علیپور: برای هت تریک قهرمانی هم قسم شده ایم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 473 ] - پنجشنبه, 26 اردیبهشت 1398

علیپور: برای هت تریک قهرمانی هم قسم شده ایم

مهاجمان گلزن پرسپولیس از انگیزه فراوان سرخ ها برای هت تریک در قهرمانی می گوید. پرسپوليس تهران پس از تساوی خانگی مقابل ماشين سازی تبريز كارش به هفته آخر كشيده ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
علیپور: برای هت تریک قهرمانی هم قسم شده ایم

مهاجمان گلزن پرسپولیس از انگیزه فراوان سرخ ها برای هت تریک در قهرمانی می گوید. پرسپوليس تهران پس از تساوی خانگی مقابل ماشين سازی تبريز كارش به هفته آخر كشيده ...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجمان گلزن پرسپولیس از انگیزه فراوان سرخ ها برای هت تریک در قهرمانی می گوید.

پرسپوليس تهران پس از تساوی خانگی مقابل ماشين سازی تبريز كارش به هفته آخر كشيده شد. امشب (پنج شنبه) شاگردان برانکو در شهر جم بايد به مصاف پارس جنوبی بروند بلکه بتوانند برای سومين بار پياپی به عنوان قهرمانی ليگ برتر دست پيدا كنند. اميد اصلی پرسپوليس برای باز كردن دروازه پارس جنوبی، علی عليپور است. مهاجم 14 گله پرسپوليس كه در كورس آقای گلی است و می تواند نقش تعيين كننده ای در بازی امروز بازی كند. تازه ترين مصاحبه مهاجم گلزن و خوش اخلاق پرسپوليس را بخوانيد.

در حالی كه می توانستيد با پيروزی در استاديوم آزادی به قهرمانی برسيد مساوی كرديد و كار به روز آخر كشيد.

بله، دوست داشتیم در خانه و جلوی چشم هواداران پرسپولیس جشن قهرمانی بگیریم اما شرمنده طرفداران شدیم. البته مطمئن هستم تماشاگران پرسپولیسی پنج شنبه شب در جم هم ما را تنها نمی گذارند و به عنوان یار دوازدهم کنارمان خواهند بود.

همه از تو به عنوان اميد اصلی گلزنی پرسپوليس ياد می كنند. نظر خودت چيست؟
من یک بازیکن مثل بقیه هستم. امید اصلی پرسپولیس تیم پرسپولیس است. ما یک تیم هستیم که به خاطر کار گروهی به اینجا رسیدیم و امیدوارم با کمک هم پرسپولیس را قهرمان لیگ هجدهم کنیم.

بازی قبلی پشت ضربه پنالتی ايستادی و خيلی هم خوب ضربه ات را خلاف جهت حركت فرناندو دخسوس زدی در حالی كه قبل از آن گفته می شد شايد ديگر پشت ضربه پنالتی نايستی.

من تابع تصمیم سرمربی تیم هستم. آقای برانکو به من دستور داد پنالتی بزنم و زدم.

پس هنوز هم پنالتی زن اول پرسپوليس هستی؟
تا زمانی که سرمربی تیم تشخیص بدهد پنالتی می زنم.

بازی با پارس جنوبی را چطور می بينی؟
بازی سختی پیش روی ماست چون پارس جنوبی تیم بسیار خوب و خطرناکی است که در خانه بازی می کند. با این وجود باید تا آخرین نفس بجنگیم چون پای قهرمانی پرسپولیس وسط است.

ولی با يک مساوی هم شما قهرمان می شويد.
دوست داریم بهترین نمایش فصل پرسپولیس را اجرا کنیم. بچه ها هم قسم شده اند برای سومین بار پیاپی جام قهرمانی به پرسپولیس برسد.

شنيديم خيلی هم باانگيزه تمرين كرده و برانکو را به وجد آورده ايد.
همه بچه ها انگیزه دارند. قهرمانی این فصل خیلی فرق می کند چون به سختی و در رقابتی تنگاتنگ به دست می آید. ما نمی خواهیم بعد از 30 هفته سخت و دشوار دست خالی با لیگ هجدهم خداحافظی کنیم.

قول می دهی به پارس جنوبی گل بزنی؟

در فوتبال حرفه ای هیچ کس قول نمی دهد. قول دادن کار حرفه ای ها نیست. قول می دهیم امشب تا آخرین نفس و با تمام وجود برای قهرمانی بجنگیم. این جام برای ما خیلی ارزشمند است. اینکه من گل بزنم یا کس دیگر اهمیتی ندارد. مهم موفقیت تیم است.

در پايان حرف ناگفته ای نداری؟

نه، از هواداران پرسپولیس در سراسر ایران تشکر مي کنم که در طول فصل همیشه در سرما و گرما یار و یاور ما بودند. تلاش می کنیم ان شا ءا... پنج شنبه شب همه این عزیزان را چه کسانی که به استادیوم جم می آیند و چه هواداران پرسپولیس که پای تلویزیون ما را دعا می کنند را شاد و خوشحال کنیم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن