سهم علیپور از گل های پرسپولیس: بیش از 50 درصد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 419 ] - سه شنبه, 27 فروردین 1398

سهم علیپور از گل های پرسپولیس: بیش از 50 درصد

بالانشینی پرسپولیس تبدیل به یک قانون ثابت در لیگ برتر شده اما یک قانون پررنگ تر هم در فوتبال ایران وجود دارد؛ اینکه یک پرسپولیسی، آقای گل می شود. علی علیپور س... 5 out of 5 based on 2 ratings.
سهم علیپور از گل های پرسپولیس: بیش از 50 درصد

بالانشینی پرسپولیس تبدیل به یک قانون ثابت در لیگ برتر شده اما یک قانون پررنگ تر هم در فوتبال ایران وجود دارد؛ اینکه یک پرسپولیسی، آقای گل می شود. علی علیپور س...

ارتش سرخ دات كام :

بالانشینی پرسپولیس تبدیل به یک قانون ثابت در لیگ برتر شده اما یک قانون پررنگ تر هم در فوتبال ایران وجود دارد؛ اینکه یک پرسپولیسی، آقای گل می شود. علی علیپور سرانجام کی روش استنلی را پشت سر گذاشت و برای نخستین بار در این فصل، به تنهایی در صدر جدول گلزنان لیگ برتر قرار گرفت. حال آنکه در ابتدای فصل فاصله زیادی با استوکس و کی روش دو مدعی آقای گلی داشت اما آرام آرام این فاصله را جبران کرد و کمی بعد هم به صورت مشترک با کی روش، صدرنشین جدول گلزنان شد.

پس از چند هفته رقابت، او حالا کی روش را هم پشت سر گذاشته و تنها بازیکن 13 گله لیگ برتر به حساب می آید. این 13 گل اما تنها حاصل درخشش علیپور نیست چرا که او 4 پاس گل هم در کارنامه اش دارد. 13 گل و 4 پاس گل در تیمی که تا اینجای کار 33 گل زده، یعنی علی علیپور روی بیش از نیمی از گل های این فصل پرسپولیس (17 گل) تاثیر داشته که آماری شگفت انگیز است.

نکته دیگر اینکه او حالا فرصت حمله به دو رکورد طارمی را هم دارد. مهدی طارمی در کنار رضا عنایتی تنها بازیکنان تاریخ لیگ برتر هستند که دو دوره پیاپی آقای گل شده اند و علیپور که فصل پیش آقای گل شده بود، این شانس را دارد که یک بار دیگر کفش طلای لیگ را به خانه ببرد. دیگر رکورد طارمی، عنوان بهترین گلزن پرسپولیس در ادوار لیگ برتر با 45 گل است.

حال آنکه علیپور با گلزنی مقابل سایپا 43 گله شده و فقط 2 گل دیگر می خواهد تا این عنوان را از طارمی بگیرد که با توجه به فرصت 5 هفته ای اش تا پایان لیگ برتر، اتفاق دور از دسترسی نیست و علی علیپور می تواند به تنهایی بهترین گلزن لیگ برتری پرسپولیس باشد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن