جام «ژول ریمه» در ویترین پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1012 ] - جمعه, 27 اردیبهشت 1398

جام «ژول ریمه» در ویترین پرسپولیس

پرسپولیس سومین قهرمانی پیاپی را از آن خود کرد و جام «ژول ریمه» را پیش خود نگه داشت. یک رکورد به یاد ماندنی برای ثبت در تاریخ. اما سومین قهرمانی در حالی به دست... 5 out of 5 based on 6 ratings.
جام «ژول ریمه» در ویترین پرسپولیس

پرسپولیس سومین قهرمانی پیاپی را از آن خود کرد و جام «ژول ریمه» را پیش خود نگه داشت. یک رکورد به یاد ماندنی برای ثبت در تاریخ. اما سومین قهرمانی در حالی به دست...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس سومین قهرمانی پیاپی را از آن خود کرد و جام «ژول ریمه» را پیش خود نگه داشت. یک رکورد به یاد ماندنی برای ثبت در تاریخ. اما سومین قهرمانی در حالی به دست آمد که تیمی خسته هفته به هفته از شادابی و کیفیت بازی هایش کاسته می شد و «نا» نداشت تا مثل فصل قبل جنگنده بازی کند. حریفانش هم آنقدر بی رمق بودند که نمی توانستند قرمزها را از صدر پایین بکشند. یکی دو ساعت پس از آنکه تب و تاب قهرمانی پرسپولیس خوابیده، باید ذره بین نقد را بر عملکرد این تیم گرفت.

پرسپولیس بیشتر از پنج، شش هفته از روزهای درخشان خود فاصله گرفت و ناتوانی و ضعف بدنی در ساق های بازیکنان این تیم مشهود بود. تساوی های متوالی، لرزش های پر تعداد در خط دفاعی، اشتباهات تاثیرگذار بیرانوند، دور شدن علیپور از روزهای طلایی اش، بازیکنان جدیدی که انگار از نیمه راه مسابقات نتوانستند با قالب تیم خود را وفق دهند، بازی کسل کننده و شاید هم یک فوتبال فرسایشی که محتوای آن را دیگران یک قهرمانی «مهندسی» شده لقب داده بودند، نفس قرمزها را به شماره انداخت. اما پرسپولیس آنقدر در نیم فصل اول خوب نتیجه گرفته بود که علیرغم روزهای ضعیف پایانی، همان نتایج، در حرکت «مویی» تیم ها برای قهرمانی به دادشان برسد. ضعف های پرسپولیس قابل کتمان نبود. به حدی که یک حمله «گاز انبری» از پیشکسوتان تیم به برانکو و مجموعه تحت امرش شد و حتی بازیکنان قدیمی که مدتهاست هیچ نقشی در فوتبال ندارند هم از تریبون های رایگان فضای مجازی برای نقادی استفاده کردند.

اما پرسپولیس باید مدیون و ممنون سرمربی ای باشد که در روزهای جنگ و دعوا با «کیروش» و بعد از حمله «ستون پنجمی به نام پیشکسوتان» در فضای سنگین و ملتهبی که اجازه نمی داد فوتبال ملی و باشگاهی نفس بکشند آرامش را به تیمش تزریق کرد. با این حال شاید اگر لیگ یکی دو هفته دیگر ادامه پیدا می کرد دست پرسپولیسی ها هم در پوست گردو می ماند. در ساعاتی که همه مست «هت تریک» قهرمانی هستند به زبان آوردن مشکلات تیم شاید خیلی به چشم نیاید، ولی نباید این حقایق را در پستوی قهرمانی مخفی کرد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن