استارت پرسپولیس برای کهکشانی شدن

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1284 ] - دوشنبه, 23 اردیبهشت 1398

استارت پرسپولیس برای کهکشانی شدن

جلسه باشگاه پرسپولیس با لیست بازیکنان مدنظر برانکو شروع می شود و با وعده و قول عرب برای جذب ستاره های مدنظر سرمربی تیم به پایان می رسد. ایرج عرب و برانکو ایوا... 5 out of 5 based on 8 ratings.
استارت پرسپولیس برای کهکشانی شدن

جلسه باشگاه پرسپولیس با لیست بازیکنان مدنظر برانکو شروع می شود و با وعده و قول عرب برای جذب ستاره های مدنظر سرمربی تیم به پایان می رسد. ایرج عرب و برانکو ایوا...

ارتش سرخ دات كام :

جلسه باشگاه پرسپولیس با لیست بازیکنان مدنظر برانکو شروع می شود و با وعده و قول عرب برای جذب ستاره های مدنظر سرمربی تیم به پایان می رسد.

ایرج عرب و برانکو ایوانکوویچ قرار است به زودی و ظرف امروز یا فردا دوشنبه، فعالیت های خود برای تکمیل لیست تیم در فصل آینده را آغاز کنند.

این جلسه با لیست بازیکنان مدنظر برانکو شروع می شود و با وعده و قول عرب برای جذب ستاره های مدنظر سرمربی تیم به پایان می رسد.

نکته مهم اینجاست که پرسپولیسی ها در فصل آینده نیز می توانند از ایرانسل به عنوان حامی مالی و اسپانسر سود ببرند و با قراردادی که خوب و حرفه ای به نظر می رسد، لیست فصل نوزدهم را ببندند.

به هر حال با توجه به داشتن قرارداد اکثر بازیکنان فعلی می توان این جلسه را استارت سرخپوشان برای کهکشانی شدن و جذب ستاره های جدید و قدرتمند مدنظر پروفسور در فصل آینده دانست.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    کریم انصاری فرد یا یه مهاجم تاپ خارجی در خط حمله می خواهیم. وقتی میگم مهاجم تاپ خارجی همه فکر می کنند باید گران باشه ولی نه، با اندکی جستجو به دور از هیاهوی دلالها، می توان بازیکن باکیفیت خارجی پیدا کرد. یه مهاجم دوم مثل مهرداد محمدی هم می خواهیم. یه دفاع چپ تاپ مثل میلاد محمدی هم می خواهیم. یعنی دو مهاجم و دفاع چپ از نون شب هم واجب تره. نباید دنبال بمب تراکاندن باشیم.
  • کریم جهاندیده
    کریم جهاندیده :
    امیدوارم عرب بابرانکو بتوانند ازبین گزینه هایی مثل طارمی.محرمی.مرادمند.نعمتی .آقاجانپور.قاسمی نژاد.حسینی.صفا هادی.اشکان دژاگه.کیروش.اسدی.سینامریدی.دورقی.رمضان پور.بلبلی.طاها شریعتی.ودو سه بازیکن امید یا یک بازیکن17 ساله عراقی هستش عالیه ازبین این گزینه ها 4یا5بازیکن رده بزرگسال وچندتا امید خوب بگیره وبرا پست دروازه بان رشید مظاهری .دخسوس.شیخ ویسی یکی راجذب کنیم اگه قراره بیرانوند برود

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن