دانش برانکو حداکثر استفاده را در زیرساخت ها ببریم. آرزوی من این است که تیم های پایه ما با نظر و دانش برانکو ساخته شود.

وی در خصوص اینکه در رسانه ها از قول او نقل شده که مدیریت باشگاه پرسپولیس نقش اساسی را در نتایج تیم دارد، گفت: از قول من خیلی چیزها می نویسند، بزرگ ترین هنر مدیریت باشگاه حفظ برانکو است، او نوک نیزه اهداف باشگاه است. از دربان باشگاه تا هواداران تیم در دورترین نقاط کشور، در فرهنگ باشگاه تأثیرگذار هستند. برانکو لیاقت حضور در باشگاه را داشته است. آرزوی من این است که از او برای آینده استفاده کنیم. نتیجه مجموعه کار مدیریت باشگاه بردهای پرسپولیس است. مربی این تیم چه کسی است؟ او از هر نظر شایستگی حضور در پرسپولیس را دارد و من همیشه در کنارش بوده ام.  

رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص مشکلات مالی باشگاه گفت: در این مسائل اصلا بحثی نیست، برانکو با حداقل امکانات توانسته عملکرد خوبی داشته باشد، تیم  بزرگ، مشکلات خاص خودش را دارد. جمع کردن تیم کار مربی تیم است. او پدر بچه ها است.

کاشانی در مورد اینکه عملکرد برانکو و کادرش خوب بوده، اما آنها از اوضاع مالی ناراحت هستند، گفت: شما ببینید شرایط روز مملکت چگونه است، تفاوت ارزی را ببینید، امیدوارم روزی باشگاهی باشیم که در بخش خصوصی کار می کنیم. باید مشخص بشود به چه اهدافی می خواهیم برسیم. پویایی فرهنگ، اقتصاد قوی می خواهد.

وی در خصوص 50 میلیارد پاداش قهرمانی پرسپولیس گفت: من هم همین سؤال را از شما می کنم. من به عنوان پیشکسوت فوتبال صحبت می کنم. ما باید فرهنگ سازی کنیم. من شاهین را ساختم. برای پرسپولیس 60 هکتار زمین گرفتم که آقای مهرعلیزاده آن را کلنگ زد. ما باید از نخبگان مان حداکثر استفاده را ببریم. من برای پرسپولیس استادیوم کاظمی را گرفتم، بودجه گرفتم و... .

کاشانی در مورد این 60 هکتار زمین گفت: در مجموعه پرند 60 هکتار زمین گرفتم و الان من هم نمی دانم چرا از آن خبری نیست. مهرعلیزاده رئیس وقت تربیت بدنی آن را کلنگ زد، اگر شما از آن خبردار شدید به من هم بگویید. اینقدر به من رئیس نگوئید، من هم عضوی از هیأت مدیره هستم. آرزویم این است که پرسپولیس باشگاه بشود و از هوادارانی که یک عمر کنار ما بودند و پیشکسوتان باشگاه برای پویایی فرهنگ جامعه از طریق ورزش استفاده بشود. عنوان به کسی شخصیت نمی دهد. مقام، عملکرد انسان هاست.

وی در پاسخ به سؤال دوباره در مورد 50 میلیارد پاداش قهرمانی پرسپولیس گفت: من هم همین سؤال را از شما می کنم، شما سوال کردید و حتما به گوش مسئولان باشگاه می رسد و آنها حساب ها را اعلام می کنند، اینجا همه چیز حساب و کتاب دارد. من به آقای عبدی گفتم کنار تیم پرسپولیس یک تیم جوانان و امید از بچه هایی که بی بضاعت هستند درست کنید.

کاشانی در مورد اینکه زمانی در مورد برانکو گفته بود معلم کلاس اول به کار کلاس ششمی ها نمی آید، گفت: اگر من امروز اولین روزم در تیم باشد و فردا شهره آفاق شوم، شما به چشم همان بچگی به من نگاه می کنید؟ من کلی می گویم، امروز پدر شما وقتی شهرت پیدا کرده اید و جایگاهی به دست آورده اید، باید مانند گذشته شما را صدا کند؟ شما در مورد برانکو به من نگویید، من خودم با او هستم. ما باید جوان هایمان را زیرنظر او تربیت کنیم. او که همیشه نیست. باید بازیکنان آینده دار را زیرنظر او بسازیم.

وی در خصوص تمدید قرارداد با برانکو و نگرانی های هواداران گفت: باشگاه تعهد دارد و برانکو هم همیشه با صبر و شکیبایی کار کرده است، او هیچ وقت نگفته چرا به من پول نداده اید و حتی بارها شده که گذشت هم کرده است. 


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • MAMAL MAMAL
  MAMAL MAMAL :
  خوبه که ب غلط کردن افتادی دفعه آخرت باشه
 • مهدی ادیب
  مهدی ادیب :
  جناب آقای کاشانی، لطف کنین بدون انجام مصاحبه های تنش زا یار و یاور برانکو و تیممون باشین. باور کنید لذت قهرمانی و موفقیتی که با حمایت همه جانبه و کار گروهی به دست بیاد بیشتر از لذت مصاحبه های آنچنانی و حسادت ورزیدنه
 • omid 110
  omid 110 :
  خودش فهمید با بد کسی طرف شده...به غلط کردن افتاده....

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن