پروفسور شریک سلطان؛ پرافتخارترین مربی تاریخ پرسپولیس

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1042 ] - جمعه, 27 اردیبهشت 1398

پروفسور شریک سلطان؛ پرافتخارترین مربی تاریخ پرسپولیس

 حالا نام برانکو بالاتر از تمام مربیان خارجی پرسپولیس به تنهایی در صدر ایستاده است. سال قبل سندروم فصل سوم حضور در یک تیم برای برانکو به خیر گذشت. او در ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
پروفسور شریک سلطان؛ پرافتخارترین مربی تاریخ پرسپولیس

 حالا نام برانکو بالاتر از تمام مربیان خارجی پرسپولیس به تنهایی در صدر ایستاده است. سال قبل سندروم فصل سوم حضور در یک تیم برای برانکو به خیر گذشت. او در ...

ارتش سرخ دات كام :

 حالا نام برانکو بالاتر از تمام مربیان خارجی پرسپولیس به تنهایی در صدر ایستاده است.

سال قبل سندروم فصل سوم حضور در یک تیم برای برانکو به خیر گذشت. او در سومین فصل حضورش در جمع سرخپوشان هم توانست دومین قهرمانی را برای پرسپولیسی ها بدست بیاورد و فصل بعدی را هم در این تیم شروع کند. چهارمین فصل هم با وجود تمام مشکلات و سختی ها و افت و خیزهای شاگردان برانکو یک پایان خوش داشت. بالا بردن جام قهرمانی، نام برانکو را در تاریخ پرسپولیس حک کرد.

حالا نام برانکو بالاتر از تمام مربیان خارجی پرسپولیس به تنهایی در صدر ایستاده است. پیش از این که برانکو به ایران بیاید آلن راجرز و استانکو برای قرمزهای پایتخت یادآور روزهای خوب با یک مربی خارجی بودند. دو قهرمانی و یک نایب قهرمانی دستاورد راجرز و دو قهرمانی هم دستاورد استانکو محسوب می شدند. راجرز با یک نایب قهرمانی بیشتر، پر افتخارتر از استانکو بود. او بعد از موفقیت با پیکان تهران روی نیمکت پرسپولیس نشست و در این تیم هم به یک نام ماندگار تبدیل شد. نامی که پیش بینی می شد با وضعیتی که پرسپولیس داشت و پیشرفت چشم گیر دیگر تیم ها برای همیشه دستاوردش به عنوان یک خاطره باقی بماند و کسی نتواند آن را به یک رویای جدید تبدیل کند. برانکو اما سال گذشته این کار را انجام داد و امسال بعد از سومین قهرمانی پی در پی نام راجرز را به رده دوم فرستاد. او حالا به تنهایی بهترین مربی خارجی و مشترکا با پروین بهترین مربی تاریخ باشگاه پرسپولیس در بازی های لیگ است.

پروین سه قهرمانی را روی نیمکت پرسپولیس بدست آورده بود و برانکو هم توانست پرسپولیس را به اقتدار زمان پروین بازگرداند و رقیب سرسخت سلطان سرخ ها شود. البته رکوردهای برانکو فقط به پرسپولیس خلاصه نمی شود. او در لیگ برتر هم دومین مربی تاریخ لیگ است که سه قهرمانی پی در پی داشته است. تفاوت برانکو با قلعه نویی این است که او با یک تیم این رکورد را داشته و قلعه نویی با دو تیم. برانکو با سه قهرمانی، بعد از قلعه نویی پرافتخارترین سرمربی تاریخ لیگ برتر هم شده است.

برد مقابل پارس جنوبی و سومین جام خوش رنگ طلایی طلسم ها و رکوردهای زیادی را برای مرد کروات جابجا کرد و او را در قله افتخارات فوتبال ایران در سال های اخیر قرار داد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • ایبو صامت
    ایبو صامت :
    حالاجام حذفی راهم بیاریماین افتخاربیشترمیشه
    سالهاست که هیچ تیمی دبل نکرده

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن