خواسته برانکو: هر که می خواهد جدا شود باید تمدید کند!

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 1176 ] - یکشنبه, 22 اردیبهشت 1398

خواسته برانکو: هر که می خواهد جدا شود باید تمدید کند!

ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می گوید فعالیت هایش برای نقل و انتقالات فصل نوزدهم را آغاز کرده و منتظر لیست برانکو است.لیستی که ظرف امروز و فردا به باشگاه ... 5 out of 5 based on 7 ratings.
خواسته برانکو: هر که می خواهد جدا شود باید تمدید کند!

ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می گوید فعالیت هایش برای نقل و انتقالات فصل نوزدهم را آغاز کرده و منتظر لیست برانکو است.لیستی که ظرف امروز و فردا به باشگاه ...

ارتش سرخ دات كام :

ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می گوید فعالیت هایش برای نقل و انتقالات فصل نوزدهم را آغاز کرده و منتظر لیست برانکو است.لیستی که ظرف امروز و فردا به باشگاه می رسد.

 در باشگاه پرسپولیس کارگروهی تشکیل شده تا در دو فاز مختلف، کار ها را پیگیری کنند. فاز اول، مذاکره برای تمدید قرارداد با بازیکنان فعلی است و فاز دوم، شناسایی و جذب بازیکنان جوان. برنامه بعدی نیز این است که لیست برانکو را تحویل بگیرند و براساس آن، بازیکنان جدید، جذب سرخپوشان برای فصل نوزدهم شوند.

در این میان، اما یک اتفاق عجیب به چشم می خورد. شنیدیم برانکو ایوانکوویچ به مدیریت باشگاه گفته باید با تمام بازیکنان تمدید قرارداد شود. اسکلت اصلی تیم حفظ خواهد شد و تنها چند بازیکن که نتوانستند عملکرد مناسبی داشته باشند، از جمع سرخپوشان جدا می شوند. تعداد این بازیکنان از تعداد انگشتان یک دست، فراتر نمی رود و بعضاً مهره های جوان هستند. شنیدیم 2 بازیکن نامی نیز در بین لیست خروجی پرسپولیس حاضر هستند ولی در مجموع، برانکو حدود 18 یا 19 بازیکن خود را حفظ می کند.

نکته دیگر اینکه برانکو اصرار دارد با هر بازیکنی که در لیستش یادداشت کرده، تمدید قرارداد شود. البته شاید در این لیست، بازیکنانی باشند که به صورت خودخواسته دنبال راهی برای جدایی از پرسپولیس هستند. برخی که دل شان می خواهد لژیونر شوند یا به تیمی بروند که بیشتر، به میدان رفته و بازی کنند، اما برانکو از مدیریت باشگاه خواسته با این بازیکنان نیز تمدید قرارداد شود. البته این خواسته برانکو، دلیل حرفه ای در دل خود دارد. در واقع برانکو نمی خواهد از لیست 18 یا 19 نفره خود، بازیکنی جدا شود و اگر بازیکنی قصد جدایی دارد باید قراردادش را تمدید کند و سپس به دنبال تیم بعدی خود باشد.

دلیل این رفتار برانکو، سود رسانی به باشگاه پرسپولیس است. او در مرحله اول، خواهان ادامه همکاری با بازیکنان مد نظر خود در پرسپولیس است ولی احیاناً برخی نمی خواهند با او کار کنند یا دل شان می خواهد فوتبال را خارج از مرز های ایران و با دریافت دلار ادامه بدهند. در این صورت اول قراردادشان را تمدید می کنند و سپس برای جدایی از جمع سرخپوشان، مذاکرات خود را ادامه می دهند تا با این کار، پول انتقال آنها، نصیب پرسپولیس شود. البته در سمت مقابل، بازیکنانی که قراردادشان در پایان فصل به اتمام می رسد، دلیلی نمی بینند که با باشگاه بر سر تمدید قرارداد، مذاکره کنند، اما برانکو این وظیفه مهم را برعهده ایرج عرب گذاشته تا آن ها را راضی به تمدید کند و پول بیشتری به حساب باشگاه اضافه شود. از امروز به بعد، سرعت پرسپولیس برای جذب بازیکنان بیشتر در نقل و انتقالات و تمدید قرارداد بازیکنان فعلی برای بستن تیم قدرتمند برای فصل آینده، افزایش می یابد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  باشگاه باید در نقل و انتقالات سیاستگذاری داشته باشه و برانکو با سیاست باشگاه هماهنگ باشه. چند فصله ما در نقل و انتقالات بازنده بودیم. هر مهره ای باهاش مذاکره کردیم با رقم بیشتر به استقلال رفته بخصوص در رده های پایه. صیادمنش، قائدی، کاوه، فرشید باقری و . . . و الان هم صحبت از رضا اسدی است. مشکل پرسپولیس اینه که بخاطر خرج نکردن همیشه مهره های متوسط مثل بودیمیر گرفته. پرسپولیس بازیکن نخبه، تأثرگذار و متعهد میخواد. بهترین ها باید جذب پرسپولیس شوند. در زمینه جذب بازیکن خارجی که به دلار پول میگیره باید وسواس بیشتری به خرج داد و باشگاه خودش کمیته استعدادیابی داشته باشه نه اینکه همه چیز به عهده برانکو باشه. چطور ذوب آهن اوساگونا را میگیره و ما بودیمیر!!؟ پس مشکل فقط پول نیست. الان نیاز به یک مهاجم جوان، پرانرژی و تمام کننده و تما عیار داریم. یکی مثل تیام استقلال. من نمیدونم استقلال از کجا خرج میکنه و ما خرج نمی کنیم!!؟ البته صددرصد مخالف بریز بپاش هستم ولی جذب بازیکنانی مثل بودیمیر هم دور ریختن پول است. پرسپولیس باید باشگاه محور باشه نه فرد محور. برانکو هم مثل هر مربی ممکنه اشتباه بکنه ولی وقتی باشگاه باشیم این اشتباهات به حداقل میرسه. واقعاً دیگه تحمل این پرسپولیس که شش بازی هست نبرده و همه را سکته داده سخته. به تحول اساسی نیاز داریم. تحول که میگم نه اینکه بازیکن عوض کنیم. به تحول اساسی در رویکرد و سیاستگذاری و سرمایه گذاری
 • محسن عباسی
  محسن عباسی :
  به جای خرید 5 تا بازیکن متوسط مثل بودیمیر و یا مصلح باید اون پول رو بدیم یه بازیکن تاپ بگیریم
  من که میگم بودیمیر و رادو رد کنیم و با پولی که به این دو نفر میدیم یه بازیکن گلزن درجه یک بگیریم تقریبا توی همه خطوط بازیکن هامون خوبن فقط یه گلزن میخواییم که اون جلو توپ ها رو گل کنه
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  آقامن میگم این فصل هیچ بازیکن تازه نگیریم
  چون درهرپستی بازیکن داریم
  به جاش بریم یه مهاجمی درسطح بونجاح بگیریم
  هرسرمایه گذاری ای بکنیم دوبرابرش سودمیکنیم
  فکرکن بونجاح وعلی پور
  همه تیم ها3-4تایی میخورند

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن