میناوند: خدا نکند پرسپولیس به پیشکسوتان برسد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 605 ] - شنبه, 21 اردیبهشت 1398

میناوند: خدا نکند پرسپولیس به پیشکسوتان برسد

مهرداد میناوند بار دیگر به انتقاد از شرکت پیشکسوتان کهن پرداخت و همچنین صحبت های جدیدی را مطرح کرد. مهرداد میناوند دفاع چپ سابق تیم پرسپولیس در روزهای اخیر ان... 4 out of 5 based on 3 ratings.
میناوند: خدا نکند پرسپولیس به پیشکسوتان برسد

مهرداد میناوند بار دیگر به انتقاد از شرکت پیشکسوتان کهن پرداخت و همچنین صحبت های جدیدی را مطرح کرد. مهرداد میناوند دفاع چپ سابق تیم پرسپولیس در روزهای اخیر ان...

ارتش سرخ دات كام :

مهرداد میناوند بار دیگر به انتقاد از شرکت پیشکسوتان کهن پرداخت و همچنین صحبت های جدیدی را مطرح کرد.

مهرداد میناوند دفاع چپ سابق تیم پرسپولیس در روزهای اخیر انتقادات تندی را علیه شرکت پیشکسوتان کهن مطرح کرده است. او در گفتگو با خبرنگار ورزش سه گفت: من همیشه احترامی که به پیشکسوتان میگذارم را به هیچ کس نگذاشته ام و اگر کسی از حرفم ناراحت شده منظورم کسی است که واقعا پرسپولیس را دوست دارد من از او معذرت میخواهم. بعضی ها خودرا تافته جدا بافته میدانند. بعضی ها را دیده ام که سر هوادار منت میگذارند اما این هوادار است که باید منت بگذارند چون او من را به این جایگاه رسانده است. مواضعم نسبت به چیزی که دیده ام مشخص است و هیچ وقت هم سکوت نکرده ام.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که دقیقا به چه چیزی نقد دارد گفت: بعضی پیشکسوتان متاسفانه از برد پرسپولیس خوشحال نمیشوند. علی پروین را می شناسم و به او گفتیم کسانی هستند که موفقیت پرسپولیس را نمیخواهند. واضح صحبت میکنم. من با یک سری آدم ها در شرکت پیشکسوتان مشکل دارم و آن ها را نقد میکنم. من با آن ها نشستم و فوتبال نگاه کردم و دیدم که از برد پرسپولیس خوشحال نمی شوند. من خودم را هوادار میدانم. هیچ وقت علیه پیشکسوتان صحبت نکردم. کورکورانه هم حمایت نکردم.

مهرداد میناوند در ادامه افزود: آن ها بیانیه دادند بروید کامنت هارا بخوانید. البته این را بگویم که بحث علی پروین و پنجعلی سواست، من هر وقت آن ها را دیده ام و احترام گذاشته ام، آن ها بزرگتر من هستند. یک سری آدم ها از محبوبیت پروین سو استفاده می کنند و من این را به خود علی آقا هم گفته ام.

دفاع چپ دهه 70 پرسپولیس با اشاره به شرکت پیشکسوتان کهن اظهار داشت: این ها مثل هوو هستند بالا سر پرسپولیس درصورتی که در 4 سال اخیر پرسپولیس با برانکو عالی بوده و واقعا بازیکنان باید چه کار کنند که نکرده اند؟ این که با یک باخت یا مساوی بیایند و این حرف ها را بزنند زیبنده نیست.

او درباره احتمال واگذاری پرسپولیس به این شرکت عنوان کرد: مخالف واگذاری باشگاه پرسپولیس به شرکت پیشکسوتان کهن هستم و خدا نکند این اتفاق رخ دهد. این عقب گرد به 50 سال پیش است. پرسپولیس به باشگاه شدن نزدیک است و می تواند در آینده شرایط بهتری را داشت باشد اما در شرکت پیشکسوتان عده ای هستند که دوست ندارند تیم موفق شود.

میناوند در پایان افزود: کسی که دلسوز است باید موضع گیری کند، چه بهروز رهبری فرد و چه بقیه. بعد از قهرمانی حذفی صحبت های بیشتری را مطرح می کنم چون دوست ندارم الان حواس هواداران به این موضوعات حاشیه ای باشد اما میگویند حرف را بیندازید زمین خودش برمیدارد. در زیر همان پستی که در اینستاگرام منتشر کردند دیدید که مردم چقدر موضع تندی علیهشان گرفتند و این نشان می دهد که چقدر زیاد بین مردم منفور هستند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • omid 110
    omid 110 :
    اقا مهرداد دمت گرم که حرف حق رو میزنی...امثال عربشاهی و فنونی زاده و درخشان این تیم رو نابود میکنن...عربشاهی میگفت برانکو نهایتا تمرین دهنده هست..اینها همشون توقع دارن مربی باشن...البته به نظر من مشکل اصلی از خود علی پروین هست..پروین قلبا با برانکو موافق نیست...اگر تیم به پیشکسوتها برسه نابود میشیم........

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن