تارتار: خودشان جلوی پرسپولیس ناکام بودند، از ما انتظار معجزه داشتند

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 1573 ] - جمعه, 27 اردیبهشت 1398

تارتار: خودشان جلوی پرسپولیس ناکام بودند، از ما انتظار معجزه داشتند

سرمربی پارس جنوبی جم به گلایه از افرادی پرداخت که در فضای مجازی طی روزهای گذشته به او اهانت کردند؛ تارتار می گوید بعد از 3 فصل سخت می خواهد استراحت کند و بعد ... 5 out of 5 based on 6 ratings.
تارتار: خودشان جلوی پرسپولیس ناکام بودند، از ما انتظار معجزه داشتند

سرمربی پارس جنوبی جم به گلایه از افرادی پرداخت که در فضای مجازی طی روزهای گذشته به او اهانت کردند؛ تارتار می گوید بعد از 3 فصل سخت می خواهد استراحت کند و بعد ...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی پارس جنوبی جم به گلایه از افرادی پرداخت که در فضای مجازی طی روزهای گذشته به او اهانت کردند؛ تارتار می گوید بعد از 3 فصل سخت می خواهد استراحت کند و بعد به بررسی پیشنهادهایش بپردازد.

مهدی تارتار چند روز پرفشار را سپری کرد؛ سرمربی موفق پارس جنوبی جم در طول 3 فصل گذشته با وجود همه مشکلات موجود موفق شد نتایج خوبی را با این تیم به دست آورد. از این رو او به واسطه پرسپولیسی بودن و دیدار با این تیم در هفته پایانی لیگ برتر بیشتر مورد توجه قرار گرفت. چند روز قبل از مسابقه پارس جنوبی مقابل پرسپولیس عده ای در فضای مجازی شائبه تبانی را مطرح کردند و به همین خاطر تارتار مورد اهانت های زیادی قرار گرفت. حالا که پارس جنوبی مقابل پرسپولیس شکست خورده نیز این توهین ها به سرمربی پارس جنوبی ادامه دارد. مساله ای که باعث ناراحتی تارتار شده است.

این اتفاقات در حالی رخ می دهد که پارس جنوبی روز گذشته عملکرد خوبی مقابل پرسپولیس داشت و شاید اگر بازیکنان این تیم خوش شانس بودند نتیجه بهتری نیز کسب می کردند. از طرف دیگر شاید انتظار داشتن از پارس جنوبی برای بردن پرسپولیس در هفته پایانی در حالی که سایر مدعیان خود نتوانستند سرخ ها را متوقف کنند، کمی ناجوانمردانه به نظر می رسد. موضوعی که تارتار نیز به آن اشاره می کند. مهدی تارتار درباره حواشی روزهای گذشته، شرایط پارس جنوبی، آینده خودش و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

لیاقت ما بالاتر از جایگاه کنونی است
3 فصل سخت را در پارس جنوبی جم گذراندیم. در این 3 سال لطف خداوند شامل حالمان شد و توانستیم سربلند مسابقات را به پایان ببریم. ما در سال اول به لیگ برتر صعود کردیم، سال دوم رتبه پنجم لیگ را به دست آوردیم و امسال که بازیکنان زیادی از جمع مان جدا شدند و مشکلات مالی بسیار زیادی داشتیم توانستیم طبق هدفگذاری مان در لیگ برتر بمانیم. البته قطعا لیاقت ما بالاتر از جایگاه کنونی مان در جدول رده بندی بود. ما بدشانسی های زیادی آوردیم. با این حال از همه اعضای باشگاه و تیم تشکر می کنم. فکر می کنم کل مجموعه پارس جنوبی با وجود مشکلات موجود کار بزرگی انجام داده است.

جلوی پرسپولیس بازیکنانم از جان مایه گذاشتند اما خسته بودیم
ما روز گذشته مقابل پرسپولیس عملکرد خوبی داشتیم. روی یک اتفاق گل خوردیم. موقعیت هایی در این مسابقه داشتیم که استفاده نکردیم و به گواه کارشناسان فوتبال و آمار و ارقام عملکرد ما بهتر از تیمی بود که در پایان مسابقه جشن قهرمانی گرفت. بازیکنان ما همه تلاش شان را کردند و از جان مایه گذاشتند. از همه آنها تشکر می کنم. دوست داشتیم توانایی های فنی خودمان را نشان دهیم اما کمی بدشانس بودیم که توپ هایمان به گل نرفت و بازی را واگذار کردیم.

پرسپولیس برای قهرمانی نیاز به کم کاری نداشت
من برخی صحبت ها را نمی توانستم قبل از بازی به زبان بیاورم تا روحیه بازیکنان بهم نریزد. پرسپولیس تیمی است که لیاقت قهرمانی داشت. تیمی که در رقابت مستقیم با 5 مدعی قهرمانی بهترین نتایج و امتیازات را گرفت و فکر می کنم قاطعانه قهرمان لیگ برتر شد. واقعیت این است که پرسپولیس برای قهرمانی در لیگ برتر نیاز به کم کاری و کمک هیچ کس و هیچ تیمی نداشت و همه از شرایط آنها باخبر هستند. پرسپولیس در طول فصل یک شکست را متحمل شد که آن هم با اشتباهات یک داور معروف بود و نمی شود به چنین تیمی با این آمار و ارقام احترام نگذاشت.

خودشان جلوی پرسپولیس نتیجه نگرفتند از ما انتظار معجزه داشتند
واقعا برای کسانی که طی روزهای گذشته به بنده و سایر اعضای تیم پارس جنوبی ناسزا گفتند، متاسف هستم. بیشتر افرادی که اهانت کردند، از هواداران استقلال بودند اما هواداران برخی تیم های دیگر نیز جو بدی را ایجاد کردند. شما به نتایج استقلال و سپاهان و تراکتور و پدیده جلوی پرسپولیس نگاه کنید، هیچ کدام از این 4 مدعی نتوانستند مقابل پرسپولیس نتایج خوبی بگیرند، آنوقت از ما انتظار داشتند. استقلال از دو دیدار رفت و برگشت فقط یک امتیاز از پرسپولیس گرفت. سپاهان هم دو مساوی به دست آورد. آنوقت انتظار داشتند ما معجزه کنیم. خواسته ها باید بجا باشد. وقتی خودشان جلوی پرسپولیس نتیجه نگرفتند، چطور از ما که مشکلات فراوانی در طول فصل داشتیم و همه از شرایط مان باخبر بودند، انتظار معجزه داشتند؟

تاوان قهرمان نشدن شما را من باید بدهم؟
اینطور ناسزا گفتن ها برای من اصلا قابل درک نیست. اصلا نمی دانم چرا افراد اینگونه در مواجهه با مسائل کاملا فوتبالی برخورد می کنند. من که نباید تاوان قهرمان نشدن استقلال و سپاهان و سایر مدعیان را بدهم. همانطور که قبلا هم گفته بودم، همه افرادی که توهین کردند را به خدا می سپارم و حلال شان نمی کنم، اما این رسمش نیست. متاسفانه ما این همه زحمت می کشیم اما برخی افراد با خواسته ها و انتظارات عجیب همه چیز را زیر سوال می برند.

قلعه نویی و منصوریان به نفع استقلال کار می کنند؟
شخصیت حقوقی و کار افراد با علایق آنها در شخصیت حقیقی شان متفاوت است. ما همه برای موفقیت خودمان و مجموعه مان تلاش می کنیم. چون می خواهیم سال بعد شرایط بهتری را تجربه کنیم و رقم قراردادهایمان را بهتر کنیم. همین کافی است برای اینکه علایق را در نظر نگیریم. اغلب آدم ها استقلالی یا پرسپولیسی هستند. آیا می شود گفت امیر قلعه نویی  یا علیرضا منصوریان به نفع استقلال کار می کنند؟ نمی شود که همیشه این حرف ها را بزنیم .


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • ناشناس
  ناشناس :
  امسال که گذشت اگه عرضه دارن سال بعد جلومونو بگیرن بدبختا این جام رو از نزدیکم ندیدن که اومد و به تاریخ پرسپولیس بزرگ پیوست حالا اگه خیلی مردن جام بعدی رو بگیرن قبل از اینکه با یه هتریک دیگه اونم به تاریخ پرسپولیس بزرگ بپیونده خیلی بده یه جام واسه کل لیگ طراحی بشه بعد کل لیگ حام رو از نزدیک ندیده باشن و یه باشگاه هتریک کنه جام رو واسه همیشه ببره حق دارن بیچاره ها واقعا آتشنشانی لازم شدن
 • رضا هاشمی نسب
  رضا هاشمی نسب :
  خودت و تیمت دیروز مردونه جنگیدید دمت گرم
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  پرسپولیسی ها مردندوباشرف
  به خاطرسابقه پوشیدن پیراهن قرمزبه تیمی که ازآن پول میگیرندخسانت نمی کنند
  همین یحیی.
  چندباربادرایت کامل پرسپولیس رابرده

  والبته آن قدرادب ومعرفت داشته که حرمت قرمزرانگه داردوخودراشادنشان ندهد
  تارتاریک پرسپولیسی متعصب هست.اماباشرف.
  خیلی از پرسپولیسی ها باپیراهن جدیدبه پرسپولیس گل زده اند .یکی ش همین سیف الهی
  استقلالی ها وسپاهانی ها همه رامثل خودشون می دانند.ولی دردنیاچیزی به نام شرف هم هست

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن