بت بال

بندهایی که رسن را می پراند

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 979 ] - 8 روز پیش

بندهایی که رسن را می پراند

 بشار رسن، ستاره عراقی تیم پرسپولیس که از ابتدای لیگ شانزدهم در این تیم حضور داشت، چندماه مانده به اتمام قراردادش، دو سال دیگر قراردادش را با سرخ ها تمدی... 3 out of 5 based on 5 ratings.
بندهایی که رسن را می پراند

 بشار رسن، ستاره عراقی تیم پرسپولیس که از ابتدای لیگ شانزدهم در این تیم حضور داشت، چندماه مانده به اتمام قراردادش، دو سال دیگر قراردادش را با سرخ ها تمدی...

ارتش سرخ دات كام :

 بشار رسن، ستاره عراقی تیم پرسپولیس که از ابتدای لیگ شانزدهم در این تیم حضور داشت، چندماه مانده به اتمام قراردادش، دو سال دیگر قراردادش را با سرخ ها تمدید کرد و تا پایان لیگ بیستم در جمع قرمزهای تهران حضور خواهد داشت. هافبک شماره پنج پرسپولیس که تمدید قرارداد را به پس از جام ملت ها موکول کرده بود، بعد از دو جلسه مذاکره، حدود دو ماه قبل سرانجام در شب بازی با صنعت نفت پای قرارداد دوساله را امضا کرد تا هواداران پرسپولیس در آستانه یک دیدار خانگی، با این خبر خوب روبه رو شوند.

این اما پایان کار رسن نبود و در حالی که گفته می شد قرارداد بشار با پرسپولیس تا سال 1400 تمدید شده و هافبک مورد علاقه برانکو دو فصل دیگر در جمع سرخ پوشان خواهد ماند، اما صبح دیروز توئیتر الکاس قطر که ازجمله رسانه های معتبر این کشور محسوب می شود، در توئیتی عجیب عنوان کرد بشار رسن در آستانه پیوستن به یک باشگاه قطری قرار دارد.  اگرچه رسن قراردادش را با پرسپولیس به صورت رسمی تمدید کرده و هواداران نیز به ماندن این هافبک عراقی باثبات امیدوار هستند و از سوی دیگر مسئولان باشگاه نیز روی این موضوع صحه می گذارند که رسن تا دو سال دیگر در پرسپولیس ماندگار است، اما وجود برخی بندها در قرارداد این هافبک عراقی موجب شده آینده رسن در پرسپولیس در هاله ای از ابهام قرار بگیرد. درواقع با قطعیت نمی توان گفت که او ماندنی است.

پرسپولیس روزهای بی پولی را سپری می کند و حتی برانکو هم که این روزها تبدیل به اسطوره سرخ ها شده، مدت هاست حقوق و دستمزدی دریافت نکرده و چه بسا این موضوع حاکی از پایان کار مربی کروات در پرسپولیس باشد. بنابراین زمانی که مرد اول پرسپولیسی ها هنوز پولی دریافت نکرده شاید همین موضوع باعث شود برانکو عطای کار در پرسپولیس را به لقایش ببخشد، پس خیلی پربیراه نیست که سایرین ازجمله رسن هم به خاطر همین بی پولی (بازهم تاکید می کنیم به خاطر برخی بندهای موجود در قرارداد) هوایی و از پرسپولیس رفتنی شود.

بازهم باید صبر کرد حداقل در ابتدای امر تکلیف برانکو در پرسپولیس مشخص شود، چراکه در این صورت ماندن یا رفتن مهره های مورد علاقه این مربی در اولویت قرار خواهد گرفت و آن زمان شاید بشار رسن عراقی هم که شرایط نشان داده همیشه مورد محبت سرمربی کروات قرار دارد، در این تیم ماندگار شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
بت بال

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سپاهان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : بیژن حیدری
جمعه, 6 اردیبهشت 1398 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 2
الاهلی عربستان
الاهلی عربستان
ورزشگاه : آل مکتوم دبی
داور مسابقه : مانینگ (چپن)
دوشنبه, 2 اردیبهشت 1398 / ساعت : 20:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور13
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن