جذاب مثل لیگ برتر/ بررسی مدعیان و پیشتازی پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 297 ] - شنبه, 21 اردیبهشت 1398
جذاب مثل لیگ برتر/ بررسی مدعیان و پیشتازی پرسپولیس

تا هفته ها پیش 5 تیم و اکنون چهار تیم برای قهرمانی این فصل لیگ برتر شانس دارند و این در حالی است که تنها دو هفته به پایان لیگ برتر باقی مانده است. در خیلی از ...

ارتش سرخ دات كام :

تا هفته ها پیش 5 تیم و اکنون چهار تیم برای قهرمانی این فصل لیگ برتر شانس دارند و این در حالی است که تنها دو هفته به پایان لیگ برتر باقی مانده است. در خیلی از لیگ ها حتی در کشور های توسعه یافته قهرمان از هفته ها قبل مشخص است و این موجب می شود بازی های زیادی در هفته های پایانی جذابیت خود را از دست دهد. حال می خواهیم به بررسی تیم هایی که شانس قهرمانی دارند و بازی های پیش رویشان بپردازیم:

1- پرسپولیس (57 امتیاز)

در لیگ برتر خودمان معمولاً تیمی که قهرمان می شود فصل بعد جام نمی گیرد. تنها سپاهان است که سه دوره متوالی جام گرفت و اگر پرسپولیس هم این فصل جام بگیرد صاحب این رکورد می شود. حفظ روحیه قهرمانی در پرسپولیس کار بزرگ برانکو بوده و پرسپولیس به این خاطر شایسته قهرمانی است و البته بیشترین بخت را برای قهرمانی دارد، چون سه امتیاز از جدی ترین رقیب خود پیش است. پرسپولیس در دو بازی باقی مانده با ماشین سازی و پارس جنوبی جم بازی دارد.

2- سپاهان (54 امتیاز)
سپاهان از چهاردهمی در لیگ برتر به جایگاه دوم برگشته و این نشان می دهد پیشرفت بسیار خوبی داشته است. این بازگشت به این دلیل است که سپاهان یک باشگاه صاحب سبک است و از سویی شانس قهرمانی سپاهان که در هفته های باقی مانده با پدیده و استقلال خوزستان بازی دارد، به خاطر حضور امیر قلعه نویی پررنگ است، به این خاطر که امیر قلعه نویی پرافتخارترین مربی لیگ برتری است. سپاهان اگر قهرمان هم نشود به خاطر بازگشت به جمع مدعیان قهرمانی باید گفت راه خود را پیدا کرده است.

3- استقلال (53 امتیاز)
استقلال با همه فراز و نشیب ها بهترین تیم دور برگشت لیگ برتر است و به همین بهانه هم می تواند تیم شایسته ای برای قهرمانی باشد. استقلال، اما برای قهرمانی جدا از شکست تیم های صنعت نفت و سپیدرود باید منتظر نتایج سایر تیم ها هم باشد و به نوعی قهرمانی در این فصل از بازی ها به دست خودش نیست. قطعاً اگر استقلال نیرو های خوب فصل گذشته را حفظ می کرد چه بسا الان مدعی قهرمانی بود و حکایت این فصل استقلال به خوبی ثابت کرد فوتبال درون زمین است.

4- پدیده (52 امتیاز)
پدیده روی کاغذ یکی از مدعیان قهرمانی است. هر چند در عالم واقع سخت است که تصور کنی جام به این تیم برسد، چون هزار و یک اتفاق باید بیفتد تا پدیده قهرمان شود، اما این چیزی از شایستگی های تیم خوب یحیی گل محمدی کم نمی کند؛ تیمی که به زعم حتی مربیان رقیب بهترین فوتبال را در فصل جاری به نمایش گذاشته است. پدیده در بازی های پیش رو مصاف با سپاهان و ماشین سازی را تجربه خواهد کرد. شاگردان یحیی گل محمدی حتماً به دنبال یک پایان باشکوه در لیگ هستند.

سهمیه این فصل 2+2 است، اگر پرسپولیس هم قهرمان لیگ برتر شود و هم جام حذفی تا تیم چهارم لیگ برتر شانس آسیایی شدن دارند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن