حیدری: آن شب مردم ساعت ها جلوی اتوبوس رقصیدند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 507 ] - پنجشنبه, 26 اردیبهشت 1398
حیدری: آن شب مردم ساعت ها جلوی اتوبوس رقصیدند

مدافع پیشین پرسپولیس گفت: پرسپولیس چند بازی متوالی است که نمی برد و خستگی در ساق های بازیکنان دیده می شود. 28 اردیبهشت 1387 در هفته پایانی لیگ هفتم حرفه ای تکل...

ارتش سرخ دات كام : مدافع پیشین پرسپولیس گفت: پرسپولیس چند بازی متوالی است که نمی برد و خستگی در ساق های بازیکنان دیده می شود.


28 اردیبهشت 1387 در هفته پایانی لیگ هفتم حرفه ای تکلیف قهرمان در دقیقه 7+90 در آزادی مشخص شد. لحظه ای که پرسپولیس با گل سپهر حیدری، سپاهان را دو بر یک برد و برای دومین بار قهرمان شد. حالا دوباره تاریخ تکرار شده و سرخ ها می توانند در هفته پایانی، امروز پنج شنبه 26 اردیبهشت 1398 برای پنجمین بار در لیگ برتر قهرمان شوند. دوباره سپاهان تنها رقیب پرسپولیس است و به همین دلیل بد نیست سراغ سپهر حیدری برویم.

* شرایط پرسپولیس در آستانه دیدار هفته آخر چطور است؟
پرسپولیس چند بازی متوالی است که نمی برد و خستگی در ساق های بازیکنان دیده می شود. البته در این بازی قطعاً تیم با تمام قوا به میدان خواهد رفت و اگر همان تیمی باشند که به فینال آسیا رسید، حتماً می توانند با گل های زیاد برنده و قهرمان شوند.

* وقتی سرنوشت قهرمانی به بازی آخر می رسد، این دیدار چه تفاوتی با سایر بازی ها دارد؟
بدون شک شرایط فرق می کند. این بازی به بازیکنان بزرگ و با ظرفیت بالا نیاز دارد، چون شما فرصتی برای اشتباه ندارید.

* امروز تیم کار ساده تری نسبت به لیگ هفتم دارد؟
نمی شود گفت کار آن ها ساده تر است. ما بازی رودررو با سپاهان داشتیم، ولی قبلش 6 برد و یک تساوی کسب کرده بودیم، اما حالا تیم با 4 تساوی به زمین می رود و خستگی در تیم مشخص است. با این حال پرسپولیس امروز برنده خواهد شد.

* توصیه ای برای تیم دارید؟
با توجه به تجربه ای که دارم باید بگویم بازیکنان فقط باید به قهرمانی فکر کنند و از آن تصویر ذهنی بسازند. پرسپولیس امروز باید برای برد به میدان برود و به مساوی فکر هم نکند. البته با سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده صحبت کردم همین موضوع مطرح شد و آن ها گفتند که هم قسم شده اند تا با برد جام را بالای سر ببرند.

* کریم باقری که آن روز پاس گل قهرمانی را به شما داد، امروز روی نیمکت است.
تجربه کریم باقری کمک بزرگی برای تیم است. اگر آقاکریم نبود ما قهرمان نمی شدیم. آن روز محسن خلیلی توپ را تقریباً به اوت زد که آقاکریم رسید و توانست آن توپ را کنترل کند و پاس چیپ بدهد. اگر هر کس دیگری بود با استرس توپ را خراب می کرد.

* خاطره ای از قهرمانی دارید؟
بین دو نیمه بازی مساوی بود و آقای قطبی با صحبت هایش انگیزه ما را افزایش داد. قطبی گفت خدا پاداش تلاش شما را می دهد و دعا های هواداران مستجاب می شود. در ورزشگاه جو عجیبی بود. بعد از قهرمانی هم اتفاق عجیبی که رخ داد در طول مسیر ورزشگاه تا هتل لاله بود. مسیر 25 دقیقه ای را چهار ساعت و نیم در راه بودیم و مردم جلوی اتوبوس می رقصیدند. فراموش نمی کنم که با ادای سر زدن من شادی می کردند و یکی از بهترین روز های زندگی ام بود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن