تبریز؛ کلیدواژه خوشبختی برانکو

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 438 ] - شنبه, 21 اردیبهشت 1398

تبریز؛ کلیدواژه خوشبختی برانکو

پرسپولیس در حالی امشب به مصاف ماشین سازی تبریز می رود که درصورت پیروزی سرخپوشان در ورزشگاه آزادی و توقف سپاهان برابر پدیده در مشهد، قهرمانی قرمزها در لیگ هجده... 5 out of 5 based on 2 ratings.
تبریز؛ کلیدواژه خوشبختی برانکو

پرسپولیس در حالی امشب به مصاف ماشین سازی تبریز می رود که درصورت پیروزی سرخپوشان در ورزشگاه آزادی و توقف سپاهان برابر پدیده در مشهد، قهرمانی قرمزها در لیگ هجده...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس در حالی امشب به مصاف ماشین سازی تبریز می رود که درصورت پیروزی سرخپوشان در ورزشگاه آزادی و توقف سپاهان برابر پدیده در مشهد، قهرمانی قرمزها در لیگ هجدهم قطعی خواهد شد. اگر این اتفاق رخ بدهد، تیم های تبریزی بیش از پیش نقش فرشته نجات و خوشبختی برانکو را بازی خواهند کرد. واقعیت آن است که سرمربی کروات سرخپوشان از زمان حضور در پرسپولیس خاطرات بسیار خوبی از نبرد با تیم های تبریزی اندوخته که ممکن است امشب برگ دیگری به آن افزوده شود.

بقا در پرسپولیس
برانکو ایوانکوویچ به نوعی ماندگاری اش در پرسپولیس را مدیون تیم های تبریزی است. سرخپوشان لیگ پانزدهم را با کسب نتایج بسیار ضعیفی شروع کردند. آنها تا هفته هفتم فقط یک برد داشتند و برای نخستین بار در تاریخ باشگاه به قعر جدول سقوط کردند. هفته هفتم پرسپولیس باید در تبریز به مصاف تراکتورسازی می رفت و اخبار درز کرده از باشگاه حاکی از آن بود که اگر پرسپولیس برنده نمی شد، همان شب برانکو را بر می داشتند و یک مربی ایرانی جایگزینش می کردند. با وجود این، پرسپولیس در یک بازی بسیار سخت و نزدیک، با تک گل جری بنگستون از روی نقطه پنالتی تراکتورسازی را شکست داد تا برانکو بماند و شاید تاریخ معاصر پرسپولیس را عمیقا دستخوش تحول کند.

آمار باورنکردنی

پرسپولیس برانکو طی 4سال گذشته در مصاف با تیم های تبریزی آمار عجیب و حیرت انگیزی به ثبت رسانده است. در عصر مربی کروات، قرمزها تا کنون 18بار به مصاف تیم های تبریز رفته اند که حاصل کار 12پیروزی برای برانکو، 5مساوی و تنها یک شکست بوده است. تنها باخت سرخ ها برابر تیم های تبریزی در این بازه زمانی، در دیدار برابر گسترش فولاد در هفته های پایانی لیگ چهاردهم رقم خورد؛ آن هم در مسابقه ای که قبل از داربی تهران برگزار می شد و برانکو به مهره های اصلی اش استراحت داده بود. امشب ثبت سیزدهمین پیروزی برانکو برابر تیم های تبریزی می تواند به منزله سومین قهرمانی پیاپی پرسپولیس با مرد کروات باشد و او را دست نیافتنی تر از قبل کند.

دومین دور افتخار

امشب اگر اوضاع بر وفق مراد باشد و پرسپولیس در پایان دیدار با ماشین سازی جشن قهرمانی برگزار کند، برای دومین بار در دوران برانکو این تیم تبریزی شاهد مسجل شدن قهرمانی سرخپوشان پایتخت خواهد بود. دفعه قبلی مربوط به لیگ شانزدهم می شد؛ جایی که پرسپولیسی ها در هفته بیست وهفتم با 2گل ماشین سازی را بردند، قهرمانی شان را قطعی کردند و برانکو را بالا و پایین انداختند. در آن بازی خارج از خانه، علی علیپور در دقیقه یکم گل زد. بد نیست بدانید اتفاقا آن مسابقه هم درست 5روز بعد از ناکامی آسیایی پرسپولیس برابر الریان و توقف بدون گل سرخ ها برگزار می شد. آن بازی با الریان، همان مسابقه ای بود که مهدی طارمی پنالتی اش را چیپ زد و خراب شد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن