اختصاصی/ فرصت اندک بودیمیر برای خودنمایی

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 1177 ] - جمعه, 20 اردیبهشت 1398

اختصاصی/ فرصت اندک بودیمیر برای خودنمایی

مهاجم کروات پرسپولیس با گذشت نیم فصل حضور در تیم همچنان به دنبال نشان دادن توانایی های خود به کادرفنی و هواداران میباشد. ماریو بودیمیر در حالی نیم فصل از حضور... 5 out of 5 based on 2 ratings.
اختصاصی/ فرصت اندک بودیمیر برای خودنمایی

مهاجم کروات پرسپولیس با گذشت نیم فصل حضور در تیم همچنان به دنبال نشان دادن توانایی های خود به کادرفنی و هواداران میباشد. ماریو بودیمیر در حالی نیم فصل از حضور...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم کروات پرسپولیس با گذشت نیم فصل حضور در تیم همچنان به دنبال نشان دادن توانایی های خود به کادرفنی و هواداران میباشد.

ماریو بودیمیر در حالی نیم فصل از حضورش در تیم قهرمان ایران میگذرد که هنوز جایگاه ثابتی در ترکیب اصلی پیدا نکرده است و فرصت وی برای خودنمایی بسیار محدود است.

وی در هشت بازی که برای ارتش سرخ به میدان رفته یک گل آسیایی و سه پاس گل در آمار خود به ثبت رسانده است اما باتوجه به آخرین دیدار خانگی پرسپولیس در لیگ، دیدار فردا شاید آخرین فرصت برای اثبات توانایی های او به کادرفنی و هواداران باشد.

بودیمیر کروات برای ماندگار شدن در برنامه فصل آینده برانکو و اثبات خود باید در دیدار حساس فردا فرصت را غنیمت بشمرد زیرا تا آخرین بازی پرسپولیس در این فصل، فقط دو دیدار باقی مانده که بازی با السد نیز باتوجه به حذف پرسپولیس تشریفاتی میباشد.

او فرداشب در کنار علیپور زوج مهاجم پرسپولیس را تشکیل میدهد و باید دید خواهد توانست شبی سخت را در کنار آقای گل فصل گذشته برای مدافعان ماشین سازی رقم بزند و توانایی های خود را در به هواداران بیشمار حاضر در آزادی و برانکو نشان دهد یا خیر؟


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  کنار گذاشتن منشا و آوردن بودیمیر، اشتباه استراتژیک برانکو بود که باعث از دست رفتن آسیا و سخت شدن قهرمانی شد. اگر منشا مونده بود هم قهرمانیمون مسجل شده بود هم از گروهمون توی آسیا صعود می کردیم. با تمام احترامی که برای برانکو قائلم و طبیعتاً هر تصمیمی را مختار هست بگیره ولی در زمینه جذب بازیکن خارجی کارنامه موفقی نداره و بشار استثناست. ما دیگه نباید سراغ بازیکن خارجی بریم و اگر قرار هست بازیکن خارجی بگیریم، باید یه کمیته فنی چند نفره بعد از بررسی ها فراوان و همه جانبه بازیکن خارجی را به برانکو را معرفی کنه. ترجیحاً بازیکنان آفریقایی و برزیلی. واقعاً در این شرایط ارزی و دلاری، الکی پول خرج کردن ظلم بزرگی به پرسپولیس و هوادارانش هست.
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  البته افسوس فایده ای نداره و باید نگاهمون رو به آینده باشه و از این اشتباهات درس بگیریم.
 • غلامحسین نخست
  غلامحسین نخست :
  خرید اشتباه و تکرار اکراینیها

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن