نقش بودیمیر در پرسپولیس؛ دو برابر گلزنی

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1387 ] - سه شنبه, 24 اردیبهشت 1398

نقش بودیمیر در پرسپولیس؛ دو برابر گلزنی

بودن بودیمیر در زمین، پرسپولیس را به تیم گلزن تری تبدیل می کند. گزاره ای که شاید در ابتدا کمی اغراق آمیز به نظر بیاید. بودیمیر آن بازیکنی نبود که انتظارش را د... 5 out of 5 based on 9 ratings.
نقش بودیمیر در پرسپولیس؛ دو برابر گلزنی

بودن بودیمیر در زمین، پرسپولیس را به تیم گلزن تری تبدیل می کند. گزاره ای که شاید در ابتدا کمی اغراق آمیز به نظر بیاید. بودیمیر آن بازیکنی نبود که انتظارش را د...

ارتش سرخ دات كام :

بودن بودیمیر در زمین، پرسپولیس را به تیم گلزن تری تبدیل می کند. گزاره ای که شاید در ابتدا کمی اغراق آمیز به نظر بیاید.

بودیمیر آن بازیکنی نبود که انتظارش را داشتند. بودیمیر اما آن بازیکنی هم نیست که الان از او می گویند. او قرار بود مهاجم منجی پرسپولیس باشد، بازیکنی که با توجه به قدش طبیعی است که همه از او انتظار سرزنی و برتری پرسپولیس روی هوا را داشته باشند. او نتوانست این انتظارات را برآورده کند.

بازیکنی که الان از او می گویند یک مهاجم بی اثر است که نبودنش بیشتر از بودنش به تیم کمک می کند. بازیکنی که حضور او به جای منشا یک یک اتفاق دو سر باخت بوده است. این دو تعریف هیچ کدام تعریف درستی از بودیمیر نیست. درست است که مهاجم موردنظر برانکو آن مهاجم ایده آل هواداران و کادرفنی نبوده اما نمی توان او را یک بازیکن بدون نفع و اثر برای پرسپولیس هم دانست.

آمار با بودیمیر مهربان تر است. آماری که می گوید پرسپولیس برانکو به شدت به یک مهاجم در کنار علیپور نیاز دارد. آن مهاجم مطلوب، بودیمیر نیست اما او می تواند این جای خالی را تا حدودی پر کند. پرسپولیس در گلزنی به بودیمیر وابسته نیست اما او در آمار گلزنی تیم نقش زیادی دارد. شاید این گزاره در ابتدا کمی اغراق آمیز به نظر بیاید اما آمار آن را تایید می کند. بودیمیر در نیم فصل دوم حدود 600 دقیقه در ترکیب پرسپولیس بازی کرده و حدود 660 دقیقه هم از ترکیب دور بوده است. در 600 دقیقه حضور پرسپولیس توانسته 13 گل به ثمر برساند. در 660 دقیقه اما شاگردان برانکو فقط 6 گل زده اند. یعنی در مدت زمان تقریبا برابر تعداد گل های پرسپولیس با حضور بودیمیر دو برابر شده است.

اگرچه در عملکرد مثبت او در پرسپولیس دو پاس گل و دو پنالتی گرفته شده ثبت شده  اما او روی بعضی از گل های دیگر پرسپولیس هم نقش مثبتی داشته است. او یا شروع کننده حملات پرسپولیس بوده و یا با تاثیرگذاری اش روی توپ روی روند گل پرسپولیس نقش داشته است. نقش او به اندازه ستاره های پرسپولیس پررنگ نیست اما نمی توان از این احتمال به آسانی گذشت که اگر او مصدوم نمی شد سرنوشت قهرمانی به روز آخر و یک امتیاز آخر کشیده نمی شد. 


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • امید دهقان
    امید دهقان :
    کاملا موافقم. بنظر من بودیمیر بازیکن خوب و تأثیر گذاریه. اما برای فصل بعد باید مهاجم باانگیزه تر و با کیفیت تر و جوانتری گرفت.

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن