لیگ زجر!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 814 ] - یکشنبه, 22 اردیبهشت 1398

لیگ زجر!

فوتبال ما سالها است که نه به المپیک  می رود و نه قهرمان جام ملتهای آسیا می شود حتی اگر بیشتر بازیکنان تیم ملی اش از بیرون لیگ ایران بیایند. لیگ فوتبال ما... 4 out of 5 based on 4 ratings.
لیگ زجر!

فوتبال ما سالها است که نه به المپیک  می رود و نه قهرمان جام ملتهای آسیا می شود حتی اگر بیشتر بازیکنان تیم ملی اش از بیرون لیگ ایران بیایند. لیگ فوتبال ما...

ارتش سرخ دات كام :

فوتبال ما سالها است که نه به المپیک  می رود و نه قهرمان جام ملتهای آسیا می شود حتی اگر بیشتر بازیکنان تیم ملی اش از بیرون لیگ ایران بیایند. لیگ فوتبال ما  به واقع رنج به مردم می دهد. اتفاقهائی که در چهار بازی نیمه نهائی لیگ قهرمانان و لیگ اروپا را که دیدیم با فوتبال خودمان مقایسه می کنیم و می فهمیم چرا فوتبال ما فقط جنگ اعصاب است. فوتبال ما به تماشاگرانش لذت نمی دهد.  لیگ فوتبال ما از بعد آماری نشان می دهد که در چه سطح نازلی برگزار می شود . بد نیست نگاهی به آمارهای دو تیم اول چهار لیگ معتبر اروپائی بیاندازیم تا متوجه شویم تا چه حد لیگ نازلی داریم.

 در لیگ انگلستان دو تیم  منچستر سیتی و لیورپول   تیمهای اول و دوم هستند . منچستر سیتی تا اینجای کار 83 در صد بازی هایش را برده است و تیم لیورپول در 78 در صد بازیهایش موفق به پیروزی شده است . میانگین گلهای زده سیتی ها 2.4  گل در هر بازی و لیورپولی ها 2.3 گل در هر مسابقه زده اند.

 در لالیگا  بارسلونا 69.4 در صد بازیهایش را برده است و آتلتیکو تیم دوم 61 در صد  ومعدل گلهای زده بارسا 2.3 و آتلتیکو با آمار ضعیف 1.41 گل است.

 در سری آ تیم یوونتوس  در 80 در صد بازیهایش موفق به پیروزی شده است و ناپولی در 61 در صد بازیها برنده بازی بوده است معدل  گل زده یوونتوس 1.9 و ناپولی با 1.88 تعقیب کننده تورینی ها است.

 در بوندس لیگا بایرن مونیخ در 69 در صد بازی ها برنده بوده است و دورتمند آمار پیروزی 66 در صد در بازیهای امسال دارد . معدل گل های زده بایرن مونیخی ها 2.51 گل در هر بازی است و دورتمندی ها  آمار 2.3 گل در هر بازی را دارند.

 در لو شامپیونا پاری سن ژرمنی ها در 77 در صد بازیها برنده بودند و میانگین 2.7 گل زده در هر بازی را دارند و لیل در 57 در صد بازیها پیروز میدان بوده و معدل گل زده آنها در هر بازی 1.74 است.

به لیگ خودمان نگاه کنید. پرسپولیس که تنها در 51 در صد بازیها برنده بوده و معدل گل زده 1.2  دارد هفته ها است در صدر جدول است و سپاهانی ها که آمار پیروزی هایشان 48 در صد است با 1.51 گل در هر بازی تعقیب کننده پرسپولیسی ها هستند.

 به آمارها بنگرید و آن را با استانداردهای شادمانی بخشیدن به طرفداران تیمها مقایسه کنید و آنگاه متوجه می شوید چرا این لیگ ما بجای شادمانی فقط رنج می دهد.  این آمار ضعیف را کنار حواشی و خشونت و فحاشی ها بگذارید تا متوجه شوید چراديدن اين  فوتبال زجرمي دهد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در افتتاحیه لیگ برتر کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
تراکتور
تراکتور
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : یادگار امام تبریز
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 شهریور 1398 / ساعت : 17:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن