مجله ارتباط

    melibet

خمارلو: نمی دانم چه استدلالی برای برگزاری بازی در اهواز داشتند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 355 ] - یکشنبه, 12 خرداد 1398
خمارلو: نمی دانم چه استدلالی برای برگزاری بازی در اهواز داشتند

 مدیر روابط عمومی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بعد از بازی با سپاهان در جلسه ای جام حذفی اعتراض کردیم و گفتیم نمی دانیم چه استدالالی برای برگزاری فینال در اه...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیر روابط عمومی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بعد از بازی با سپاهان در جلسه ای جام حذفی اعتراض کردیم و گفتیم نمی دانیم چه استدالالی برای برگزاری فینال در اهواز دارند.

پندار خمارلو در حاشیه اتفاقات دیدار فینال جم حذفی گفت: وقتی به وضعیت فینال روز گذشته لیگ قهرمانان اروپا نگاه می کنیم و وضعیت امروز بازی پرسپولیس و داماش را هم می بینیم واقعاً تأسف می خوریم که در سال 98 توانایی برگزاری یک بازی را هم نداریم. دلمان خوش است که فوتبال داریم و این شرایط وجود دارد. با تیم داماش هیچ مشکلی نداریم اما این چه وضعی است که به راه افتاده یک نفر با میلگرد به دنبال محسن خلیلی افتاده بود و اگر برای او مشکلی رخ می داد چه کسی پاسخ می داد.

وی تأکید کرد: بعد از دیدار مقابل سپاهان در جلسه ای که داشتیم به مکان فینال جام حذفی اعتراض کردم و گفتیم چه استدلالی وجود دارد که بازی د راهواز برگزار می شود. سوسک و ملخ به ورزشگاه هجوم آورده و هیچ بستری برای برگزاری بازی وجود ندارد. وضعیت تماشاگران هم قابل کنترل نیست.همان ابتدای فصل اعلام می کردند یک ورزشگاه میزبان فینال جام حذفی است و برای آن برنامه ریزی می کردند و دیگر به اینکه کدام تیم راهی فینال شده توجه نکردند. امشب بازیکنان دو بار به زمین آمدند و به رختکن رفتند و همه عصبانی شدند و همه چیز به هم ریخته است واقعاً باید به حال این وضعیت تأسف خورد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ماشین سازی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 26 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن