ابوالقاسم پور: پرسپولیس یک مهاجم شش دانگ می خواهد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 545 ] - شنبه, 28 اردیبهشت 1398
ابوالقاسم پور: پرسپولیس یک مهاجم شش دانگ می خواهد

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس برای فصل جدید به بازیکن احتیاج دارد، به خصوص در خط حمله که باید یک مهاجم شش دانگ کنار علیپور داشته باشد. پرسپولی...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس برای فصل جدید به بازیکن احتیاج دارد، به خصوص در خط حمله که باید یک مهاجم شش دانگ کنار علیپور داشته باشد.

پرسپولیس در پایان لیگ هجدهم با برتری مقابل پارس جنوبی جم توانست برای سومین بار متوالی عنوان قهرمانی را به دست آورد و بالاتر از دیگر تیم های مدعی در صدر جدول قرار بگیرد.

بهنام ابوالقاسم پور، مهاجم پیشین تیم ملی ایران و پرسپولیس در گفتگویی درخصوص این قهرمانی اظهار داشت: پرسپولیس بازی سختی مقابل پارس جنوبی داشت و خوشبختانه توانست از این بازی سخت سه امتیاز را به دست آورد، هرچند برای قهرمانی به یک امتیاز نیاز داشت. پارس جنوبی تیم خوبی است و مقابل سرخ پوشان نیز بازی قابل قبولی را ارائه داد. این قهرمانی را به تیم پرسپولیس و همه هواداران تبریک می گویم و امیدوارم این تیم در جام حذفی نیز بتواند قهرمانی را کسب کند و آن قهرمانی هم دلچسب خواهد بود.

مهاجم سابق سرخ پوشان در واکنش به صحبت برانکو که گفته است برای فصل بعد به بازیکن جدیدی نیاز ندارد، عنوان کرد: صحبت های برانکو قابل احترام است ولی پرسپولیس برای فصل جدید به بازیکن احتیاج دارد، به خصوص در خط حمله که باید یک مهاجم شش دانگ کنار علی علیپور داشته باشد. علیپور بازیکن خوبی است ولی به خاطر تنها بودن در این فصل نتوانست نمایش خوب سال های قبل را از خود نشان بدهد و اگر یک مهاجم خوب دیگر در کنار او باشد قطعا به روزهای اوجش برخواهد گشت.

وی در ادامه افزود: سرخ پوشان علاوه بر خط حمله باید در دیگ پست ها نیز با آوردن بازیکن جدید خود را تقویت کنند. پرسپولیس فصل بعد باید در سه جام شرکت کند و اگر بازیکن جدید در اختیار نگیرد با افت روبرو خواهد شد. مصدومیت هایی که امسال گریبانگیر بازیکنان پرسپولیس شد در مقاطعی دست برانکو را خالی کرد و اضافه شدن بازیکنان جدید می تواند گره گشا باشد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • ایبو صامت
    ایبو صامت :
    تعداددانگ های پودیمیرفصل بعدشمرده خواهدشد
    پسش بینی میکنم سال آینده که باتیم چفت بشه خودشونشون میده

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در افتتاحیه لیگ برتر کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
تراکتور
تراکتور
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : یادگار امام تبریز
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 شهریور 1398 / ساعت : 17:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن