ربیع خواه: کار ناتمام را در جم تمام می کنیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 364 ] - چهارشنبه, 25 اردیبهشت 1398
ربیع خواه: کار ناتمام را در جم تمام می کنیم

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در تمام دیدار های گذشته برتر از رقبا بودیم و در هر بازی فرصت های زیادی خراب کردیم که نشان می دهد تیم ما کیفیت خوبی دارد. محسن ر...

ارتش سرخ دات كام :

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در تمام دیدار های گذشته برتر از رقبا بودیم و در هر بازی فرصت های زیادی خراب کردیم که نشان می دهد تیم ما کیفیت خوبی دارد.
محسن ربیع خواه یکی از بازیکنانی است که از عملکرد تیمش دفاع می کند. او معتقد است پرسپولیس اصلاً بد بازی نمی کند و فقط بدشانسی باعث عدم نتیجه گیری سرخپوشان شده است. گفت وگوی ما با هافبک خوش اخلاق پرسپولیس را در ادامه می خوانید.

* بازی با ماشین سازی چطور بود؟
بازی خوبی بود و موقعیت های زیادی داشتیم و باید ماشین سازی را می بردیم، ولی مثل چند بازی گذشته نتوانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم. با توجه به نتایج سایر تیم های مدعی می توانستیم با کسب امتیازات کامل این دیدار جلوی هواداران جشن قهرمانی بگیریم، ولی شاید قسمت نبود. ضمن اینکه ماشین سازی هم تیم قابل احترامی است و در ابتدای بازی هم توانست ما را غافلگیر کند، ولی خوشبختانه به بازی برگشتیم.

* بعضی ها معتقدند پرسپولیس در این هفته ها خوب بازی نمی کند، نظر شما چیست؟
اصلاً قبول ندارم که تیم ما خوب بازی نمی کند. در تمام دیدار های گذشته برتر از رقبا بودیم و در هر بازی فرصت های زیادی خراب کردیم که نشان می دهد تیم ما کیفیت خوبی دارد. به نظرم تنها دلیل نتیجه نگرفتن پرسپولیس در هفته های اخیر بدشانسی بود.

* حالا بازی با پارس جنوبی جم بسیار حساس شده است.
بله درست است. بازی با پارس دیدار مرگ و زندگی است و هر طور شده باید از این بازی امتیاز بگیریم. مطمئن باشید برای برد به میدان خواهیم رفت، چون اگر برای مساوی بازی کنیم ممکن است اتفاقات بدی بیفتد. سرنوشت قهرمانی دست ماست و کاری به نتایج سایر تیم ها نداریم. امیدوارم با تلاش بچه ها بتوانیم دست پر از جم خارج شویم و کار ناتمام را در این شهر تمام کنیم.

* به نظرت علت افت نسبی پرسپولیس چه عاملی است؟
تیم ما افت نکرده فقط مقداری خسته هستیم. در این فصل فشار زیادی روی تیم ما وجود داشته و بچه ها واقعاً تحت فشار هستند. فشردگی بازی ها ما را اذیت کرد و همین موضوع باعث حذف پرسپولیس از آسیا شد.

* بعضی از تیم ها هم در هفته گذشته اعتراض زیادی به داوری داشتند و ادعا کردند قهرمانی لیگ مهندسی شده است.
نمی دانم چه باید بگویم. در این مورد حرفی نزنم بهتر است. ما سرمان به کار خودمان گرم است و به سایر تیم ها کاری نداریم. در ضمن تیم ما شایسته ترین تیم برای قهرمانی در این فصل است.

* در هفته های اخیر بخشی از طلب بازیکنان پرداخت شده، چقدر از طلب تان باقی مانده است؟
این مسائل درون خانوادگی است و بهتر است درون باشگاه حل شود. ترجیح می دهیم در مورد مسائل مالی حرفی نزنم. فعلاً تمام تمرکز ما روی بازی با پارس و گرفتن جام قهرمانی است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن