میناوند: خدا نکند پرسپولیس به پیشکسوتان برسد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 548 ] - شنبه, 21 اردیبهشت 1398

میناوند: خدا نکند پرسپولیس به پیشکسوتان برسد

مهرداد میناوند بار دیگر به انتقاد از شرکت پیشکسوتان کهن پرداخت و همچنین صحبت های جدیدی را مطرح کرد. مهرداد میناوند دفاع چپ سابق تیم پرسپولیس در روزهای اخیر ان... 4 out of 5 based on 3 ratings.
میناوند: خدا نکند پرسپولیس به پیشکسوتان برسد

مهرداد میناوند بار دیگر به انتقاد از شرکت پیشکسوتان کهن پرداخت و همچنین صحبت های جدیدی را مطرح کرد. مهرداد میناوند دفاع چپ سابق تیم پرسپولیس در روزهای اخیر ان...

ارتش سرخ دات كام :

مهرداد میناوند بار دیگر به انتقاد از شرکت پیشکسوتان کهن پرداخت و همچنین صحبت های جدیدی را مطرح کرد.

مهرداد میناوند دفاع چپ سابق تیم پرسپولیس در روزهای اخیر انتقادات تندی را علیه شرکت پیشکسوتان کهن مطرح کرده است. او در گفتگو با خبرنگار ورزش سه گفت: من همیشه احترامی که به پیشکسوتان میگذارم را به هیچ کس نگذاشته ام و اگر کسی از حرفم ناراحت شده منظورم کسی است که واقعا پرسپولیس را دوست دارد من از او معذرت میخواهم. بعضی ها خودرا تافته جدا بافته میدانند. بعضی ها را دیده ام که سر هوادار منت میگذارند اما این هوادار است که باید منت بگذارند چون او من را به این جایگاه رسانده است. مواضعم نسبت به چیزی که دیده ام مشخص است و هیچ وقت هم سکوت نکرده ام.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که دقیقا به چه چیزی نقد دارد گفت: بعضی پیشکسوتان متاسفانه از برد پرسپولیس خوشحال نمیشوند. علی پروین را می شناسم و به او گفتیم کسانی هستند که موفقیت پرسپولیس را نمیخواهند. واضح صحبت میکنم. من با یک سری آدم ها در شرکت پیشکسوتان مشکل دارم و آن ها را نقد میکنم. من با آن ها نشستم و فوتبال نگاه کردم و دیدم که از برد پرسپولیس خوشحال نمی شوند. من خودم را هوادار میدانم. هیچ وقت علیه پیشکسوتان صحبت نکردم. کورکورانه هم حمایت نکردم.

مهرداد میناوند در ادامه افزود: آن ها بیانیه دادند بروید کامنت هارا بخوانید. البته این را بگویم که بحث علی پروین و پنجعلی سواست، من هر وقت آن ها را دیده ام و احترام گذاشته ام، آن ها بزرگتر من هستند. یک سری آدم ها از محبوبیت پروین سو استفاده می کنند و من این را به خود علی آقا هم گفته ام.

دفاع چپ دهه 70 پرسپولیس با اشاره به شرکت پیشکسوتان کهن اظهار داشت: این ها مثل هوو هستند بالا سر پرسپولیس درصورتی که در 4 سال اخیر پرسپولیس با برانکو عالی بوده و واقعا بازیکنان باید چه کار کنند که نکرده اند؟ این که با یک باخت یا مساوی بیایند و این حرف ها را بزنند زیبنده نیست.

او درباره احتمال واگذاری پرسپولیس به این شرکت عنوان کرد: مخالف واگذاری باشگاه پرسپولیس به شرکت پیشکسوتان کهن هستم و خدا نکند این اتفاق رخ دهد. این عقب گرد به 50 سال پیش است. پرسپولیس به باشگاه شدن نزدیک است و می تواند در آینده شرایط بهتری را داشت باشد اما در شرکت پیشکسوتان عده ای هستند که دوست ندارند تیم موفق شود.

میناوند در پایان افزود: کسی که دلسوز است باید موضع گیری کند، چه بهروز رهبری فرد و چه بقیه. بعد از قهرمانی حذفی صحبت های بیشتری را مطرح می کنم چون دوست ندارم الان حواس هواداران به این موضوعات حاشیه ای باشد اما میگویند حرف را بیندازید زمین خودش برمیدارد. در زیر همان پستی که در اینستاگرام منتشر کردند دیدید که مردم چقدر موضع تندی علیهشان گرفتند و این نشان می دهد که چقدر زیاد بین مردم منفور هستند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • omid 110
    omid 110 :
    اقا مهرداد دمت گرم که حرف حق رو میزنی...امثال عربشاهی و فنونی زاده و درخشان این تیم رو نابود میکنن...عربشاهی میگفت برانکو نهایتا تمرین دهنده هست..اینها همشون توقع دارن مربی باشن...البته به نظر من مشکل اصلی از خود علی پروین هست..پروین قلبا با برانکو موافق نیست...اگر تیم به پیشکسوتها برسه نابود میشیم........

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن