head_1xbet

شغل: داداش دایی/ عرق شرم بر پیشانی

- نظرات : 6 اظهار نظر - بازدید [ 2926 ] - چهارشنبه, 28 فروردین 1398

شغل: داداش دایی/ عرق شرم بر پیشانی

گرچه پيروزي پرسپوليس برابر سايپا باعث شد اين بار مشت معروف علي دايي گره نشود، اما در عوض گره را از زبان اخوي گرامي او باز كرد تا در چند مصاحبه بلند بالا به پر... 5 out of 5 based on 32 ratings.
شغل: داداش دایی/ عرق شرم بر پیشانی

گرچه پيروزي پرسپوليس برابر سايپا باعث شد اين بار مشت معروف علي دايي گره نشود، اما در عوض گره را از زبان اخوي گرامي او باز كرد تا در چند مصاحبه بلند بالا به پر...

ارتش سرخ دات كام :

گرچه پيروزي پرسپوليس برابر سايپا باعث شد اين بار مشت معروف علي دايي گره نشود، اما در عوض گره را از زبان اخوي گرامي او باز كرد تا در چند مصاحبه بلند بالا به پر و پاي قرمزها بپيچد.

محمد آقا كه معلوم نيست اگر علي دايي نباشد در كدام تيم از كدام ليگ ايران شانس كار خواهد داشت، براي زير سوال بردن ارزش هاي تيم برنده گفته: «يك الف بچه هم با پرسپوليس همين نتايج را مي گرفت.» او البته توضيح نمي دهد كه اگر موفقيت در پرسپوليس به همين سادگي است، چرا وقتي تيم دست برادرش بود چنين نتايجي به دست نيامد؟ آخرين فصل كامل حضور دايي در پرسپوليس به ليگ سيزدهم مربوط مي شود؛ فصلي كه علي آقا با دلار سه هزار توماني، قرارداد يك ميليارد و 750 ميليوني با پرسپوليس بسته بود. محمد آقا هم البته تشريف داشتند و در ازاي شغل خطير برادر دايي بودن، 200 ميليون تومان به جیب زدند، هرچند آخرش پرسپوليس قهرمان نشد.

هنوز وقتي آدم به فهرست قراردادهاي آن سال نگاه مي كند، عرق شرم بر پیشانی اش مي نشیند بابت اينكه رقم قرارداد كريم باقري بزرگ با محمد دايي يكسان بود. با این شرایط ما هم اگر جاي شما بوديم، همه هیکل مان «زبان» می شد در مجیز برادر! حتی اگر زیر بلیت بقیه هستیم و ناچاریم گوش به فرمان باشیم، کاش لااقل آنقدر آزادگی داشته باشیم که حرمت تلاش و لیاقت را نگه داریم.

نزديكان پرسپوليس شهادت مي دهند كه برانكو در طول اين چهار سال با تمام توانش كار كرده. هميشه اولين نفر در زمين حاضر بوده، خودش در تك تك جلسات تيم را تمرين داده و همه جزييات را به دقت زير نظر گرفته است. باقي وقت او هم صرف آناليز و طراحي تمرين مي شود. برانکو با كمترين غيبت و مرخصي، چهار سال است فرسنگ ها دور از خانواده وقتش را صرف كارش مي كند؛ امروز چطور مي توان او را «يك الف بچه» دانست، صرفا به اين دليل كه داداش ما نيست؟

بر خلاف علی دایی که فقط پیشنهادهای تهران و اطراف را قبول می کند تا از لب خط حواسش به بیزینس هایش هم باشد، مربیگری شغل اول و تمام وقت برانکو است. محمد بلبلي 20 ساله كه این روزها پديده سپيدرود است می گوید: «در پايه هاي سايپا بازي مي كردم. يك هفته در تمرينات بزرگسالان حاضر شدم، اما علي آقا فقط يك جلسه آمد و مرا نپسنديد. بنابراين به سپيدرود رفتم.» موضوع به همین سادگی است. آن يك الف بچه اي كه تاريخ معاصر پرسپوليس را عوض كرده، نه پاساژ و گالري و جواهري دارد و نه همه فكر و ذکرش دنبال جواب دادن به اين و آن است. شما هم مصاحبه هایت را فاکتور کن، بکش روی قرارداد بعدی داداش. تمام!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
 • مهدی ادیب
  مهدی ادیب :
  هزاران سپاس آقای بهروش
 • عرفان 5+1
  عرفان 5+1 :
  عالی بود...عالی عالی عالی
 • روح الله م59
  روح الله م59 :
  از نوشته های بحق آقای بهروش در حمایت عالیجناب عشق واقعا سپاسگذارم آقای دایی ودار ودسته اش هم بخوبی میدانند که دوروتر وریاکارتر از شما کسی وجود نداره در ظاهر دم از پرسپولیسی بودن میزنی ولی در باطن از دشمنان قسم خورده هم برای ما بدتری لعنت بر انسانهای دورو وپول پرست
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  عالی بود
  حرف دارم اماگفتنی هاگفته شد
 • omid 110
  omid 110 :
  اگر پشت گوششون رو دیدن نیمکت پرسپولیس رو هم میبینن
 • sorkhboy sorkh
  sorkhboy sorkh :
  در کشور ما اصل بر ناشایسته سالاریه و خب طبیعی در همه جا که دستیاری مربی فوتبال هم یکیش باشه، این اصل رعایت بشه

نظرسنجی

کدام زوج دفاعی را مناسب قلب دفاع پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پیکان
پیکان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 28 مهر 1398 / ساعت : 18:00
شهرخودرو
شهرخودرو
1 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام رضا
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 12 مهر 1398 / ساعت : 18:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی عبدی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی عبدی1
2محمدحسین کنعانی زادگان1
3مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن