مسئولیت مهم بر عهده ستاره پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1195 ] - جمعه, 20 اردیبهشت 1398

مسئولیت مهم بر عهده ستاره پرسپولیس

بدون شک 3 امتیاز بازی برابر ماشین سازی برای پرسپولیس از اهمیت بسیاری برخوردار است و این موضوع مسئولیت تک تک سرخپوشان را در این بازی نسبت به دیدارهای قبل سنگین... 5 out of 5 based on 1 ratings.
مسئولیت مهم بر عهده ستاره پرسپولیس

بدون شک 3 امتیاز بازی برابر ماشین سازی برای پرسپولیس از اهمیت بسیاری برخوردار است و این موضوع مسئولیت تک تک سرخپوشان را در این بازی نسبت به دیدارهای قبل سنگین...

ارتش سرخ دات كام :

بدون شک 3 امتیاز بازی برابر ماشین سازی برای پرسپولیس از اهمیت بسیاری برخوردار است و این موضوع مسئولیت تک تک سرخپوشان را در این بازی نسبت به دیدارهای قبل سنگین تر می کند اما به نظر می رسد مسئولیتی که در این جدال بر عهده مهدی ترابی ستاره شماره 9 سرخ ها قرار می گیرد کاملا ویژه باشد.

قابل پیش بینی است که ترابی مقابل ماشین سازی عنوان بازیکن فیکس در زمین حضور پیدا کندتا نقش کلیدی در حملات پرسپولیس برای رسیدن به گل و پیروزی ایفا نماید. برانکو از ترابی در نیمه دوم بازی مقابل پاختاکور استفاده کرد تا بتواند بار هجومی تیمش را در آن دقایق بیشتر کند که البته این اتفاق هم افتاد و حرکات انفجاری ترابی در چند صحنه دروازه حریف ازبک پرسپولیس را با خطر جدی روبه رو کرد و اگر او و پرسپولیس خوش شانس بودند و داور خطای محرز مدافع ازبک را روی ترابی  می دید حالا پرسپولیس امیدوارانه برای بازی با السد و صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا تلاش می کرد اما این اتفاق نیفتاد تا پرسپولیس حذف تلخی از آسیا داشته باشد.

با در نظر گرفتن این مسائل برانکو برای بازی برابر ماشین سازی مسئولیت مهمی را برعهده مهدی ترابی قرارداده و بسیار امیدوار است که ستاره شماره 9 تیمش در این دیدار هم مثل بازی هایی چون دیدار مقابل سایپا ستاره بی چون و چرای تیمش باشد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن