کاشانی: مگر دروغ گفتم که پرسپولیس قائم به فرد نیست؟!

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 743 ] - شنبه, 28 اردیبهشت 1398

کاشانی: مگر دروغ گفتم که پرسپولیس قائم به فرد نیست؟!

جعفر کاشانی رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: به نظر من مدیریت، کادرفنی و بازیکنان در تاریخ جاودانه شدند، کادرفنی و بازیکنان نشان دادند که شایسته قهرمانی ه... 4 out of 5 based on 3 ratings.
کاشانی: مگر دروغ گفتم که پرسپولیس قائم به فرد نیست؟!

جعفر کاشانی رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: به نظر من مدیریت، کادرفنی و بازیکنان در تاریخ جاودانه شدند، کادرفنی و بازیکنان نشان دادند که شایسته قهرمانی ه...

ارتش سرخ دات كام :

جعفر کاشانی رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: به نظر من مدیریت، کادرفنی و بازیکنان در تاریخ جاودانه شدند، کادرفنی و بازیکنان نشان دادند که شایسته قهرمانی هستند.
 
جعفر کاشانی در گفت وگویی، در مورد سومین قهرمانی پیاپی پرسپولیس در لیگ برتر، هجمه هایی که علیه پرسپولیس در این فصل وجود داشت، انتقاداتی که به او در این سال شد و ... صحبت هایی را انجام داد که متن کامل آن را در زیر می خوانید:

*ابتدا در مورد قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر صحبت کنید.
من این قهرمانی را به همه ارکان باشگاه و همه هواداران و پرسپولیسی ها تبریک می گویم. با توجه به مشکلات و چالش ها این قهرمانی بسیار مهم بود. به نظر من مدیریت، کادرفنی و بازیکنان در تاریخ جاودانه شدند. کادرفنی و بازیکنان نشان دادند که شایسته قهرمانی هستند. این قهرمانی به دست آمد و ما باید از الان به فکر ده سال آینده باشیم.

*چه عاملی باعث شد پرسپولیس سه قهرمانی متوالی را کسب کند؟
به غیر از کادرفنی و بازیکنان به نظرم ثبات مدیریتی که ماحصل آن ثبات کادرفنی بود باعث شد چنین موفقیتی کسب شود. البته اگر 2 پنالتی ما در سالی که نایب قهرمان شدیم هم گل می شد الان چهارمین قهرمانی پیاپی را جشن گرفته بودیم. ما باید قهرمانی در سال های آینده را برنامه ریزی کنیم. از نظر من دو عامل هواداران و پیشکسوتان در ثبت این قهرمانی ها بسیار مهم بودند.

*در چند وقت گذشته و مخصوصا هفته های پیش از طرف تیم های دیگر هجمه های سنگینی علیه پرسپولیس رخ داد، در این مورد چه صحبتی دارید؟
همه جای دنیا این هجمه ها هست و نباید به آنها توجه کرد. به جای درگیر شدن با این حواشی باید برای آینده برنامه ریزی داشته باشیم. اینها چاشنی های فوتبال است و نباید به آنها توجه کرد فکر و ذکر همه ما باید ثبات شرایط فعلی باشد.

*یکی از مسائلی که رقبای پرسپولیس مطرح می کنند کلید واژه «وزیر پرسپولیسی» است، آیا واقعا سلطانی فر پرسپولیسی است؟
این هم از آن صحبت ها است، مگر می شود چنین مسئله ای باشد؟ اگر پرسپولیس به موفقیت رسیده به خاطر این است که در این سال ها ثبات داشته و البته از سد چالش های فنی و مدیریتی به خوبی عبور کرده است. سنبل همه این تلاش ها هم قهرمانی های پرسپولیس است.

*مهدی تاج شب گذشته اعلام کرد به خاطر شرایط خاص اقتصادی باشگاه ها به اردوهای خارج از کشور نروند و در جذب بازیکنان خارجی هم محدودیت باشد، به نظر شما این شرایط درست است؟
در مورد بازیکنان بگویم که خوشبختانه فوتبال ما معدن استعداد است. ما بازیکنانی در رده های پایه داریم که اگر درست روی آنها سرمایه گذاری شود آینده فوتبال کشورمان هستند. ما می توانیم از استعدادها و علم خارجی ها در راستای منافع کشورمان استفاده کنیم نه اینکه اختیارمان را دست خارجی ها بدهیم. مگر تجربه کی روش برای ما کافی نبود؟ ما این همه سرمایه داریم که باید از آنها استفاده کنیم.

*در فصلی که گذشت اطراف شما هم کم حاشیه نبود و شما هم به اندازه تیم پرسپولیس تحت فشار بودید.
ببینید اگر موفقیتی کسب می شود حاصل کار گروهی است. افراد مختلفی در ارکان مختلف باشگاه تلاش کردند تا تیم قهرمان شده است. هواداران، پیشکسوتان و رسانه ها هم به اندازه خودشان در این موفقیت سهیم هستند. اگر پرسپولیس قهرمان شده به خاطر ثبات مدیریت، درایت کادرفنی، تلاش بازیکنان و حمایت های هواداران و پیشکسوتان است. من چیز بدی نگفتم که به من حمله شد. من گفتم پرسپولیس قائم به فرد نیست، مگر دروغ گفتم؟مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  جعفر کاشانی از بزرگان پرسپولیس هست و یک آدم تحصیل کرده و فهمیده هست و وجودش برای پرسپولیس غنیمت است. اون مصاحبه ای هم که انجام داد بد برداشت شد و گرنه مخالف برانکو نیست. ایده ها و صحبتههاش هم فراتر از مسائل روزمره هست و این جای خوشحالی داره. در جایی که مدیریت پرسپولیس دچار روزمرگی است اگر ایده های آقای کاشانی عملیاتی بشه عالی میشه
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  باکمال تاسف وباتلخی بایدبگویم که فعلاقایم به فرداست
  الان برانکورابرداریم احتمال کمی داردکه موفقیت ادامه پیداکند
  وآرزومون اینه که قایم به فذردنباشه وبدون برانکوهم موفقیت هامان دوام داشته باشه
 • علی پیروندی
  علی پیروندی :
  آره دروغ گفتی تا برانکو نبود چطوری بود

نظرسنجی

موافق تغییرات مدیریتی باشگاه هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
تراکتور
تراکتور
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : یادگار امام تبریز
داور مسابقه : بیژن حیدری
جمعه, 8 شهریور 1398 / ساعت : 17:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن