عرب: برخی می خواهند پرسپولیس را از قهرمانی جام حذفی دور کنند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 621 ] - پنجشنبه, 2 خرداد 1398

عرب: برخی می خواهند پرسپولیس را از قهرمانی جام حذفی دور کنند

 مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: هنوز هیچ فهرست نقل و انتقالاتی نداریم . به نظر می رسد بعضی شایعات در این حوزه هدفمند و برای تضعیف پرسپولیس و بر هم زدن تمر... 5 out of 5 based on 1 ratings.
عرب: برخی می خواهند پرسپولیس را از قهرمانی جام حذفی دور کنند

 مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: هنوز هیچ فهرست نقل و انتقالاتی نداریم . به نظر می رسد بعضی شایعات در این حوزه هدفمند و برای تضعیف پرسپولیس و بر هم زدن تمر...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: هنوز هیچ فهرست نقل و انتقالاتی نداریم . به نظر می رسد بعضی شایعات در این حوزه هدفمند و برای تضعیف پرسپولیس و بر هم زدن تمرکز باشگاه ، تیم و هواداران باشد.

ایرج عرب در گفتگویی با ابراز نگرانی نسبت به بعضی شایعه سازی ها در آستانه بازی نیمه نهایی جام حذفی اظهار داشت: برای ما قابل پیش بینی بود که در این مقطع با توجه به قهرمانی که در لیگ برتر داشتیم، برای به حاشیه بردن تیم و بر هم زدن تمرکز مجموعه با چنین حاشیه سازی هایی روبرو شویم.

وی ادامه داد: با صراحت اعلام می کنم، هنوز برای نقل و انتقالات تصمیم گیری نکرده ایم و فهرست ورود و خروج نداریم. وقتی دو بازی دیگر باقی مانده است طبعا نمی توانیم به نقل و انتقالات ورود کنیم. بعضی می خواهند با این قبیل کارها، پرسپولیس را از قهرمانی حذفی دور کنند تا دبل قهرمانی رقم نخورد. وقتی این شایعات رواج پیدا می کند به نظر ما یک هدفش این است که ذهن بازیکن و هوادار ما را بر هم بریزد.

عرب خاطرنشان کرد: از هواداران هم تقاضا داریم برای موفقیت تیم به این قبیل اخبار توجه نکنند. با بها دادن به این شایعات، به رواج آنها کمک می شود و تیم را از آرامش و تمرکز دور می کند. هواداران اخبار موثق درباره نقل و انتقالات را هم از سایت رسمی باشگاه دنبال کنند.

مدیرعامل پرسپولیس اضافه کرد: در این آشفته بازار شایعات، بعضی می خواهند آب را گل آلود کنند تا از آن ماهی بگیرند. اول شایعه می کنند فهرست وجود دارد بعد برای بازیکنان خودشان با نام پرسپولیس بازار گرمی می کنند. از طرفی هم به پرسپولیس لطمه می زنند. گاهی هم افرادی به دروغ خودشان را از طرف پرسپولیس معرفی می کنند یا به بازیکنان دیگر تیم ها می گویند که پرسپولیس آن ها را می خواهد و آن بازیکن هم باور می کند. گاهی هم ممکن است با یک بازیکن ما مشکل داشته باشند و مرتب در پست او از بازیکنانی نام می برند که پرسپولیس می خواهد آنها را جذب کند در حالی که ما منتظریم این دو بازی هم تمام شود و بعد تازه با آقای برانکو بنشینیم و به یک جمع بندی برسیم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن