خمارلو: علی دایی از اسطوره های پرسپولیس است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 578 ] - سه شنبه, 27 فروردین 1398

خمارلو: علی دایی از اسطوره های پرسپولیس است

 مدیر رسانه ای تیم پرسپولیس گفت: خطاب من در مصاحبه روز گذشته به محمد دایی بود اما برخی ها با شیطنت می خواهند این صحبت ها را به آقای علی دایی نسبت دهند. پ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
خمارلو: علی دایی از اسطوره های پرسپولیس است

 مدیر رسانه ای تیم پرسپولیس گفت: خطاب من در مصاحبه روز گذشته به محمد دایی بود اما برخی ها با شیطنت می خواهند این صحبت ها را به آقای علی دایی نسبت دهند. پ...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیر رسانه ای تیم پرسپولیس گفت: خطاب من در مصاحبه روز گذشته به محمد دایی بود اما برخی ها با شیطنت می خواهند این صحبت ها را به آقای علی دایی نسبت دهند.

پندار خمارلو در گفت وگویی، در واکنش به مصاحبه روز گذشته اش که در آن از محمد دایی مربی تیم سایپا انتقاد کرده بود، گفت: صحبت های روز گذشته من با خبرگزاری فارس در واکنش به اظهارات محمد دایی مربی تیم فوتبال سایپا بوده است و به هیچ عنوان منظور و مخاطب من به شخص آقای علی دایی سرمربی محترم این تیم نبوده و نیست. آقای علی دایی از بزرگان فوتبال ایران و از اسطوره های باشگاه پرسپولیس است اما در این بین برخی ها قصد دارند از آب گل آلود ماهی بگیرند و به دنبال ایجاد حاشیه هستند.

وی ادامه داد: صحبت های من در واکنش به توهین محمد دایی به هواداران پرسپولیس بود چرا که او در آن مصاحبه به الفاظ بدی به هواداران پرسپولیس  و سرمربی محترم تیم آقای برانکو توهین کرد و من پاسخگوی اظهارات او بودم اما متأسفانه بعداز انتشار این مصاحبه برخی ها سوء استفاده کرده و با شیطنت می خواهند این صحبت های من را به آقای علی دایی ارتباط دهند اما باز هم تأکید می کنم صحبت های من خطاب به محمد دایی مربی تیم سایپا بوده است.

وی درباره برگزار نشدن نشست خبری پیش از دیدار ذوب آهن و پرسپولیس هم اظهار داشت: از آنجایی که ما شب به اصفهان می رسیم نشست خبری آقای برانکو برگزار نخواهد شد. از طرف دیگر آقای منصوریان هم قرار شد بعد از بازی پاسخگوی سوالات خبرنگاران باشد و به همین دلیل نشست خبری قبل از بازی برگزار نمی شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن