پرسپولیس خواهان ماندن برانکو تا 1402

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 916 ] - چهارشنبه, 25 اردیبهشت 1398

پرسپولیس خواهان ماندن برانکو تا 1402

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس مصاحبه ای کرد تا ذهن خیلی ها به این سمت برود که برانکو هم قصد دارد برای آینده اش تصمیمات تازه ای بگیرد. او از پیشنهادهای تا... 4 out of 5 based on 3 ratings.
پرسپولیس خواهان ماندن برانکو تا 1402

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس مصاحبه ای کرد تا ذهن خیلی ها به این سمت برود که برانکو هم قصد دارد برای آینده اش تصمیمات تازه ای بگیرد. او از پیشنهادهای تا...

ارتش سرخ دات كام :

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس مصاحبه ای کرد تا ذهن خیلی ها به این سمت برود که برانکو هم قصد دارد برای آینده اش تصمیمات تازه ای بگیرد. او از پیشنهادهای تازه اش گفته و همین مورد باعث شده به نظر برسد که شاید او از شرایط خاص پرسپولیس در پرداخت هایش به تنگ آمده یا می خواهد در اوج محبوبیت این تیم را ترک کند. سعی کردیم از داخل باشگاه در رابطه با این موضوع اطلاعاتی کسب کنیم و آنچه شما خوانندگان در ادامه می خوانید یک جمع بندی کلی از همه شنیده هایمان است.

درخواست رسمی پرسپولیس از برانکو
همان طور که خود برانکو هم اعلام کرده باشگاه پرسپولیس به شکل رسمی از وی خواسته قراردادش را تمدید کند. این پیشنهاد درحالی مطرح شده که برانکو یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد. برخی نزدیکان باشگاه می گویند با توجه به عملکرد خوب این مربی و همچنین درخواست هواداران پرسپولیس برای باقی ماندن برانکو یک سال زودتر پیشنهاد تمدید قرارداد را به برانکو داده اند و قرار است در جلسات آتی بعد از اتمام بازی های لیگ، حذفی و آسیا در این مورد بحث و گفت وگوی بیشتری صورت بگیرد. باشگاه پرسپولیس تاکید دارد برای تمدید این قرارداد تلاشش را خواهد کرد.

تمدید قرارداد تا سال 1402
اطرافیان باشگاه می گویند در جلسه ای که ایرج عرب با برانکو داشته به او پیشنهاد تمدید قرارداد تا سال 1402 را داده است. برانکو تا پایان فصل 1399 با پرسپولیس قرارداد دارد و پرسپولیس خواهان ادامه همکاری با او تا سال 1402 است. البته باید دید در این رابطه چه توافقاتی صورت خواهد گرفت.

برانکو مایل به ماندن است
این را ما نمی گوییم، گفته یکی از نزدیکان باشگاه است! برانکو تمایل به ماندن دارد. می گویند او از کار کردن در پرسپولیس ابراز رضایت کرده و همین موضوع خوشبینی مسئولان را برای تمدید شدن قرارداد برانکو بیشتر کرده است. حال باید دید در پایان فصل شرایط مذاکرات به کجا خواهد رسید.

منظور پیشنهاد پرسپولیس بوده!
باشگاه پرسپولیس تاکید دارد منظور برانکو از دریافت پیشنهاد جدید از همین باشگاه پرسپولیس بوده است. می گویند برانکو همیشه از تیم های دیگر پیشنهاد داشته و هم اکنون هم این پیشنهادها ارائه می شود اما برانکو تا زمانی که با پرسپولیس قرارداد داشته یا دارد به این پیشنهادها هیچ پاسخی نداده و نمی دهد. ظاهرا منظور برانکو همین درخواست تمدید پرسپولیس بوده اما تصور بقیه پیشنهادهای خارجی به این مربی بوده است.

نفس راحت پرسپولیس
می گویند خیال پرسپولیس از بابت انتخاب سرمربی تیم ملی راحت شده و قرار است ویلموتس هدایت تیم ملی را برعهده بگیرد و به همین دلیل پیشنهاد تمدید قرارداد 3 ساله را به این مربی داده است. مطرح شدن موضوع مذاکره فدراسیون فوتبال با مارک ویلموتس و حصول توافقات برای همکاری پرسپولیسی ها با خیالی راحت تر با برانکو وارد مذاکره می شوند. البته پرداخت طلب این مربی و باقی مانده مبلغ کم برای تسویه پایان فصل هم به آغاز این مذاکرات کمک کرده است.

لیست برانکو بعد از جام حذفی
برانکو برای فصل بعد نفراتی را برای تقویت تیمش زیر نظر گرفته است. باشگاه اصرار دارد هیچ لیستی از طرف او به آنها ارائه نشده است. اما شنیدیم نام برخی نفرات از زبان او به مدیر باشگاه منتقل شده. قرار است بعد از پایان بازی های جام حذفی لیست نهایی مشخص شود. پرسپولیسی ها برای حاشیه درست نشدن به خصوص در بازی با سپاهان در جام حذفی چنین تصمیمی را اتخاذ کرده اند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن