عالیشاه: با پیراهن قرمز هواداران یک گل از ماشین سازی جلو می افتیم!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 449 ] - شنبه, 21 اردیبهشت 1398

عالیشاه: با پیراهن قرمز هواداران یک گل از ماشین سازی جلو می افتیم!

امید عالیشاه گفت: در دو جام باقی مانده، تلاش می کنیم که جبران مافات کرده و قهرمان شویم. امروز پرسپولیس در شرایطی در استادیوم آزادی تهران به مصاف ماشین سازی تبر... 5 out of 5 based on 1 ratings.
عالیشاه: با پیراهن قرمز هواداران یک گل از ماشین سازی جلو می افتیم!

امید عالیشاه گفت: در دو جام باقی مانده، تلاش می کنیم که جبران مافات کرده و قهرمان شویم. امروز پرسپولیس در شرایطی در استادیوم آزادی تهران به مصاف ماشین سازی تبر...

ارتش سرخ دات كام : امید عالیشاه گفت: در دو جام باقی مانده، تلاش می کنیم که جبران مافات کرده و قهرمان شویم.


امروز پرسپولیس در شرایطی در استادیوم آزادی تهران به مصاف ماشین سازی تبریز می رود که با برتری در این دیدار و لغزش احتمالی سپاهان اصفهان در مشهد می تواند در خانه جشن قهرمانی برپا کند. امید عالیشاه یکی از باتجربه های پرسپولیس اعتقاد دارد تماشاگران این تیم می توانند نقش کلیدی در این دیدار بازی کنند. شماره 2 یک پیشنهاد هم برای تماشاگران پرسپولیسی دارد و... بهتر است خودتان تازه ترین پیشنهاد امید عالیشاه را بخوانید.

* قبول داری پرسپولیس مثل همیشه نیست؟
خستگی و فشردگی مسابقات بچه ها را اذیت کرده است. البته ما در آسیا با ناداوری مواجه شدیم. شاید اگر داوران دقت بیشتری می کردند و گل های آفساید نمی خوردیم الان شرایط خیلی فرق می کرد و ما هم جزو صعودکننده ها بودیم ولی... به هر حال زندگی ادامه دارد. ما باید در لیگ برتر حداکثر انرژی خودمان را بگذاریم.

* البته جام حذفی هم باقی مانده است.
بله، ما در دو جام باقی مانده تمام تلاش خود را به خرج می دهیم که جبران کرده و قهرمان شویم. البته الان فکر و ذکرمان فقط روی بازی با ماشین سازی است.

* اگر بتوانید ماشین سازی را ببرید شاید قهرمان شوید.
اصلاً و ابدا راحت نیست. ما بازی بسیار دشواری داریم و از همه هواداران پرسپولیس تقاضا می کنیم در این دیدار از ما حمایت کنند. ما برای رسیدن به پیروزی نیاز به حمایت این عزیزان داریم.

* بعید می دانم استادیوم آزادی روز اول هفته پر شود.
امیدوارم این اتفاق بیفتد. ازطرف دیگر از همه تماشاگران پرسپولیس درخواست می کنم لطف کنند و با پیراهن قرمز به ورزشگاه آزادی بیایند.

* این یک پیشنهاد است یا درخواست؟
درخواستی که می تواند خیلی به تیم ما کمک کند. با تماشاگرانی با پیراهن قرمز ما یک گل از ماشین سازی و همه حریفان جلو می افتیم. این بازی خیلی روحی و روانی است. متأسفانه ما از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا حذف شده و شرمنده طرفداران پرسپولیس شدیم و حالا نیازمند حمایت آنان هستیم. این حمایت می تواند برای ما جام قهرمانی لیگ برتر و در ادامه حذفی را به دنبال داشته باشد.

* فکر می کنی نتیجه بازی با ماشین سازی چه شود؟
ما باید با تمرکز کامل و به دور از احساسات بازی کنیم. ماشین سازی تیم خطرناکی است که خیلی سخت گل می خورد نباید عجول و عصبی بازی کنیم. به شخصه فکر می کنم ان شا ءا... با حمایت تماشاگران پرسپولیس و حضور دسته جمعی آن ها در استادیوم آزادی با اختلاف دو گل برنده شویم.

* و فکر می کنی آن طرف در مشهد تیم پدیده مشهد بتواند یقه سپاهان اصفهان را بگیرد؟
ما کار خودمان را می کنیم، اما خیلی امیدوارم تیم خوب آقایحیی بتواند سپاهان را شکست دهد یا حداقل از این تیم مساوی بگیرد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن