محمدخانی: علیپور نباید اشباع شود/ انتظارات از بودیمیر بیشتر است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 319 ] - پنجشنبه, 26 اردیبهشت 1398
محمدخانی: علیپور نباید اشباع شود/ انتظارات از بودیمیر بیشتر است

 پیشکسوت پرسپولیس در خصوص شرایط این باشگاه صحبت کرد. ناصر محمدخانی، پیشکسوت پرسپولیس در خصوص شرایط این تیم در لیگ برتر و تساوی های اخیر که باعث شده کار ق...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت پرسپولیس در خصوص شرایط این باشگاه صحبت کرد.

ناصر محمدخانی، پیشکسوت پرسپولیس در خصوص شرایط این تیم در لیگ برتر و تساوی های اخیر که باعث شده کار قهرمانی به هفته آخر بکشد صحبت کرد.

* طی چند هفته اخیر مهاجمان پرسپولیس در گلزنی موفق نبودند.
بله، البته موقعیت خلق می کنند اما اینکه چرا کم گل می زنند دلیلش می تواند خستگی، کم دقتی در زدن ضربات آخر، عجول بودن و شرایط روحی باشد. همین بازی با ماشین سازی من تصور می کردم که با دو گل پیروز شویم و در همین تهران جشن قهرمانی بگیریم، اما نشد و کار به هفته آخر کشیده شد. تیم خوب ماشین سازی هم با فوتبالی بسته و تدافعی به خواسته اش که کسب یک امتیاز بود دست پیدا کرد.

* شاید هم خودشان را از پیش برنده می دانستند.

اصلا بعید نیست که اینطور باشد. این مساله در فوتبال ثابت شده که هر زمان شما حریف تان را دست کم بگیرید به مشکل می خورید. در بازی با ماشین سازی پرسپولیس خیلی دیر به گل تساوی رسید به نظر من اگر در نیمه اول این گل را زده بود در نیمه دوم گل پیروزی را می زد.

* شما خودتان را برای چنین بازی های حساسی آماده می کردید؟

من همیشه تشنه گلزنی بودم به همین دلیل خیلی تمرین می کردم. اگر یک گل می زدم تلاش می کردم برای دومی و سومی. شاید باورتان نشود اگر در مسابقه ای یک فرصت گل را از دست می دادم تا یک هفته همه تمرکزم به هم می خورد مگر در یک بازی فوتبال چند تا موقعیت گل نصیب بازیکن می شود. یادم هست علی آقا همیشه می گفت این همه تماشاگر به عشق شما آمده اند شما هم باید آنها را خوشحال به خانه های شان بفرستید. الان هم علیپور نباید اشباع شود.

* بودیمیر را چطور دیدید؟
 ببینید بازیکن خارجی که به ایران می آید باید یک سر و گردن از بقیه بالاتر باشد. به هر حال بازی کردن در تیمی مثل پرسپولیس که بهترین تیم آسیاست کار آسانی نیست. شما در تیم های خارجی نگاه کنید وقتی بازیکن خارجی شان صاحب توپ می شود کاملا از بقیه متمایز است. من انتظارم از بودیمیر با این فیزیک خیلی بیشتر از اینها است.

* در لیگ خودمان مهاجمان خارجی موفقی مثل کی روش هم داریم که...

به نظر من کی روش مهاجم ششدانگ و خیلی خوبی است. این بازیکن قدرت سرزنی و پا به توپ بسیار خوبی دارد و شک ندارم اگر در پرسپولیس بود بالای 20 گل می زد. این مهاجم به هیچ وجه با بودیمیر قابل مقایسه نیست.

* پرسپولیس در آخرین بازی باید در خانه پارس جم به میدان برود. این بازی را چطور ارزیابی می کنید؟

 اگر بازی در تهران بود من با اطمینان می گفتم جام را می گیریم اما الان شرایط خیلی سخت شده چون آنها با تمام توان می آیند تا فوتبال بی حرف و حدیثی را انجام دهند. پرسپولیس به هیچ وجه نباید برای مساوی به زمین برود، چون اینطوری کار از این هم که هست مشکل تر می شود. با این حال خیلی امیدوارم قهرمان شوند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن