سید جلال، یکه تاز و بی رقیب در گرفتن جام

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 817 ] - جمعه, 27 اردیبهشت 1398

سید جلال، یکه تاز و بی رقیب در گرفتن جام

کاپیتان پرسپولیس رکورد پُرافتخارترین بازیکن که به خود اختصاص داشت را ارتقاء بخشید. سید جلال حسینی طی 13 سال اخیر ثابت کرده هر تیمی او را در خط دفاعی خود داشته... 5 out of 5 based on 3 ratings.
سید جلال، یکه تاز و بی رقیب در گرفتن جام

کاپیتان پرسپولیس رکورد پُرافتخارترین بازیکن که به خود اختصاص داشت را ارتقاء بخشید. سید جلال حسینی طی 13 سال اخیر ثابت کرده هر تیمی او را در خط دفاعی خود داشته...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان پرسپولیس رکورد پُرافتخارترین بازیکن که به خود اختصاص داشت را ارتقاء بخشید.

سید جلال حسینی طی 13 سال اخیر ثابت کرده هر تیمی او را در خط دفاعی خود داشته و از او به عنوان کاپیتان بهره می برده، همواره جزو مدعیان قرار گرفته و جزو تیم هایی بوده که کمترین گل را دریافت کرده که همین اتفاق موجب شده تا حضور این مدافع با قهرمانی هفت تیم طی این مدت همراه باشد.

اینکه یک بازیکن نخستین جام را در سن 26 سالگی کسب کند و قبل از دوران پایان فوتبال اش تبدیل به پُرافتخارترین بازیکن لیگ برتر شود، تقریبا کار ناممکنی در فوتبال ایران است ولی سید جلال حسینی موفق به انجام این کار شد و پس از آنکه در لیگ ششم به همراه سایپا این عنوان را به دست آورد، 6 بار دیگر به این مهم رسید.

سید جلال حسینی طی 13 سال اخیر که در سایپا، سپاهان، نفت تهران و پرسپولیس عضویت داشته، همواره به همراه تیم های اش جزو مدعیان قهرمانی یا کسب سهمیه آسیایی قرار گرفته اما نکته ای که او را با سایر ستاره ها متمایز می کند، تعداد جام هایی محسوب می شود که در این مدت به دست آورده است.


سید جلال حسینی که پس از یک قهرمانی با سایپا، سه قهرمانی با سپاهان و دو قهرمانی متوالی با پرسپولیس در شرایط جسمانی و فنی خوبی قرار داشت، بخاطر تصمیم نامشخص کارلوس کی روش از تیم ملی کنار گذاشته شد و بعد از آن تصمیم به خداحافظی با تیم ملی در اواسط لیگ هجدهم گرفت؛ با این اتفاق و در شرایطی که پیش بینی می شد این بازیکن از نظر روحی دچار مشکل شود، اما توانست همچنان آمادگی خود را تا پایان فصل حفظ کند و در نهایت یک جام دیگر بالای سر ببرد.

کاپیتان پرسپولیس بعد از برتری شب گذشته برابر پارس جنوبی، با فریادهای بلند صدایی بالاتر از هر فرد دیگری در ورزشگاه تختی جم ایجاد کرد، خوشحالی خود را نشان داد و ثابت کرد همچنان می تواند در رساندن یک تیم به موفقیت و قهرمانی، تاثیر زیادی داشته باشد.

حالا سید جلال با کسب هفت جام، بالاتر از مهدی هاشمی نسب، احمد مومن زاده، محمود کلهر و ... پُرافتخارترین بازیکن تاریخ لیگ برتر ایران است؛ عنوانی که بعید به نظر می رسد به این زودی ها کسی حتی بازیکنی به آن نزدیک شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن