تداوم مشکلات با وجود انتخاب مدیران جدید/ هدف وزارت از تغییرات چیست؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 784 ] - پنجشنبه, 5 اردیبهشت 1398

تداوم مشکلات با وجود انتخاب مدیران جدید/ هدف وزارت از تغییرات چیست؟

چرا وزارتخانه از ایجاد تغییرات در مدیریت باشگاه ها استقبال می کند؟ و چه نتیجه از این تغییرات گرفته که از نظر مردم پنهان مانده است؟! شاید همین الان که این مطلب... 2 out of 5 based on 3 ratings.
تداوم مشکلات با وجود انتخاب مدیران جدید/ هدف وزارت از تغییرات چیست؟

چرا وزارتخانه از ایجاد تغییرات در مدیریت باشگاه ها استقبال می کند؟ و چه نتیجه از این تغییرات گرفته که از نظر مردم پنهان مانده است؟! شاید همین الان که این مطلب...

ارتش سرخ دات كام :

چرا وزارتخانه از ایجاد تغییرات در مدیریت باشگاه ها استقبال می کند؟ و چه نتیجه از این تغییرات گرفته که از نظر مردم پنهان مانده است؟!

شاید همین الان که این مطلب را می خوانید از باشگاه پرسپولیس خبر رسیده باشد که طلب برانکو و برخی از بازیکنان تیم پرداخت شده است. اما نمی توانیم از اصل موضوع این مطلب فرار کنیم و آن را نادیده بگیریم. پرسپولیس و استقلال سال هاست اسیر مدیریت دولتی شده و با این شیوه مدیریت اکثر مشکلات شان را به شکل مقطعی حل کرده اند و البته حاصلش که بروز بدهی های کلان بوده چندین و چند بار نفس دو باشگاه بزرگ را به شمارش انداخته است. دولتی که قادر نیست برای باشگاه تحت نظرش هزینه کند و دست وپایش را قانون بسته، همواره سعی کرده از طریق شیوه هایی این مشکل را دور بزند. انتخاب اسپانسرهایی که وابستگی به مدیریت های دولتی دارند شیوه ای بود که در چند سال اخیر تا حدودی توانسته مشکلات را برطرف کند. اما ظاهرا امروز این شیوه هم کارساز نشده است.

سوال اینجاست، اصرار دولت برای باشگاهداری چیست؟! چرا موضوع واگذاری این باشگاه ها به بخش خصوصی تبدیل به وعده ای شده که قابلیت اجرایی پیدا نمی کند؟! از همه بدتر هر مدیری هم که سکان هدایت ورزش را برعهده می گیرد دائم درحال تغییر دادن مدیریت داخلی سرخابی هاست، بدون آنکه از خودش بپرسد هدف از تغییرات چیست و چرا تغییرات تاثیری بر روند کاری این باشگاه ندارد.

در باشگاه پرسپولیس هر دو روز یک بار شاهد گرد همایی اعضای هیات مدیره هستیم. این کار اصلا بد نیست، اما وقتی جلسه تمام می شود، می گویند پولی فعلا نداریم و مجبور به برگزاری نشست با خود برانکو می شوند.

افراد جدید به هیات مدیره می آیند تا با استفاده از توانایی هایشان مشکلات این باشگاه مردمی را برطرف کنند اما آیا این تغییرات دائمی که در طول سال های گذشته شاهدش بودیم تغییری در مشکلات پرسپولیس داده است؟! برای تک تک اعضای هیات مدیره و مدیرعامل این باشگاه و مدیران گذشته احترام قائلیم و زحمات آنها را نادیده نمی گیریم اما از وزیر محترم ورزش این سوال را داریم چرا تغییرات مدیریتی از دستور کاری وزارت ورزش خارج نمی شود؟! مدیری که نمی تواند طرح های درآمدزا برای تیمش دنبال کند و کلا اجازه چنین کارهایی را ندارد، چرا باید دائم جابه جا شود و این صندلی مدیریت بین افراد مختلف دست به دست شود؟!

پرسپولیس در این سال ها چندین مدیرعامل و هیات مدیره داشته و گاهی قهرمان شده و گاهی تا مرز سقوط هم پیش رفته و مشکلات مالی همیشه گریبان این تیم را گرفته و بارها شاهد ناراحتی بازیکنان و مربیان این تیم بودیم و شکایت های بسیاری از این باشگاه به فیفا شده و برخی توانستند بدون بازی کردن در این تیم از پرسپولیس پول بگیرند! اتفاقی که مشابه آن بارها در تیم رقیب هم رخ داده است.

اگر امروز هواداران پرسپولیس از مرخصی گرفتن مهاجم خارجی تیم شان تعجب می کنند و احتمال می دهند شاید به خاطر عدم دریافت پولش ایران را ترک کرده به این خاطر است که بارها شاهد چنین اتفاقاتی در باشگاه محبوب خود بوده اند. اگر وزیر محترم به خاطر نداشته باشد مردم قطعا پرونده شکایت آنتونی گولچ از پرسپولیس را از یاد نمی برند. این بازیکن بدون بازی کردن ارز زیادی را از کشور خارج کرد و طلبش را از پرسپولیس گرفت.

صحبت را کوتاه می کنیم و باز هم از وزیر محترم می پرسیم هدف از تغییرات چه بوده؟ و چقدر از اهداف در این تغییرات برآورده شده است؟ مردم نتیجه دیگری در این تغییرات می بینند. خوشحال می شویم وزارت ورزش پاسخی مناسب در این ارتباط به ما و هواداران فوتبال خصوصا طرفداران سرخابی ها بدهد و ما انعکاس دهنده این پاسخ باشیم. واقعا فایده این همه جلسه بدون وجود پول چیست؟ و چرا وزارتخانه از ایجاد تغییرات در مدیریت باشگاه ها استقبال می کند؟ و چه نتیجه از این تغییرات گرفته که از نظر مردم پنهان مانده است؟!

* اردلان بزرگ نیا

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل پارس جنوبی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 2
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن