پنجعلی: صحبت های قلعه نویی تاسف آور است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 495 ] - یکشنبه, 12 خرداد 1398

پنجعلی: صحبت های قلعه نویی تاسف آور است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه صحبت های امیر قلعه نویی بعد از بازی پرسپولیس با سپاهان تاسف آور است، گفت: مربی بزرگ باید شجاعت داشته باشد و وقتی می ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
پنجعلی: صحبت های قلعه نویی تاسف آور است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه صحبت های امیر قلعه نویی بعد از بازی پرسپولیس با سپاهان تاسف آور است، گفت: مربی بزرگ باید شجاعت داشته باشد و وقتی می ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه صحبت های امیر قلعه نویی بعد از بازی پرسپولیس با سپاهان تاسف آور است، گفت: مربی بزرگ باید شجاعت داشته باشد و وقتی می بازد شکست را بپذیرد.

محمد پنجعلی در گفتگویی درباره دیدار فینال جام حذفی پرسپولیس مقابل داماش گیلان گفت: بازیهای حذفی غیرقابل پیش بینی است. در فوتبال دنیا و ایران مثال های زیادی داریم که تیم ضعیف تر توانسته است خلق شگفتی کند.

پیشکسوت پرسپولیس و فوتبال ایران ادامه داد: طبیعی است داماش گیلان مقابل پرسپولیس بازی بسته ای را انجام دهد. طبیعی است تیم ها مقابل پرسپولیس که بهترین در لیگ برتر است حالت دفاعی داشته باشد. البته نباید فراموش کنیم انگیزه تمام تیم ها مقابل پرسپولیس چندین برابر می شود. نباید به جایگاهی که داماش در لیگ دو داریم توجه کنیم. آنها تیم با قدمت و پرهواداری هستند. نباید آنها را دست کم گرفت.

وی در ادامه صحبت هایش به انتقاد از امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان پرداخت و گفت: پرسپولیس در بازی قبلی خود مقابل سپاهان برتر از حریفش بود و به پیروزی هم رسید. با وجود استحقاق این تیم به کسب موفقیت، امیر قلعه نویی صحبت هایی را انجام داد که تاسف آور است. یک مربی بزرگ باید شجاعت داشته باشد. وقتی تیمش نتیجه نمی گیرد بگوید خوب نیستیم و باخت را بپذیرد. تفاوت مربیان بزرگ و کوچک در همین نکات است.

پنجعلی افزود: این صحبت ها در گلویم مانده بود تا جایی بگویم. اگر پنالتی سپاهان که به گفته کارشناسان صحیح هم نبود گل می شد فوتبال در ایران غیر مهندسی بود. همه می دانیم پرسپولیس چند سالی است از بقیه تیم ها بهتر بازی می کند. زمانی که همین پرسپولیس در 5 بازی پیاپی خود فقط 5 امتیاز گرفت مگر حرفی زدیم. الان هم همینطور است. این تیم بازیهای خودش را انجام می دهد. وارد حواشی نمی شود. مربی باید به بازیکنانش شجاعت یاد بدهد.

وی در ادامه به تصمیم گیری های اشتباه سازمان لیگ در تدوین برنامه بازیهای باشگاهی اشاره کرد و گفت: نمی دانم آقایان ایرانی هستند یا خیر. چون رفتاری با تیم ها می کنند که گویا پرسپولیس یا سایر تیم ها خارجی هستند. فشردگی بازیهای لیگ فشار زیادی را به تیم ها وارد کرد و باعث مصدومیت های زیادی شد. باید برنام ریزی دقیق و کامل در این زمینه شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل پارس جنوبی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 2
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن