تحلیل روز؛ پرسپولیس فقط باید ببرد

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 939 ] - یکشنبه, 1 اردیبهشت 1398

تحلیل روز؛ پرسپولیس فقط باید ببرد

هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب از فردا آغاز می شود و پرسپولیس در امارات مقابل الاهلی عربستان قرار خواهد گرفت. در دیگر بازی این گروه الس... 5 out of 5 based on 2 ratings.
تحلیل روز؛ پرسپولیس فقط باید ببرد

هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب از فردا آغاز می شود و پرسپولیس در امارات مقابل الاهلی عربستان قرار خواهد گرفت. در دیگر بازی این گروه الس...

ارتش سرخ دات كام :

هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب از فردا آغاز می شود و پرسپولیس در امارات مقابل الاهلی عربستان قرار خواهد گرفت. در دیگر بازی این گروه السد قطر میزبان پاختاکور ازبکستان خواهد بود. با توجه به نتایجی که تا امروز در این گروه به دست آمده، به نظر می رسد برای تعیین دو تیم صعودکننده از این گروه باید تا روز آخر منتظر بمانیم. جدول رده بندی این گروه در پایان دور رفت به این شکل است:در نهایت شگفتی، صدرنشین فعلی این گروه پاختاکور ازبکستان است. تیمی که قبل از شروع مسابقات، ضعیف ترین تیم گروه محسوب می شد و هیچکس شانسی برای صعود این تیم قائل نبود اما تیم ازبکستانی با 5 امتیاز در صدر قرار دارد و اگر فردا شب به السد نبازد، شانس فوق العاده ای برای صعود به مرحله بعد پیدا خواهد کرد. این تیم پرسپولیس را در تهران با نتیجه 1-1 متوقف کرد، با السد در خانه به تساوی 2-2 رسید و الاهلی عربستان را 1-0 شکست داد.

با توجه به برگزاری بازی های پرسپولیس و الاهلی در زمین بی طرف، تنها تیمی که در دور برگشت دو بار در خانه خود به میدان خواهد رفت السد قطر است. این تیم پرسپولیس را در قطر برده و به نظر می رسد توانایی بردن پاختاکور و الاهلی را هم در قطر داشته باشد. اگر این اتفاق رخ دهد، شانس صعود این تیم از گروه به شدت بالا خواهد رفت.

پرسپولیس بعد از بازی فردا باید به ازبکستان برود و مقابل پاختاکور قرار بگیرد. با توجه به شرایط جدول، این بازی حساس تر از چیزی خواهد بود که به نظر می رسد. اگر پاختاکور فردا به السد ببازد صدر جدول را از دست خواهد داد و برای صعود چاره ای جز شکست دادن پرسپولیس نخواهد داشت و همین، این بازی را برای شاگردان برانکو سخت تر خواهد کرد. در این صورت اگر پرسپولیس فردا الاهلی را نبرد، شرایط بسیار سختی را در مقابل پاختاکور تجربه خواهد کرد. تیم های ازبکستانی در خانه مقتدرانه عمل می کنند و کمتر پیش آمده که نمایندگان ایران از ازبکستان با امتیاز کامل به خانه برگردند و هیچ بعید نیست که پرسپولیس هم در ازبکستان، نتیجه ای جز پیروزی را کسب کند.

با این شرایط، به نظر می رسد پیروزی در بازی فردا مقابل الاهلی برای پرسپولیس از نان شب هم واجب تر خواهد بود. پیش بینی ها حاکی از پیروزی پرسپولیس و السد در دو بازی فرداست و در این صورت امتیازات این دو تیم به 7 خواهد رسید. روند نتایج و بازی های باقی مانده هم نشان می دهد که السد قطر به احتمال زیاد یکی از دو تیم صعودکننده خواهد بود و اگر پرسپولیس فردا الاهلی را شکست دهد، امیدهای این تیم از بین خواهد رفت و پاختاکور 5 امتیازی تنها رقیب اصلی سرخ ها برای صعود از این گروه خواهد بود. در نهایت هم نباختن در ازبکستان می تواند تا حدود زیادی صعود پرسپولیس به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا را قطعی کند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    فقط برد می خواهیم.
  • مهدی ادیب
    مهدی ادیب :
    به امید خدا می بریم.

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل پارس جنوبی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 2
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن