مجله ارتباط

    melibet

برانکو به دنبال قهرمانی در «خانه»

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 976 ] - جمعه, 20 اردیبهشت 1398

برانکو به دنبال قهرمانی در «خانه»

پرسپولیس که صدرنشینی اش را در این فصل کاملا مدیون نتایج خوبش در بازی های خانگی است، احتمالا شنبه در آخرین بازی خانگی اش کار را تمام می کند و قهرمان می شود. ال... 5 out of 5 based on 1 ratings.
برانکو به دنبال قهرمانی در «خانه»

پرسپولیس که صدرنشینی اش را در این فصل کاملا مدیون نتایج خوبش در بازی های خانگی است، احتمالا شنبه در آخرین بازی خانگی اش کار را تمام می کند و قهرمان می شود. ال...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس که صدرنشینی اش را در این فصل کاملا مدیون نتایج خوبش در بازی های خانگی است، احتمالا شنبه در آخرین بازی خانگی اش کار را تمام می کند و قهرمان می شود. البته سرخپوشان علاوه بر نیازی که به بردن این بازی دارند به امتیاز دادن سپاهان در مشهد هم چشم دوخته اند؛ همان سپاهانی که دقیقا موازی با پرسپولیس، صدرنشین بازی های خارج از خانه بوده است. بنابراین حکایت روز شنبه حکایت جالبی است. اگر صدرنشین بازی های خانگی ببرد و صدرنشین بازی های خارج از خانه متوقف شود، کار قهرمانی تمام است. در غیراین صورت جنگ همچنان ادامه خواهد داشت.

قرمزها؛ شیرهای در خانه
حاصل 14بازی خانگی پرسپولیس در این فصل، 11برد و 3تساوی بوده است. 3تیمی که در ورزشگاه آزادی از پرسپولیس مساوی گرفته اند سپاهان، تراکتورسازی و نفت مسجدسلیمان هستند که حضور نفت در این لیست جالب توجه است. نفت مسجدسلیمان تنها تیمی است که طی 180دقیقه بازی رفت و برگشت از پرسپولیس گل نخورد و با این تیم به تساوی بدون گل رسید. رقیب اصلی پرسپولیس در جدول بازی های خانگی تراکتورسازی است که تا 2 هفته پیش پابه پای شاگردان برانکو بالا می آمد اما در 2بازی خانگی اخیرش مقابل پیکان و پرسپولیس به یک باخت و یک مساوی رسید تا از صدر دور شود. تراکتور و پدیده شنبه آخرین بازی خانگی خود را به ترتیب مقابل پارس جنوبی و سپاهان انجام می دهند تا تیم های دوم و سوم این جدول را مشخص کنند.

یکی از موفق ترین میزبان های لیگ هجدهم که عملکردش در خانه اختلاف فاحشی با بازی های خارج از خانه دارد پارس جنوبی است. تیم مهدی تارتار در خانه خودش 21 امتیاز گرفته و در خارج از خانه فقط 8 امتیاز. این تیم در جدول میزبان ها درست بعد از بیگ فایوِ معروف در رتبه ششم قرار دارد اما در جدول بازی های غیرخانگی پانزدهم است. آن هم با امتیازی مساوی با استقلال خوزستان که تیم آخر این رده بندی است. نساجی هم دیگر تیمی است که در بازی های خانگی اش به نیمه بالای جدول رسیده اما خارج از خانه 4رتبه پایین تر رفته است.

اصفهانی ها؛ سلاطین خارج از خانه
اما بهترین تیم های خارج از خانه به ترتیب سپاهان، استقلال و ذوب آهن هستند. استقلال تا قبل از باخت اخیر مقابل پدیده صدرنشین این جدول بود و اگر شنبه پدیده بتواند سپاهان را هم مثل استقلال مغلوب کند آبی ها در آبادان فرصت پس گرفتن صدر جدول را خواهند داشت. ذوب آهن بدون تردید شگفتی ساز این جدول است، چون برخلاف جدول میزبان ها و جدول کلی لیگ، اینجا در جمع 3تیم برتر قرار گرفته است. ذوب آهن به همراه پیکان، ماشین سازی و فولاد تیم هایی هستند که خارج از خانه بیشتر از بازی های خانگی امتیاز گرفته اند. اما آمار ذوب آهن از همه آنها جالب تر است. تیم منصوریان در زمین حریفان 3برابر بیشتر پیروز شده و 60درصد بیشتر امتیاز گرفته است. تیمی که در خانه خودش فقط 2برد دارد و در رتبه12ایستاده در خانه حریفان تقریبا نیمی از بازی ها را برده و سومین تیم رده بندی است.

درست برعکس تراکتورسازی که در خانه خودش خوب امتیاز جمع کرده اما بیرون از تبریز راحت امتیاز از دست داده و بخت قهرمانی اش با همین تزلزل های خارج از خانه از دست رفته است. تراکتور در خانه 32امتیاز گرفته و اگر بیرون از خانه 25 امتیاز هم می گرفت الان صدرنشین لیگ بود. اما تبریزی ها با 3سرمربی خود در طول این فصل به 4برد، 6 تساوی و 4باخت در بازی های خارج از خانه رسیده اند. در جمع «بیگ فایو» تراکتورسازی تنها تیمی است که تفاضل گلش در بازی های خارج از خانه منفی است. برای تیمی که می خواهد قهرمان لیگ باشد، این ضعف در بازی های خارج از خانه نقطه ضعف بزرگی است که تبریزی ها حتما باید فکری برای آن بکنند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : بیژن حیدری
پنجشنبه, 26 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن