گلزن کت وشلواری پرسپولیس آماده بازی است!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1001 ] - پنجشنبه, 19 اردیبهشت 1398

گلزن کت وشلواری پرسپولیس آماده بازی است!

 شجاع خلیل زاده یکی از ستاره های خط دفاعی پرسپولیس در این فصل، در شرایطی در ترکیب اصلی سرخ ها در برابر ماشین سازی به میدان می رود که برانکو امیدوار است ا... 5 out of 5 based on 1 ratings.
گلزن کت وشلواری پرسپولیس آماده بازی است!

 شجاع خلیل زاده یکی از ستاره های خط دفاعی پرسپولیس در این فصل، در شرایطی در ترکیب اصلی سرخ ها در برابر ماشین سازی به میدان می رود که برانکو امیدوار است ا...

ارتش سرخ دات كام :

 شجاع خلیل زاده یکی از ستاره های خط دفاعی پرسپولیس در این فصل، در شرایطی در ترکیب اصلی سرخ ها در برابر ماشین سازی به میدان می رود که برانکو امیدوار است او در این دیدار نیز مثل بازی های گذشته اش در ترکیب سرخ ها تاثیرگذاری خوب خود را نشان دهد.

برانکو که اعتقاد عجیبی به شجاع و توانایی هایش دارد در حالی از او در این میدان نیز استفاده خواهد کرد که در بازی رفت و در حالی که پرسپولیس گرفتار محرومیت نقل و انتقالاتی بود و با کمبود شدید بازیکن روبرو بود، در شرایطی آماده جدال در برابر ماشین سازان شد که شجاع نیز با مصدومیت مواجه شده بود و حضورش در آن بازی در هاله ای از ابهام بود.

با این وجود برانکو در آن برهه در نقل قول جالبی اعلام کرد، خلیل زاده را با کت و شلوار هم برای  این دیدار می خواهد. جالب اینجا بود که شجاع خلیل زاده بعد از گل 3 امتیازی که در آن دیدار به ثمر رساند به سمت نیمکت رفت و برانکو را در آغوش گرفت تا به نوعی این گل را به مربی اش تقدیم کند!


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن