درس بزرگ پرسپولیس از بازی های این فصل

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 877 ] - پنجشنبه, 19 اردیبهشت 1398

درس بزرگ پرسپولیس از بازی های این فصل

 شکست پرسپولیس مقابل پاختاکور اگر چه تلخ و فرصت تکرار موفقیت در این بازی ها را از پرسپولیس گرفت، اما یک درس بزرگ به برانکو و شاگردانش داد. اینکه تیم های ... 2 out of 5 based on 3 ratings.
درس بزرگ پرسپولیس از بازی های این فصل

 شکست پرسپولیس مقابل پاختاکور اگر چه تلخ و فرصت تکرار موفقیت در این بازی ها را از پرسپولیس گرفت، اما یک درس بزرگ به برانکو و شاگردانش داد. اینکه تیم های ...

ارتش سرخ دات كام :

 شکست پرسپولیس مقابل پاختاکور اگر چه تلخ و فرصت تکرار موفقیت در این بازی ها را از پرسپولیس گرفت، اما یک درس بزرگ به برانکو و شاگردانش داد. اینکه تیم های حریف به نایب قهرمان اجازه صعود نمی دهند.

به عبارت ساده تر موفقیت در گذشته تضمینی برای تکرار آن در آینده نیست و تیمی که می خواهد موفقیتش را تکرار کند باید از آن و حتی بیشتر از گذشته زحمت بکشد. دلیل هم ساده و پیش پا افتاده است. حریفان این فصل به پرسپولیس نگاه متفاوتی به نسبت فصل گذشته داشتند. آن ها این فصل به تیم پرسپولیس به چشم نایب قهرمان آسیا نگاه می کردند و طبیعی بود با انگیزه برابر این تیم به میدان بیایند و به دنبال کسب نتیجه باشند.

همیشه گفته اند در فوتبال قهرمان ماندن سخت تر از قهرمان شدن است. حالا پرسپولیس در صورت کسب سهمیه که محتمل است، فصل آسان تری را در لیگ قهرمانان آسیا پیش رو خواهد داشت به این دلیل که رقبا دیگر به تیم به عنوان نایب قهرمان نگاه نخواهند کرد به این دلیل که پرسپولیس این فصل در مرحله گروهی حذف شده است.

خستگی، فشردگی بازی ها و اشتباهات داوری شاید از نگاه پرسپولیسی ها بهانه های قانع کننده ای برای ناکامی در این فصل از بازی ها باشد، اما به طور حتم بهانه های منطقی نیست. پرسپولیس این فصل در لیگ قهرمانان آسیا همانند پرسپولیس فصل گذشته نبود. در همین بازی با پاختاکور شور و حال گذشته را نداشت و انگار نه انگار که برای صعود باید بازی را ببرد. با این حال فوتبال برای پرسپولیس و همه تیم های ناکام این فصل لیگ قهرمانان آسیا ادامه دارد. درس گرفتن از بازی های این فصل موفقیت تیم پرسپولیس را در فصل آینده تضمین خواهد کرد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن