در انتظار یک رقابت جذاب: شیری – ماهینی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1091 ] - پنجشنبه, 2 خرداد 1398

در انتظار یک رقابت جذاب: شیری – ماهینی

مهدی شیری در ادامه نمایش های کم نقص خود در مقطع پایانی فصل، در بازی با السد هم نمایشی فوق العاده خوب و چشم نواز ارائه کرد. او که عبدالکریم حسن مدافع چپ بلندقا... 5 out of 5 based on 2 ratings.
در انتظار یک رقابت جذاب: شیری – ماهینی

مهدی شیری در ادامه نمایش های کم نقص خود در مقطع پایانی فصل، در بازی با السد هم نمایشی فوق العاده خوب و چشم نواز ارائه کرد. او که عبدالکریم حسن مدافع چپ بلندقا...

ارتش سرخ دات كام :

مهدی شیری در ادامه نمایش های کم نقص خود در مقطع پایانی فصل، در بازی با السد هم نمایشی فوق العاده خوب و چشم نواز ارائه کرد.

او که عبدالکریم حسن مدافع چپ بلندقامت و تکنیکی حریف را که بهترین بازیکن سال آسیا هم به حساب می آید مقابل خود می دید، در حمله و دفاع فوق العاده کار کرد و یکی از سه بازیکن برتر پرسپولیس بود. این مدافع بار ها در زمان باز شدن تیم و انتقال بازی از دفاع به حمله، به سرعت پیش می رفت و به قول معروف روی دست هافبک های کناری حاضر می شد.

مهدی شیری با کار های ترکیبی و پاس های سالم نقش موثری در شکل گیری حملات تیمش از سمت راست داشت و شاید اگر بازیکنان کناردستی اش بهتر او را می دیدند و راهش می انداختند، با ارسال ها و پاس های رو به عقب خود موقعیت های بیشتری هم می ساخت.

شیری در دفاع هم بموقع جمع می شد و اجازه نداد عبدالکریم حسن آن جناح را به محل تاخت و تاز خود تبدیل کند. شماره 17 پرسپولیس از این بازی مهم هم نمره قبولی گرفت و حالا تبدیل به همان مدافع راستی شده که این تیم نیاز دارد. در چنین شرایطی باید منتظر فصل آینده و رقابت او با حسین ماهینی باتجربه باشیم که رقابتی فوق العاده جذاب خواهد بود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45
تراکتور
تراکتور
1 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : یادگار امام تبریز
داور مسابقه : بیژن حیدری
جمعه, 8 شهریور 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن