مجله ارتباط

    melibet

زود باور نباشیم!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1446 ] - جمعه, 20 اردیبهشت 1398

زود باور نباشیم!

هتریک قهرمانی! مطمئنا این کلید واژه بسیاری از اتفاقاتی است که حول باشگاه پرسپولیس می افتد و هر روز تحرکاتی را برای برهم زدن آرامش ارتش سرخ از گوشه و کنار میشن... 5 out of 5 based on 6 ratings.
زود باور نباشیم!

هتریک قهرمانی! مطمئنا این کلید واژه بسیاری از اتفاقاتی است که حول باشگاه پرسپولیس می افتد و هر روز تحرکاتی را برای برهم زدن آرامش ارتش سرخ از گوشه و کنار میشن...

ارتش سرخ دات كام :

هتریک قهرمانی! مطمئنا این کلید واژه بسیاری از اتفاقاتی است که حول باشگاه پرسپولیس می افتد و هر روز تحرکاتی را برای برهم زدن آرامش ارتش سرخ از گوشه و کنار میشنویم. افتخار بزرگی که پرسپولیس را از هر حیث از رقبای خود پیش می اندازد و این نگرانیست که دشمنان را در تکاپوی ایجاد حاشیه انداخته است.

دشمنان پرسپولیس از هیچ کوششی برای رسیدن به هدف خود دریغ نمی کنند و پس از ناموفق بودن در ایجاد حاشیه از بیرون سعی دارند مدیریت باشگاه، پیشکسوتان و هر پرسپولیسی را مقابل هم قرار دهند تا بتوانند با ایجاد حاشیه مقدمات قهرمانی هر تیم دیگری به جز پرسپولس را فراهم کنند.

روزی با مطرح کردن نام یحیی گل محمدی به عنوان گزینه سرمربیگری تیم ملی امید سعی کردند تا با برهم زدن آرامش تیم پدیده حریف مستقیم تیم های بالای جدول و در کورس قهرمانی با پرسپولیس؛ بتوانند رقبا را به ارتش سرخ نزدیک کنند و یک روز با ایجاد حاشیه بین پیشکسوتان بتوانند آرامش پرسپولیس را از طریق دیگری برهم زنند.

حالا با نزدیک شدن به بازی حساس با ماشین سازی سعی بر برهم زدن انسجام مدیریتی باشگاه پرسپولیس دارند و از تمدید قرارداد برانکو به مدت یک یا سه سال صحبت می شود! صحبت از تمدید طولانی مدت قرارداد با برانکو به عنوان مربی حرفه ای به خودی خود با وضع فعلی اقتصادی کشورمان کمی دور از واقعیت است و باید بپذریم برانکو مرد کهنه کار عرصه مربیگری سخت بپذیرد قراردادی بی قید و شرط را برای مدت طولانی امضا کند. مربی ای که حتی صحبت از لغو قرارداد فعلی اش در سال آینده بود و با درایت هیات مدیره برای جذب منابع مالی این امر به وقوع نپیوست تا بزرگترین دغدغه هواداران حداقل تا پایان فصل آینده برطرف شده باشد.

هوادار ارتش سرخ که در سال های اخیر با برانکو به ساحل امن آرامش رسیده است و در تدارک کسب سومین جام قهرمانی پیاپی و کسب دوگانه قرار دارند باید کمی واقع بینانه به مسائل بگرند و مطمئن باشد تمام خانواده بزرگ پرسپولیس دغدغه ای جز سربلندی نام پرسپولیس ندارد و اسیر اینگونه بازی های نخ نمای دشمنان نشوند تا با حفظ آرامش  تیمی از میدان سخت مسابقات سربلند خارج شوند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : بیژن حیدری
پنجشنبه, 26 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن