5 پرسپولیسی در خطر!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2235 ] - پنجشنبه, 2 خرداد 1398

5 پرسپولیسی در خطر!

پرسپولیس در شرایطی خود را برای تعداد برابر  سپاهان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی آماده می کند که چند سرخ پوش در خطر از دست دادن فینال احتمالی همراه پرسپول... 5 out of 5 based on 1 ratings.
5 پرسپولیسی در خطر!

پرسپولیس در شرایطی خود را برای تعداد برابر  سپاهان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی آماده می کند که چند سرخ پوش در خطر از دست دادن فینال احتمالی همراه پرسپول...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس در شرایطی خود را برای تعداد برابر  سپاهان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی آماده می کند که چند سرخ پوش در خطر از دست دادن فینال احتمالی همراه پرسپولیس هستند.

نفراتی چون سروش رفیعی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، علی علیپور و سیامک نعمتی مردان تک اخطاره پرسپولیس تا قبل از بازی سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی هستند.

با توجه به اعمال محرومیت با 2 کارت زرد در جام حذفی، اگر هر یک از این 5 بازیکن در اصفهان کارت دریافت کنند، 2 اخطار شده و  در صورت صعود پرسپولیس به فینال قادر به همراهی تیمشان در بازی نهایی جام حذفی نخواهند بود.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • jamshid azarkia
    jamshid azarkia :
    قبل از تفکر به فینال بایستی فکر این باشیم سپاهان را از سر راه برداریم , ترس از دو کارته شدن سم مهلکی است که نباید در روند کار بازیکنان تاثیر منفی داشته باشد هر چند بیشتر کارتهایی که در طول بازیها گرفته اند اکثراً کارتها بدلیل اعتراض به داوری ونحوی اعتراض بوده بایستی برای بازیکنان جا افتاده باشه داور وقتی سوت زد ,, حکم را صادر کرد,, و برای توجیح نظر خود اسلحه ,, کارت ,, تنها حربه ایی است که سراغ دارد. به امید یک برد خوب بر سپاهان

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45
تراکتور
تراکتور
1 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : یادگار امام تبریز
داور مسابقه : بیژن حیدری
جمعه, 8 شهریور 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن