شاه محمدی: از گلزنی های علیپور خوشحالم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 343 ] - 1 روز پیش

شاه محمدی: از گلزنی های علیپور خوشحالم

مهاجم پیشکسوت پرسپولیس ، قهرمانی تیم برانکو را در لیگ برتر حتمی و قطعی می داند و معتقد است پرسپولیس در حال حاضر شرایطی دارد که می تواند در آسیا هم روند خوب فص... 5 out of 5 based on 3 ratings.
شاه محمدی: از گلزنی های علیپور خوشحالم

مهاجم پیشکسوت پرسپولیس ، قهرمانی تیم برانکو را در لیگ برتر حتمی و قطعی می داند و معتقد است پرسپولیس در حال حاضر شرایطی دارد که می تواند در آسیا هم روند خوب فص...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم پیشکسوت پرسپولیس ، قهرمانی تیم برانکو را در لیگ برتر حتمی و قطعی می داند و معتقد است پرسپولیس در حال حاضر شرایطی دارد که می تواند در آسیا هم روند خوب فصل قبل خود را تکرار کند.

جمشید شاه محمدی در خصوص بازی پرسپولیس در برابر ذوب آهن اظهار گفت: درست است که تیم منصوریان در بازی های اخیرش نتایج خوبی را کسب کرده اما به اعتقاد من این تیم برابر پرسپولیس حرفی برای گفتن ندارد. پرسپولیس این روزها به لحاظ فنی شرایط خوبی دارد و تیم از نظر هماهنگی نیز از اوضاع مطلوبی برخوردار است. با این شرایط من فکر می کنم قهرمانی این تیم در لیگ برتر قطعی است و حتی می تواند در  آسیا درخشش بیشتری داشته باشد.

شاه محمدی راز موفقیت این روزهای پرسپولیس را همدلی و رفاقت حاکم در این تیم می داند و در این خصوص گفت: به جز اوضاع خوب فنی ، تیم از نظر رفاقت و همدلی هم شرایط خوبی دارد . امیدوارم مدیریت باشگاه هر چه زودتر مشکل مالی را هم برطرف کند تا در بازی های آخر تیم بدون دغدغه فکری تمام تمرکز خود را روی بهترین عملکرد در زمین معطوف سازد. او ضمن ابراز خرسندی از  روند گلزنی های علی علیپور گفت: از این که علیپور دوباره روی روند گلزنی قرار گرفته است خیلی خوشحالم و امیدوارم این روند تا آقای گلی دوباره او در این فصل ادامه پیدا کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ذوب آهن کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الاهلی عربستان
الاهلی عربستان
ورزشگاه : آل مکتوم دبی
داور مسابقه : مانینگ (چپن)
دوشنبه, 2 اردیبهشت 1398 / ساعت : 20:00
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد شهر
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
چهارشنبه, 28 فروردین 1398 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور13
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن