پنجعلی: تماشاگران ما نباید احساسی شوند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 387 ] - شنبه, 21 اردیبهشت 1398

پنجعلی: تماشاگران ما نباید احساسی شوند

کاپیتان اسبق تیم ملی ایران و پرسپولیس تاکید کرد که تماشاگران متعصب تیم ها نباید در مواقع حساس، احساسی عمل کنند و با کنترل روی رفتار خود کمک کنند تا بازیکنان م... 5 out of 5 based on 1 ratings.
پنجعلی: تماشاگران ما نباید احساسی شوند

کاپیتان اسبق تیم ملی ایران و پرسپولیس تاکید کرد که تماشاگران متعصب تیم ها نباید در مواقع حساس، احساسی عمل کنند و با کنترل روی رفتار خود کمک کنند تا بازیکنان م...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان اسبق تیم ملی ایران و پرسپولیس تاکید کرد که تماشاگران متعصب تیم ها نباید در مواقع حساس، احساسی عمل کنند و با کنترل روی رفتار خود کمک کنند تا بازیکنان محبوبشان عملکرد خوبی در زمین داشته باشند.

محمد پنجعلی در گفتگویی اهمیت فوتبال پاک را مورد توجه قرار داد و گفت: لیگ برتر فوتبال کشورمان حساسیت فوق العاده زیادی پیدا کرده و در این دو هفته پایانی هم نتایج در تعیین تیم های قهرمان در برخی از باز یها واقعا تعیین کننده سرنوشت است اما در این بین انتظار داریم بازیکنان در داخل زمین مراقب حرکات، رفتار و گفتار خود باشند تا حساسیت بیش از حد به سکوها انتقال پیدا نکند و بازی ها به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

کاپیتان اسبق تیم ملی و پرسپولیس ادامه داد: قطعا تیم هایی که درصدد قهرمانی هستند و آنها که تلاش می کنند از قعر جدول رهایی پیدا کنند قطعا بازی های جوانمردانه را  به منصه ظهور خواهند رساند اما با اینحال به دلیل اهمیت نتایج باید مراقب باشند که هر اتفاقی رخ دهد به هر حال روزی به خاطره ها تبدیل می شود و اصل و پایه ورزش جوانمردی است که در اذهان باقی خواهد ماند.

پنجعلی به اتفاقات ناخوشایند برخی از بازی های فوتبال هم اشاره کرد و اظهار داشت: آنچه مسلم است اتفاقات بدی را در حاشیه برخی دیدارها شاهد بودیم که نباید همه آنها را به حساب ورزش بگذاریم چرا که اتفاقات ورزشگاه ها هم نشات گرفته از اجتماع است اما به هر حال باید بپذیریم که در زمینه فرهنگ سازی باید بهتر عمل می کردیم.

پنجعلی بازی پرسپولیس و سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی را هم مورد توجه قرار داد و توضیح داد: اتفاقات بازی برگشت واقعا آزار دهنده بود و متاسفانه فوتبال دو تیم را هم تحت تاثیر قرار داد اما باید بپذیریم که اکثریت تماشاگران مسائل اخلاقی را رعایت می کنند آن اندک تماشاگرانی هم که احساسی می شوند باید لحظه ای تفکر کنند و نگذارند احساسات باعث شود رفتار و گفتار بدی از آنها بروز یابد.

مدافع اسبق تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: تماشاگران و مسئولان می توانند به برگزاری یک بازی خوب کمک کنند بنابراین خواهش من از تماشاگران این است که با فراموشی  اتفاقات گذشته با سعه صدر شرایط را برای انجام یک بازی زیبا بین دو تیم بزرگ پرسپولیس و سپاهان فراهم آورند تا همگان از بازی این دو تیم مطرح لذت ببرند نه آنکه شرایط طوری شود که بعد افسوس بخوریم.

پنجعلی تاکید کرد: بردها و باخت ها همیشه در فوتبال وجود داشته پس مدیران، بازیکنان، مربیان و تماشاگران باید با رعایت تمام مسایل اخلاقی بهترین شرایط را برای برگزاری فوتبال زیبا فراهم آورند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن