نقش 7 امتیازی در کورس؛ پرسپولیس در آغوش یحیی

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1779 ] - یکشنبه, 22 اردیبهشت 1398

نقش 7 امتیازی در کورس؛ پرسپولیس در آغوش یحیی

واکنش های استثنایی پیام نیازمند مقابل پدیده، اجازه نداد قهرمانی پرسپولیس یک هفته پیش از پایان لیگ قطعی شود. نیازمند مقابل پدیده، چندین موقعیت حریف را گرفت اما... 5 out of 5 based on 7 ratings.
نقش 7 امتیازی در کورس؛ پرسپولیس در آغوش یحیی

واکنش های استثنایی پیام نیازمند مقابل پدیده، اجازه نداد قهرمانی پرسپولیس یک هفته پیش از پایان لیگ قطعی شود. نیازمند مقابل پدیده، چندین موقعیت حریف را گرفت اما...

ارتش سرخ دات كام :

واکنش های استثنایی پیام نیازمند مقابل پدیده، اجازه نداد قهرمانی پرسپولیس یک هفته پیش از پایان لیگ قطعی شود. نیازمند مقابل پدیده، چندین موقعیت حریف را گرفت اما در نهایت، سپاهان در مشهد متوقف شد و پرسپولیس برای قهرمانی، فقط یک امتیاز از جم می خواهد. آرامشی که در روز توقف مقابل ماشین سازی، بیش از هر چیز مدیون یحیی و تیم آماده اوست.

اگر پدیده سپاهان را متوقف نمی کرد، هفته آخر پرسپولیس برای قهرمانی نیاز به پیروزی در جم داشت. فشاری که می توانست دردسری جدی برای شان درست کند. البته لطف پدیده به پرسپولیس، فقط به این بازی مربوط نمی شود. استقلال، 4 امتیاز با پرسپولیس فاصله دارد که 3 امتیاز آن را در بازی مقابل پدیده از دست داد. مسابقه ای که منجر به اخراج شفر هم شد. تراکتورسازی هم نیم فصل اول، در مشهد متوقف شد و 2 امتیاز حساسش هدر رفت. پدیده در حالی از همه مدعیان امتیازات ارزشمند گرفته که رفت و برگشت، از پرسپولیس شکست خورده است. یعنی اگر پدیده از جدول حذف شود سپاهان و تراکتورسازی 2 امتیاز و استقلال، 3 امتیاز به پرسپولیس نزدیک می شوند. در مجموع، بازی با پدیده 7 امتیاز در معادله قهرمانی به نفع تیم برانکو بوده است.

این نقش، دقیقا متضاد نقشی است که گل محمدی لیگ پانزدهم در معادله قهرمانی بازی کرد. در آن فصل ذوب آهن او رفت و برگشت، فقط یک امتیاز به پرسپولیس داد و 5 امتیاز تیم برانکو در این دو مسابقه از دست رفت. آن ها بر خلاف نتایج شان مقابل پرسپولیس، رفت و برگشت به استقلال خوزستان رقیب مستقیم قهرمانی آن ها باختند. ذوب آهن در مجموع، 5 امتیاز به نفع استقلال خوزستان کار کرد و پرسپولیس، با تفاضل گل قهرمانی را از دست داد.

اگر این فصل پرسپولیس به قهرمانی برسد، طرفداران این تیم خاطرات خوبی از گل محمدی و پدیده خواهند داشت. تیمی که با نمایش عالی مقابل استقلال و سپاهان، اجازه نداد تا هفته آخر سایه تیمی جز پرسپولیس روی جام بیفتد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • محسن عباسی
  محسن عباسی :
  فعلا که برانکو هستش ولی بعد از برانکو میتونه گزینه خوبی باشه البته اگه کارش تداوم داشته باشه
  هرچند من به شخصه آرزومه یه بار دیگه دنیزلی رو روی نیمکت پرسپولیس ببینم مخصوصا که تیم سرشار از مهره های هجومیه و همچین تیمی خوراکه دنیزلیه متاسفانه مواقعی دنیزلی مربی پرسپولیس شد که دستش خالی بود. ولی میدونم با توجه به سن و سال دنیزلی این آرزو ممکن نیست مگه اینکه آخر فصل برانکو بره که امیدوارم اینطور نشه
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  کاش یحیی میبرد الان از لحاظ فوتبالی بهترین تیم لیگه.

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن