پرسپولیس 98-99؛ پرستاره، جذاب و مدعی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1598 ] - جمعه, 20 اردیبهشت 1398

پرسپولیس 98-99؛ پرستاره، جذاب و مدعی

برانکو روز یک شنبه یا دوشنبه لیست بازیکنانی که برای فصل آینده می خواهد را به عرب می دهد تا پروژه حفظ ستاره ها و تقویت تیم به صورت همزمان پیش برود. اطراف تیم و... 5 out of 5 based on 2 ratings.
پرسپولیس 98-99؛ پرستاره، جذاب و مدعی

برانکو روز یک شنبه یا دوشنبه لیست بازیکنانی که برای فصل آینده می خواهد را به عرب می دهد تا پروژه حفظ ستاره ها و تقویت تیم به صورت همزمان پیش برود. اطراف تیم و...

ارتش سرخ دات كام :

برانکو روز یک شنبه یا دوشنبه لیست بازیکنانی که برای فصل آینده می خواهد را به عرب می دهد تا پروژه حفظ ستاره ها و تقویت تیم به صورت همزمان پیش برود.

اطراف تیم و باشگاه پرسپولیس پر از اخبار خوب است. شاید شما هنوز در فضای شکست مقابل پاختاکور و حذف از آسیا باقی مانده باشید، اما دیگر همه چیز تمام شده و باید به آینده فکر کرد. آینده باز هم می تواند متعلق به پرسپولیس باشد همان طور که این تیم در چهار سال گذشته، مثل یک غول قدرتمند روی قهرمانی لیگ یله کرده و دلش نمی خواهد تیم های دیگر حتی نزدیک جام شوند. آن ها با 4 امتیاز دیگر، دوباره قهرمان می شوند و البته شانس آن را دارند که در جام حذفی نیز، جام را بالای سر ببرند. این پرسپولیس استثنایی، به قول پیشکسوتان باشگاه، حتی از آن تیم قدرتمند دهه های 60 و 70 نیز قوی تر است. تیمی جنگنده که به بازی هایش هیجان می دهد و اگر خسته نباشد، به خصوص در ورزشگاه آزادی همیشه برای برد با گل های زیاد به میدان می رود. تیمی که هواداران پرسپولیس، حتی مخالفان برانکو نیز نمی توانند دوستش نداشته باشند.

البته باشگاه بعد از جدایی حمیدرضا گرشاسبی دچار مشکلات عدیده ای شد. تحریم سوئیفت اجازه نمی داد کنفدراسیون فوتبال آسیا و همچنین فیفا، حق تیم را به حساب باشگاه واریز کنند. اقساط اسپانسر به تازگی دریافت شده بود و حق پخش نیز، به باشگاه تعلق نمی گرفت. بلیت فروشی و تبلیغات محیطی نیز در حد پرداخت هزینه های جاری بود. عرب که چند ماهی به تنهایی کار ها را پیش می برد، منتظر حضور هیئت مدیره ماند تا بتواند برنامه هایش را اجرایی کند آن هم در شرایطی که فشار برانکو و بازیکنانِ طلبکار هزار برابر شده بود.

بالاخره این اتفاق افتاد و پول قابل توجهی به حساب پرسپولیس واریز شد. عرب توانست هم به برانکو پول بدهد و هم به بازیکنان. البته این اولین قدم مدیرعامل باشگاه بود. برانکو خندید و قول داد فصل بعد می ماند. قدم دوم، مهم تر بود. پیشنهاد تمدیدقرارداد به بازیکنان نامدار تیم. کمال کامیابی نیا و شجاع خلیل زاده منتظر این پیشنهاد بودند و حاضر شدند قرارداد سفید با باشگاه امضا کنند و بمانند. سایر بازیکنان هم می مانند درست مثل بشار رسن که ماندنی شده و بقیه هم به برانکو قول دادند در صورتی که فصل آینده نیز در تیم ماندگار باشد، آن ها هم به کارشان ادامه دهند و قید تمام پیشنهادات را بزنند. درست در هفته ای که موتور ایرج عرب برای بالا بردن توان مالی باشگاه گرم شد، برانکو برای ماندن تا پایان قراردادش که فصل آینده است، جواب مثبت داد و حالا نوبت بازیکنان است که قراردادشان را تمدید کنند.

نکته جالب دیگر، اخباری است که برای جذب بازیکنان جدید می شنویم. شاید عرب برای آرام کردن جو تیم به دنبال تکذیب اخبار مربوط به نقل و انتقالات باشد، اما باید بدانید که خبر های خوبی در راه است و حداقل 3 ستاره بزرگ لیگ داخلی به پرسپولیس اضافه خواهند شد. همچنین برانکو روز یک شنبه یا دوشنبه لیست بازیکنانی که برای فصل آینده می خواهد را به عرب می دهد تا پروژه حفظ ستاره ها و تقویت تیم به صورت همزمان پیش برود. اگر این اتفاقات رقم بخورد، پرسپولیسِ فصل نوزدهم نیز دیدنی است؛ تیمی که با برانکو همیشه مدعی قهرمانی خواهد بود و به خاطر حفظ ستاره ها و جذب بازیکنان جدید، جذاب می ماند. منتظر این پرسپولیس تماشایی پس از هت تریک در قهرمانی لیگ باشید!


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن