این بهترین بازی پرسپولیس در سال 98 بود؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1158 ] - پنجشنبه, 2 خرداد 1398

این بهترین بازی پرسپولیس در سال 98 بود؟

در چند بازی پایانی لیگ پرسپولیس به دلیل خستگی جسمانی بازیکنانش و همین طور استرس امتیاز از دست دادن، حسابی تحت فشار بود و به لحاظ فرم فوتبال نمایش های جالبی ار... 5 out of 5 based on 5 ratings.
این بهترین بازی پرسپولیس در سال 98 بود؟

در چند بازی پایانی لیگ پرسپولیس به دلیل خستگی جسمانی بازیکنانش و همین طور استرس امتیاز از دست دادن، حسابی تحت فشار بود و به لحاظ فرم فوتبال نمایش های جالبی ار...

ارتش سرخ دات كام :

در چند بازی پایانی لیگ پرسپولیس به دلیل خستگی جسمانی بازیکنانش و همین طور استرس امتیاز از دست دادن، حسابی تحت فشار بود و به لحاظ فرم فوتبال نمایش های جالبی ارائه نمی کرد. چیزی که هفته آخر در جم به اوج رسید و بخصوص در نیمه نخست، قرمزها بشدت بی نظم و از هم گسیخته بازی می کردند.

در بازی با السد اما ورق برگشت و شاید حتی بتوان این بازی را بهترین نمایش شاگردان برانکو در سال 98 دانست. آنها فارغ از حساسیت های صعود، بازی فوق العاده روان و جذابی ارائه دادند و در مقاطعی تعداد پاس های متوالی شان دورقمی می شد.

بازیکنان پرسپولیس چه موقع پرس حریف در یک سوم دفاعی خود، چه در یک سوم تهاجمی شان به خوبی همدیگر را پیدا می کردند و با پاس های سالم موقعیت های گل متعددی ساختند که البته فقط دو تا از آن ها گل شد.

با این شرایط می توان بازی با السد را بهترین نمایش پرسپولیس در سال 98 دانست و همین مشخص می کند پتانسیل تیم برانکو چقدر بالاست و چنانچه استرس و فشاری روی این تیم نباشد، چه کیفیتی از خود ارائه می دهد. این میزان از کیفیت و بازی تماشگرپسند در شرایطی رقم خورد که حریف پرسپولیس تیم قدرتمند السد بود و برای حفظ صدرنشینی وارد میدان شده بود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45
تراکتور
تراکتور
1 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : یادگار امام تبریز
داور مسابقه : بیژن حیدری
جمعه, 8 شهریور 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن