خمارلو: نمی دانم چه استدلالی برای برگزاری بازی در اهواز داشتند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 326 ] - یکشنبه, 12 خرداد 1398
خمارلو: نمی دانم چه استدلالی برای برگزاری بازی در اهواز داشتند

 مدیر روابط عمومی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بعد از بازی با سپاهان در جلسه ای جام حذفی اعتراض کردیم و گفتیم نمی دانیم چه استدالالی برای برگزاری فینال در اه...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیر روابط عمومی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بعد از بازی با سپاهان در جلسه ای جام حذفی اعتراض کردیم و گفتیم نمی دانیم چه استدالالی برای برگزاری فینال در اهواز دارند.

پندار خمارلو در حاشیه اتفاقات دیدار فینال جم حذفی گفت: وقتی به وضعیت فینال روز گذشته لیگ قهرمانان اروپا نگاه می کنیم و وضعیت امروز بازی پرسپولیس و داماش را هم می بینیم واقعاً تأسف می خوریم که در سال 98 توانایی برگزاری یک بازی را هم نداریم. دلمان خوش است که فوتبال داریم و این شرایط وجود دارد. با تیم داماش هیچ مشکلی نداریم اما این چه وضعی است که به راه افتاده یک نفر با میلگرد به دنبال محسن خلیلی افتاده بود و اگر برای او مشکلی رخ می داد چه کسی پاسخ می داد.

وی تأکید کرد: بعد از دیدار مقابل سپاهان در جلسه ای که داشتیم به مکان فینال جام حذفی اعتراض کردم و گفتیم چه استدلالی وجود دارد که بازی د راهواز برگزار می شود. سوسک و ملخ به ورزشگاه هجوم آورده و هیچ بستری برای برگزاری بازی وجود ندارد. وضعیت تماشاگران هم قابل کنترل نیست.همان ابتدای فصل اعلام می کردند یک ورزشگاه میزبان فینال جام حذفی است و برای آن برنامه ریزی می کردند و دیگر به اینکه کدام تیم راهی فینال شده توجه نکردند. امشب بازیکنان دو بار به زمین آمدند و به رختکن رفتند و همه عصبانی شدند و همه چیز به هم ریخته است واقعاً باید به حال این وضعیت تأسف خورد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل پارس جنوبی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 2
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن