عالیشاه امیدوار به بازگشت و پایان قهر برانکو

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 807 ] - دوشنبه, 26 فروردین 1398

عالیشاه امیدوار به بازگشت و پایان قهر برانکو

هافبک پرسپولیس بعد از دو جلسه تنبیه انضباطی اکنون مسیر دیگری را در پیش گرفته و امیدوار به پایان جریمه اش توسط برانکو ایوانکوویچ است. سرمربی سرخپوشان طی فصول ا... 5 out of 5 based on 5 ratings.
عالیشاه امیدوار به بازگشت و پایان قهر برانکو

هافبک پرسپولیس بعد از دو جلسه تنبیه انضباطی اکنون مسیر دیگری را در پیش گرفته و امیدوار به پایان جریمه اش توسط برانکو ایوانکوویچ است. سرمربی سرخپوشان طی فصول ا...

ارتش سرخ دات كام :

هافبک پرسپولیس بعد از دو جلسه تنبیه انضباطی اکنون مسیر دیگری را در پیش گرفته و امیدوار به پایان جریمه اش توسط برانکو ایوانکوویچ است.

سرمربی سرخپوشان طی فصول اخیر نشان داده در خصوص مسائل اخلاقی تیمش با هیچ بازیکنی ولو ستاره های محبوب روی سکوها، حق عبور از خط قرمزش را نخواهد داد. موفقیت های این چند وقت با پرسپولیس روی نیمکت این تیم نیز به خوبی به او اجازه برخورد با بازیکنان را داده تا در تصمیمش بدون چالش و نگرانی از حواشی قدم بردارد.

با این حال امید عالیشاه که در دوره قبلی حضورش در پرسپولیس نیز با برانکو ایوانکوویچ دچار چالش شده بود و مسیر آن منتهی به جدایی اش از این تیم به دلیل سربازی شده بود، بدون درس گرفتن از آن اتفاقات بار دیگر به دنبال بازگشت به ترکیب از مسیر دیگری بود که تیرش به سنگ خورد.

تصمیم بهترین پاسور فصل سرخپوشان در حال حاضر با توجه به اضافه شدن بازیکنان تازه وارد یک قمار بزرگ برای او بود که باعث شد طی دیدارهای اخیر از لیست تیم نیز خارج شود و خوش شانس بود که سرمربی اش این مساله را به کمیته انضباطی باشگاه نبرد تا علاوه بر محرومیت از همراهی تیم، با جرایم مالی نیز مواجه نشود. در نهایت اما اکنون برانکو ایوانکوویچ به یاغی تیمش اجازه داده تا با حضور در تمرینات شانس بازگشت مجدد به لیست را به دست بیاورد و طی روزهای اخیر نیز از عملکرد فنی و اخلاقی اش ابراز رضایت کرده است. موضوعی که این امیدواری را برای عالیشاه شکل داده تا ضمن همراهی تیم در سفر به اصفهان، شانس بازگشت به ترکیب را نیز برای خود متصور شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن